Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Leyla Kardeşimize ÖZEL...( DUA VE HATİM) (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye

Kovulmuş Şeytan’ın şerrinden Allah’a sığınırım.
Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adı ile..
Rabbim! Ben muhtaç, fakir, yardım isteyen, sığınma talep eden bir kulunum.

Rabbim neye ihtiyacım olduğunu Sen bilirsin kendimi Sana emanet ediyorum. Rabbim Senin rızanı istiyorum, Senin sevgini ve merhametini istiyorum.
Allah’ım! Beni Sana dua etmekten mahrum eyleme, bana karşı çok şefkatli ve çok merhametli ol ey kendisinden istenenlerin en hayırlısını verenlerin en hayırlısı!
Âmin.

leyla-1

Altın Üye
Kovulmuş Şeytan’ın şerrinden Allah’a sığınırım.
Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adı ile..

Allah'ım sevgini, ve Seni sevenin sevgisini, ve Seni sevmeye beni yaklaştıranın sevgisini bana nasip et. AMİN

leyla-1

Altın Üye
“Allah’ım! Her işimin başı ve temeli olan inancımı doğru ve sağlam kıl. İçinde kazancım ve rızkım bulunan şu dünya hayatımı güzelleştir. Ebedi karargâhım olan ahiretimi mamur eyle. Benim için hayatı bütün hayır ve bereketleri kazanma vesilesi, ölümü de her türlü kötülükten kurtuluş sebebi kıl.”AMİN

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
“Allah’ım! Her işimin başı ve temeli olan inancımı doğru ve sağlam kıl. İçinde kazancım ve rızkım bulunan şu dünya hayatımı güzelleştir. Ebedi karargâhım olan ahiretimi mamur eyle. Benim için hayatı bütün hayır ve bereketleri kazanma vesilesi, ölümü de her türlü kötülükten kurtuluş sebebi kıl.”AMİN

Amin İnşaALLAH.

leyla-1

Altın Üye
Yâ Rabbî!.. Riyadan, nifaktan, şikaktan, her türlü hastalıktan, kazadan, belâdan, tembellikten, âcizlikten, zelil olmaktan, zulüm etmekten ve zulüm görmekten, cimrilikten, müsriflikten, azdıran zenginlikten ve doğru yoldan ayrılmaya sebep olan fakirlikten, şeytan ve nefsin şerrinden, düşmanın galebesinden, kötü huydan, bidat işlemekten, dalâlete düşmekten, halis olmayan amelden, her çeşit günahtan, küfre girmekten, ölürken gelecek fitnelerden, kabir azabından, dinimize ve dünyamıza zarar verecek işlerden sana sığındık, bunlardan bizleri koru!..

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Rabbim Sizi Her Sabah Taksim Edeceği Her Hayırdan,
Hidayet Vereceği Her Nurdan,
Dağıtacağı Her Rahmetten,
Vereceği Her Rızıktan,
Gidereceği Her Sıkıntıdan,
Kaldıracağı Her Musibetten,
Koruyacağı Her Fitneden ve Kabul Edeceği Her Duadan
En cok Nasiplendirdiği Kullarından Eylesin.
AMiN

leyla-1

Altın Üye

“Hasbiyallahu lailahe illahu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym”
Anlamı:

“Allah'a güvendim (bana yeter)ondan başka ilah yoktur .
O vardır, ki bende O'na bağlanıp işimi ona bıraktım; O arşın aziym rabbidir.”

“HASBİNALLAH VE Nİ'MEL VEKİL,VE Nİ'MEL MEVLA, VE Ni'MEN NASİR.”

Anlamı:“ Allah Teala, bize yeter, O ne güzel vekildir. Ne güzel Mevla ve ne güzel yardımcıdır.”

"HASBİNALLAH VE Nİ'MEL VEKİL,VE Nİ'MEL MEVLA, VE Ni'MEN NASİR
Hasbiyallahu lailahe illahu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym
Bu sıkıntımı sana havale ediyorum Ya Rabbi, Sen herşeye yetersin ben sana tevekkül ettim ve sana sığındım"

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt