Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mirac ... (1 Kullanıcı)

BaTuHaN92

Kayıtlı Kullanıcı
benim bir akrabam var mirac kandilimiydi tam bilmiyorum ogun yani goge yukselmekle ilgili bir gunmus gece 3de tarladayken cok degisik bir isik filan gormus ucak filan gecmez oradan diyordu yani yasli biri ...

yorumlariniz ve fikirleriniz nelerdir ...

KalemdarSilahşör

Kayıtlı Kullanıcı
Kalbi Temiz Olan Biri Olabilir. Kimi insanların gözlerindeki perdeler aralanabiliyor..Ama Yaşlı birisi Diyorsun, Aklının ona oynadığı bir oyunda olabilir...

BaTuHaN92

Kayıtlı Kullanıcı
yok yaninda 2 3 kisi vardi gece calisiyorlarmis yani ole saf biri bana yalan soylemez ...

BaTuHaN92

Kayıtlı Kullanıcı
yorumu bilgisi olan var mi acaba ...

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı
Valla ne desek yalan olur kardeşim o anda bir doğa hareketi de olmuş olabilir
halisilasyonda olabilir veya manevi bir ışıkta olabilir herneyse hayırlara vesile olur inşaallah allah'a emanet olun selam ve dua ile..

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Miracı yaşayan bilir... dışarıdan göremezsiniz...Bir saniyede Dünyayı dolaşabilirsiniz ancak dolaşanı göremezsiniz..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt