Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Manevi olarak Kadirilik Yoluna Çağrıldım YARDIM!!! (1 Kullanıcı)

alisay

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH mübarek etsin kardeşim. ben nakşi yim. ama kadiri kardeşlerimin sonuna kadar yanındayım. memleketim güneyde olduğundan yer konusunda sana yardımcı olamayacağım. sadece çok hoşuma gitti ve tebrik ediim dedim. ALLAH c.c yolunu açık etsin.

muharrem217

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykum Selam kardeşim. Hamd olsun Rab bime sana böyle bir kapı lütf etmiş. Sana manevi yoldan böyle bir kapı açan Rab bim sana gene manevi yoldan bir kapı açar(Sonuçta açmıyada bilir Rabbimin takdiri). Onun için istihare namazı kıl derim!..Rab bim hidayetten imandan ayırmasın..

115544

Kayıtlı Kullanıcı
s.a...
biz istanbuldayız ama
araştırır size inş. bu bilgiyi ulaştırırız...
selametle...

osman gazi

Yasaklı Kullanıcı
Es selamun aleyküm ve rahmetullah arkadaşlar
manevi olarak istiharemde dahi Gavsulazam Abdülkadir geylani k.s yoluna çağrıldım...
Ankara Ve Kırıkkalede aradım ama bu yolu bulamadım
Nakşibendi yolunu buldum ama ben tam Olarak kadiri yolunu istiyorum
Muahmmediye ya da Hüseyni Kollarından
ama bulamadım mürşidimi...Çok buhrandayım dergahıma gitmem mürşidimi bulmam lazım
Ne olur yardım ediniz.Aranızda Ankara ya da Kırıkkalede Kadiri olan varsa Bana yardım etsin Lütfen içim yanıyor

Allahcc mübarek etsin...YOLLARI YOLUMUZ OLSUN İNŞAALLAH...

mursag

Kayıtlı Kullanıcı
ben senin tam olarak ne istediğini neyi aradığını anlıyamadım

angarali19

Kayıtlı Kullanıcı
yeniden es selamun aleyküm
arkadaşlar özetle
ben başka bir cemaatteydim
lakin son zamanlar kendimi bir arayışa yönelttim mürşit arayışıydı bu yol arayışıydı...
Bir tevafuk sonrası Aklıma Yer etmeye başladı hep Abdulkadir Geylani hazretleri (ks)
Aklımdan çıkaramaz oldum Aşkı ile yanıyorum onu arıyorum ona direkten bağlanabileceğim bir kapı arıyorum ki bu da KADİRİ yoludur...
Tavsiye üzerine İstihare lere yattım sonunda beyazlar gördüm Kadirilik Yolu olduğunu anladım aradığımın yolun...
Kırıkkalede öğrenciyim yaşım 20
İçerim yanıyor herkese sordum kapı kapı dolandım bilmiyoruz dediler
Menzil gurubundan abilerim var onlara sordum onlar da bilmiyor Kadiri yolundan olanları Hüseyni ya da Muhammediye kollarını...
Aranızda Kadiri Tarikatının Cehri Hüseyni veya Muhammediye kollarına bağlı müridleri varsa bana ne olur yardım ediniz içimde od var yanıyorum her gün eriyorum mürşidimi bulmam ve Abdülkadir GEYLANİ hazretlerine (ksa) ye mürid olmam lazım lütfen
Özellikle Kırıkkalede olmadı Ankarada lütfen bana yardımcı olunuz...

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah ne kadar güzel cok imrendim size bende bilemedigimden size yardımcı olamıcam ama bende sizi tebrik ederim ALLAH mubarek etsin kardeşim.ALLAHA emanet olunuz

zeliha_01

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim yoldaşım bu yol aramayla bulunmaz o büyük zatlar seni bulmassa sen onları bulamassın bu yol şeh abdulkadir beylani youdur bu yol doğruluk yoludur sen bu yola düş git mutlaka seni ona götürür eyer pirim geylani hz sizde bunu görmeseydi sizi çağırmazdı demekki o seni bulmuş sende onla berabersin ama aradaki perde arayışın senin pişmen içindir hamur pişince lezzet bulur allahım seni bu yolda erenler meclisinde kırklarla arkadaş etsin sen yetiş ya abdulkadir geylani

osman gazi

Yasaklı Kullanıcı
kardeşim yoldaşım bu yol aramayla bulunmaz o büyük zatlar seni bulmassa sen onları bulamassın bu yol şeh abdulkadir beylani youdur bu yol doğruluk yoludur sen bu yola düş git mutlaka seni ona götürür eyer pirim geylani hz sizde bunu görmeseydi sizi çağırmazdı demekki o seni bulmuş sende onla berabersin ama aradaki perde arayışın senin pişmen içindir hamur pişince lezzet bulur allahım seni bu yolda erenler meclisinde kırklarla arkadaş etsin sen yetiş ya abdulkadir geylani

Allahım bu kulunun duasını kabul eyle....

zeliha_01

Kayıtlı Kullanıcı
gönül bahcesinin taze gülleri sevgi sularıyla sulanasınız bu tolun açık olduğu kadar manevi tehlikeleride çoktur hem er yoludur hem mert yoludur dostlar

titretttinhoca

Yasaklı Kullanıcı
Allah her insana gonlune gore veriyor
arayan bulur
bende kadiriyim :) elhamdu lillah

zeliha_01

Kayıtlı Kullanıcı
angarali nerdesin aramayamı çıktın gel nerde olursan ol yine gel burası ümüt kapısıdır gönül kapısıdır tavaf kapısıdır angarali dön ataşin etrafından kanadın yansın yeter bir defa yanan bir daha sönmezimiş erenler elinden oyuncak olda kötüler elinde patişah olma angarali küçük kadir erenler uyumaz hiç gafil olmaz yoldaş allahım krdeşimin muradını ver

zeliha_01

Kayıtlı Kullanıcı
her yol hakka çıkar hakkı ile olana hakkıyla hakikatinin arayıpta bulana titrettinhoca kardeş bu yolun yaşı olmaz ben beş yaşındayken annem bana ilk defa abdulkadir geylaniyi çağırmayı öğretti ben hala bunu gerçek anlamda öğrenmeye çalıçıyorum çok çalışmak gerek çok allahım beni senin sevdiklerinden ayırma hepimizi cümlemizi

titretttinhoca

Yasaklı Kullanıcı
her yol hakka çıkar hakkı ile olana hakkıyla hakikatinin arayıpta bulana titrettinhoca kardeş bu yolun yaşı olmaz ben beş yaşındayken annem bana ilk defa abdulkadir geylaniyi çağırmayı öğretti ben hala bunu gerçek anlamda öğrenmeye çalıçıyorum çok çalışmak gerek çok allahım beni senin sevdiklerinden ayırma hepimizi cümlemizi

himm sen yasimi mi diyorsun ..
71 yasinda degilim ki :a21: (bir espiridir o )
Allah Pirim Gavsul Azamin himmetinden mahrum etmesin onun varisin yolunda olmayi nasip eylesin ki hz Abdulkadir (ks) yolunda olanlar da bunlardan baskasi degilir gorecek gozu nasip eylesin isitecek kulagi nasip eylesin acik gonlu nasip etsin

Asik Yunus ceker yuce gayreti ustumuze hazir ola himmeti `oglum` dedi ona Resul Hazreti Abdulkadir gibi Sultan bulunmaz

angarali19

Kayıtlı Kullanıcı
Es selamun aleyküm ve rahmetullah
Arkadaşlar kime desem arayan bulur diyor gönlünle neyi dilersen olur diyor ama olmuyor aylar geçti
içimde od var
bulmam lazım gitmem lazım
lütfen yardım edin ankara ya da kırıkkalede olanlarınız varsa

angarali19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilhassa Kadirilik Yolunun Hüseyni Kolu Ya da Muhammediye Kolunu arıyorum bu kapılar beni çağırdı
ama bulamıyorum aylardır lütfen yardım edin

titretttinhoca

Yasaklı Kullanıcı
Es selamun aleyküm ve rahmetullah
Arkadaşlar kime desem arayan bulur diyor gönlünle neyi dilersen olur diyor ama olmuyor aylar geçti
içimde od var
bulmam lazım gitmem lazım
lütfen yardım edin ankara ya da kırıkkalede olanlarınız varsa

ama ..bulamiyom diyosunda
aleykum selam ben kadiriyim diyorum ya sana hemen hemen buldun sayilir :)
azicik gayret daha ..
Allah yardimcin olsun Pirimin himmeti uzerinde olsun ..

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Es selamun aleyküm ve rahmetullah arkadaşlar
manevi olarak istiharemde dahi Gavsulazam Abdülkadir geylani k.s yoluna çağrıldım...
Ankara Ve Kırıkkalede aradım ama bu yolu bulamadım
Nakşibendi yolunu buldum ama ben tam Olarak kadiri yolunu istiyorum
Muahmmediye ya da Hüseyni Kollarından
ama bulamadım mürşidimi...Çok buhrandayım dergahıma gitmem mürşidimi bulmam lazım
Ne olur yardım ediniz.Aranızda Ankara ya da Kırıkkalede Kadiri olan varsa Bana yardım etsin Lütfen içim yanıyor

maşaALLAH subhanALLAH... bulurmu o rüzgar bizide birgün..

sizde bu aşk, şevk, gayret olduktan sonra kardeşim.. bulmuşsunuz zaten hamdolsun...yolunuz açık olsun..

selam ve dua ile

angarali19

Kayıtlı Kullanıcı
Es selamun aleyküm
Titrettin hocam:D
sağolun Sitedeki herkesden ALLAH razı olsun
bu siteyi çok sevdim bu siteyi bulmam bile bir tevafuk
güzel şeylere vesile olacak inşeallah
hocam titrettin hocam
siz kadiriliğin hangi kolundansınız huseyni mi muhammediye mi Mürşidi kamilimiz kimdir inşallah?
lütfen yardım edin
ww w.gavsulazam.de bu sayfayı buldum huseyni kadiri sitesi ama almanyadan bir site heralde sitenin içinde irtibat kuramadım kimseyle pek faal değil bir de mürşidimizin adı yazmıyor bu sitede bir de siz bakın hüseyni kadiri sitesi ww w.gavsulazam.de isterseniz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt