Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

KUVVETLERİN DENGESİ (1 Kullanıcı)

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com
RE: KUVVETLERİN DENGESİ

çok güzel ALLAH razı olsun.
ama ben şu anda başka bir forumda (başı açık ilim olurmu diye başlayan ama site arkadaşlarımıza göre ilim öğrenmenin sadece dini ilimleri öğrenmek olduğunu diğer ilimleri bazı müslümanların öğrenmesiyle diğerlerinin üzerinden bu yükümlülüğün düşeceği şeklinde devam eden ) bir konuda site arkadaşlarımın taarruzunda yım ve kimse tarafından destek görmüş değilim. o yüzden böyle araştırma konularına ve astronomiye olan meylime rağmen sizlere katılmaktan uzak kaldım.
vaktiniz olursa bahsettiğim foruma yorumlarınızı bekliyorum.

not: diğer ilimler faydasızsa bu güzel araştırma (neticede ALLAHIN azametini ispatlıyor) bizlere ulaşmamış olacaktı
ALLAHA emanet.

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

çok güzel ALLAH razı olsun.
ama ben şu anda başka bir forumda (başı açık ilim olurmu diye başlayan ama site arkadaşlarımıza göre ilim öğrenmenin sadece dini ilimleri öğrenmek olduğunu diğer ilimleri bazı müslümanların öğrenmesiyle diğerlerinin üzerinden bu yükümlülüğün düşeceği şeklinde devam eden ) bir konuda site arkadaşlarımın taarruzunda yım ve kimse tarafından destek görmüş değilim. o yüzden böyle araştırma konularına ve astronomiye olan meylime rağmen sizlere katılmaktan uzak kaldım.
vaktiniz olursa bahsettiğim foruma yorumlarınızı bekliyorum.

not: diğer ilimler faydasızsa bu güzel araştırma (neticede ALLAHIN azametini ispatlıyor) bizlere ulaşmamış olacaktı
ALLAHA emanet.

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun .Sözkonusu forum başlığına bakayım söyleyebileceğim birşeyler varsa yorum yazmaya çalışırım.

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

ALLAH razı olsun.formunuzuda meşgıl ettim.bu çalışmaların hepsi bizleri ALLAHın kusursuz yaratma yeteneğini anlamaya sevkediyor.yazık bunları okuyup bilipte inanmayanlara.veye lüzümsuz görenlere

anamaya

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun kardeşim

anamaya

Kayıtlı Kullanıcı

anamaya

Kayıtlı Kullanıcı