Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

konu paylaşımı (1 Kullanıcı)

tangoo245

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum adminim ben kendime islami bir forum açtım yanlız burdan konularınızı kendi sitemde paylaşmtım affedin beni .helal edin lütfen rıca ediyorum

buradki konuları kendi sitemde paylaşmanın sakıncası ve şartı varmıdır. lütfen bana bilgi verin.:a11:

tangoo245

Kayıtlı Kullanıcı
Lütfen Kimse yokmu admin yokmu . Lütfen

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Herhangi bir kul hakkına girmemek adına alıntı yaptığınız yeri ve üyeyi yazarsanız sorun olmaz inşallah...
Her üyenin yazdığı mesaj ve konuları kendisini ilgilendirir...
Selam ve DUA ile...

tangoo245

Kayıtlı Kullanıcı
Tamam saolun Allah Razı olsun

berat05

Yönetici
vealeykümselam ve rahmetullahi ve berakatuhu

vealeykümselam ve rahmetullahi ve berakatuhu

selamun aleykum adminim ben kendime islami bir forum açtım yanlız burdan konularınızı kendi sitemde paylaşmtım affedin beni .helal edin lütfen rıca ediyorum

buradki konuları kendi sitemde paylaşmanın sakıncası ve şartı varmıdır. Lütfen bana bilgi verin.:a11:

Kardeşim...İnternette biir çok islami forum var..

Bu tür şeyleri izin almadan paylaşmamalısınız.

Konular hangi kişilere ait ise o kişilerden helallik almalı , izin alamadığınız konuları silmelisiniz.

tangoo245

Kayıtlı Kullanıcı
Hocam ben sizden izin aldım. paylaştığım konuların altına sitesiniz ismini kaynak olarak ekliyorum konu açan kişiler varsa onu da yazıyorum

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt