Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Küsmeyelim kardeşlerim hepimiz kardeşiz (1 Kullanıcı)

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
(Sana darılana git, barış! Zulüm yapanı affet. Kötülük yapana iyilik et!) buyuruldu. (İbni Ebiddünya)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
(Sana darılana git, barış! Zulüm yapanı affet. Kötülük yapana iyilik et!) buyuruldu. (İbni Ebiddünya)

SELAMUNALEYKUM KARDEŞIM
ELINE YUREĞINE SAĞLIK
SANA HEP ZULUM EDENI NASIL BAĞIŞLAYACAKSIN BU COK ZOR DEMI?
ASLINDA ZOR OLANI BAŞARMAK ERDEMLIKTIR
BUNU YAPTIĞINDADA KARŞI TARAFIN ANLAMASI
ŞIMDI ALLAH BILECEK DOĞRU
DILERIM KI KOTULUĞUN KARŞISINDA IYILIKTE BULUNDUĞUNUZDA KUL DA FARKINDA OLUR
ALLAHA EMANET OL SELAM VE DUA ILE KAL

ozden-ihl

Kayıtlı Kullanıcı
söylemeye utanıorummmmmmmmmmmmmmm

söylemeye utanıorummmmmmmmmmmmmmm

bende çocukluk arkadaşımla herşeyi onla paylaştığım çok güzel günler yaşadığım çocukluk arkadaşımla küsüm taaa 2 sınıftan beri tanışıodukk lise çağlarında bişi oldu küstük tam 5- 6 senedir küsüz:( kabahat bende o bana geldi evime geldi ben yüz vermedim ondan sonra gelemedi cahillik işte ama suan çok pişmanımm aynı yerde oturuoz ama ben onu göremiom o okuyo annelerimiz görüşüo düğünümüze gelirde hoşgeldin der konuşur barışırz dedim şehir dışında okuyoduğundan dolayı gelemedi annesi geldi:( kabahat bende pişmanınnnn dua edin Raabim bana bi kapı açsında barışim....affeettttt Allahım çok pişmanınnn biliorum küs kalmamalıydımmmmmmmmmmmm affettt...

Turgay.

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun çok yerinde bir konu. Selametle

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUNALEYKUM KARDEŞIM
ELINE YUREĞINE SAĞLIK
SANA HEP ZULUM EDENI NASIL BAĞIŞLAYACAKSIN BU COK ZOR DEMI?
ASLINDA ZOR OLANI BAŞARMAK ERDEMLIKTIR
BUNU YAPTIĞINDADA KARŞI TARAFIN ANLAMASI
ŞIMDI ALLAH BILECEK DOĞRU
DILERIM KI KOTULUĞUN KARŞISINDA IYILIKTE BULUNDUĞUNUZDA KUL DA FARKINDA OLUR
ALLAHA EMANET OL SELAM VE DUA ILE KAL
ve aleykümselam kardeşim Rabbimiz razı olsun inşaallah..

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm...
Aminenur kardeşimizin gitme kararı almasını büyük bir üzüntüyle okudum ama kabullenmek istemiyorum. Yalnız bir şey sorcam Aliye kardeşim, Damla kardeşimde beraber hepsi birlikte mi ayrıldılar...
İnşaAllah hepside en kısa sürede burda olurlar...
selametle...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm...
Aminenur kardeşimizin gitme kararı almasını büyük bir üzüntüyle okudum ama kabullenmek istemiyorum. Yalnız bir şey sorcam Aliye kardeşim, Damla kardeşimde mi ayrıldılar siteden...
İnşaAllah hepside en kısa sürede burda olurlar...
selametle...
ALEYKÜMSELAM ABİ KONUYA TAM ANLMAIYLA VAKIF DEĞİLİM AMA ALİYE KARDEŞİMİN AGZINDAN BİRŞEY DUYMADIN KIRILMIŞ DARILMIŞ HAKLI NEDENLERİ VARDIR
damla ve Aliye kardeşimi 2 senedir hemen hemen tanıyorum o kadar iyi yürekli bir kardeşlerimiz ki Rabbimiz onlardan razı olsun inşallah herşey yoluna girer..hayırlısıyla

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Selamünaleykum...

Selamünaleykum...

Kardeşim emeğinize sağlık çok güzel bir paylaşımdı.

Önemli olan insanların birbirine karşı saygılı, hoşgörülü, fedakar, yapıcı olması ve sırf Allah CC. rızası için paylaşıyor olmaları gerekir.

Buradan bir anlık kırgınlık, darılma, öfkelenme vs. gibi nedenlerle ayrılan tüm kardeşlerimizi bu yuvamıza tekrar bekliyoruz inşallah...

Allah CC. yar ve yardımcımız olsun...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
bende çocukluk arkadaşımla herşeyi onla paylaştığım çok güzel günler yaşadığım çocukluk arkadaşımla küsüm taaa 2 sınıftan beri tanışıodukk lise çağlarında bişi oldu küstük tam 5- 6 senedir küsüz:( kabahat bende o bana geldi evime geldi ben yüz vermedim ondan sonra gelemedi cahillik işte ama suan çok pişmanımm aynı yerde oturuoz ama ben onu göremiom o okuyo annelerimiz görüşüo düğünümüze gelirde hoşgeldin der konuşur barışırz dedim şehir dışında okuyoduğundan dolayı gelemedi annesi geldi:( kabahat bende pişmanınnnn dua edin Raabim bana bi kapı açsında barışim....affeettttt Allahım çok pişmanınnn biliorum küs kalmamalıydımmmmmmmmmmmm affettt...
selamun aleyküm kardeşim Rabbimiz affetsin inşaallah..

portatak

Kayıtlı Kullanıcı
3 gün müü..ben 3 aydır küsüm arkadaşımla..Allah affetsin ne diyim..yapacak bişey yok..

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm tuğba kardeşim
Allah c.c. razı olsun emeğine sağlık çok yerinde ve faydalı bir paylaşımdı...
Bugünlerde sitemizdeki peş peşe olan olaylardan sonra bu konu iyi oldu...umarım herkes gerekli dersi alır ve birdaha böyle tatsızlıklar yaşamayız inşaALLAH...Bizler burada bir aileyiz ,amacımız doğruları öğretmek ve öğrenmek değilmi? yeni üye kardeşlerimize örnek olmamız gerekmiyormu?....

selam ve dua ile kal kardeşim Allaha emanet ol....

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim emeğinize sağlık çok güzel bir paylaşımdı.

Önemli olan insanların birbirine karşı saygılı, hoşgörülü, fedakar, yapıcı olması ve sırf Allah CC. rızası için paylaşıyor olmaları gerekir.

Buradan bir anlık kırgınlık, darılma, öfkelenme vs. gibi nedenlerle ayrılan tüm kardeşlerimizi bu yuvamıza tekrar bekliyoruz inşallah...

Allah CC. yar ve yardımcımız olsun...
ve aleykümselam kardeşim Rabbimiz razı olsun size gönülden katılıyoruz inşaallah..

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm...Yaşanan bu gelişmeleri ben bir türlü anlamadım...Ama her neyse bu konu çok yerinde oldu inşallah...Okurlar da kimse küs kalmaz ....

Hayırlı günler inşallah

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm...Yaşanan bu gelişmeleri ben bir türlü anlamadım...Ama her neyse bu konu çok yerinde oldu inşallah...Okurlar da kimse küs kalmaz ....

Hayırlı günler inşallah
ve aleykümselam bu konuyu geçen yıl meydana gelen sıkıntılar için açmıştım hem kendim hem diğer kardeşlerim adına ..
faydalı olur inşaallah..

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm tuğba kardeşim
Allah c.c. razı olsun emeğine sağlık çok yerinde ve faydalı bir paylaşımdı...
Bugünlerde sitemizdeki peş peşe olan olaylardan sonra bu konu iyi oldu...umarım herkes gerekli dersi alır ve birdaha böyle tatsızlıklar yaşamayız inşaALLAH...Bizler burada bir aileyiz ,amacımız doğruları öğretmek ve öğrenmek değilmi? yeni üye kardeşlerimize örnek olmamız gerekmiyormu?....

selam ve dua ile kal kardeşim Allaha emanet ol....
ve aleykümselam kardeşim değerli yorumlarınız için Rabbimiz razı olsun Rabbimize emnaet olun inşaallah..

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Hazret-i Musa, (Ya Rabbi, dargın olanları barıştırana ne ecir verirsin? diye sordu. Hak teâlâ, (Kıyamet gününde selamet verir, korktuğu şeylerden emin eder, umduğu şeylerle şereflendiririm) buyurdu.

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
değerli kardesim eğer bu insan sana zarar veriyorsa dini konularda gevşeklik yapıyorsa ve sende yavas yavas ona benziyorsan ozaman ne yapmamız gerekir????????

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
S.a.kardeşim.Allah cc sizden razı olsun,çok önemli bir konu.
Rabbım akraba bağlarını devam ettirmemizi,küslükten uzak durmamızı nasip eylesin.
Sağolasın emeğine sağlık.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt