Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kim nerede? Ne yapıyor? (2 Kullanıcı)

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldınız,ALLAH celle celeluh mutlulugunuzu daım etsın.Bebegınıze saglık sıhhat ve afıyet versın.Zamanla oda uyur umarım :) Stress yapmayın emın olun o unu hıssedıp huzursuz oluyordur...

Selam ve yurekten samımı dualarımla...Saygılar...

Allah razi olsun o guzel dualariniz icin
Hos buldum tesekkurler:)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
leyla ablamm, bende seni çook seviyorum... o günlerin hiçbirini asla unutamam.. allah hepinizden binlerce kez razı olsun,iyiki varsınız :eek:

Canım benim yerin özel biliyorsun çok değerlisin Allah bahtını şansını yolunu açık etsin bütün güzellikler seninle sevdiklerinle ailenle olsun:)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Bende uzun zamandır yoktum. Yeni geldim bu zaman zarfında evlendim. Bir tane oğlum oldu suan onla meşgulum. Bu site bana bir çok sey kazandırdı. Hayatla mucadele edebilmeyi en güzeli de ne biliyormusunuz, buradaki dostluklari hicbir yerde bulamadım. Birbirini tanimayan gormeyen insanlarin burada birbirlerine dua etmesi, sıkıntılarını paylaşması ne güzeldi daha sayamayacagim bir cok guzelliklere vesile oldu bu site çok şükür.
Şu an Antalya'da yaşıyorum ama kimsenin kimseden haberi yok. Apartmanda sadece selam dışında komşuluk kalmamış.
Genede çok şükür halimize......

Hoş geldin canım benim Allah bağışlasın Allah ana babalı salih hayırlı evlat olmak hayırlı yaşlar hayırlı uzun ömürler nasip etsin Rabbim. Çok güzel günlerimiz acı günlerimiz geçti hep beraber ağladık hep beraber güldük bizler burada kocaman bir aile olduk daim olsun kardeşliğimiz inşallah. Bu arada bende evlendim canım maalesef gurbette komşuluk yok. Allah her zaman iyi insanlarla karşılaştırmak nasip etsin Rabbim
Allah'ım iyilikler güzellikler nasip etsin..

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Canım benim yerin özel biliyorsun çok değerlisin Allah bahtını şansını yolunu açık etsin bütün güzellikler seninle sevdiklerinle ailenle olsun:)

aminnnnn,allah razı olsun can ablam vefalı ablam :eek: rabbim seninde gönlünde ne muradın varsa hayırlısı ile nasip etsin hep mutlu huzurlu ol inşaAllah <3

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
aminnnnn,allah razı olsun can ablam vefalı ablam :eek: rabbim seninde gönlünde ne muradın varsa hayırlısı ile nasip etsin hep mutlu huzurlu ol inşaAllah <3

Amin
Canım benim Allah'ta senin o güzel pırlanta gibi olan gönlünün muradını versin Rabbim.
Hayatın boyunca bütün güzellikler seninle ve sevdiklerinle olsun inşallah..

melankolik5288

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm.
Henüz yirmili yaşların başlarında bir üniversite öğrencisiyken bu siteyle tanışmıştım. Şimdi ise yolun yarısına yaklaşmış, kamu personeli, evli ve bir buçuk yaşında bir kız babasıyım. Ordu ilinde yaşar Giresun'da çalışırım.
Dinimi daha iyi öğrenmek için araştırmalar yaparken forumla yollarım kesişti. Burada öğrendiğim bilgiler edindiğim dostlar sayesinde içimdeki manevi boşluğu doldurabildim. Bu site ve edindiğim dostluklar benim için çok kıymetli. Birbirini hiç görmeyen onlarca insanla aramızda sanki çocukluk arkadaşıymış gibi bir bağlılık kardeşlik oluştu. Dertlere de sevinçlere de ortak olduk. Şimdilerde ne ben eskisi gibi sitede aktif olabiliyorum. Ne de o kardeşlerim abilerim ablalarımın aktif olduklarını görebiliyorum. Aradan uzun yıllar geçti kaçınız beni hatırlıyorsunuz bilmiyorum ancak çoğunuz hatırımdasınız hala eskisi gibi kıymetlisiniz. Foruma her girdiğimde duygulanırım. Geçmiş günlerin özlemi yakar beni, içimi hüzün kaplar. Sizleri ve sohbetlerinizi çok özlüyorum. Tekrar eskisi gibi aktif olabileceğimiz, paylaşımlarda bulunabileceğimiz günlerin temennisiyle Allaha emanet olun.

berat05

Yönetici
Selamunaleyküm.
Henüz yirmili yaşların başlarında bir üniversite öğrencisiyken bu siteyle tanışmıştım. Şimdi ise yolun yarısına yaklaşmış, kamu personeli, evli ve bir buçuk yaşında bir kız babasıyım. Ordu ilinde yaşar Giresun'da çalışırım.
Dinimi daha iyi öğrenmek için araştırmalar yaparken forumla yollarım kesişti. Burada öğrendiğim bilgiler edindiğim dostlar sayesinde içimdeki manevi boşluğu doldurabildim. Bu site ve edindiğim dostluklar benim için çok kıymetli. Birbirini hiç görmeyen onlarca insanla aramızda sanki çocukluk arkadaşıymış gibi bir bağlılık kardeşlik oluştu. Dertlere de sevinçlere de ortak olduk. Şimdilerde ne ben eskisi gibi sitede aktif olabiliyorum. Ne de o kardeşlerim abilerim ablalarımın aktif olduklarını görebiliyorum. Aradan uzun yıllar geçti kaçınız beni hatırlıyorsunuz bilmiyorum ancak çoğunuz hatırımdasınız hala eskisi gibi kıymetlisiniz. Foruma her girdiğimde duygulanırım. Geçmiş günlerin özlemi yakar beni, içimi hüzün kaplar. Sizleri ve sohbetlerinizi çok özlüyorum. Tekrar eskisi gibi aktif olabileceğimiz, paylaşımlarda bulunabileceğimiz günlerin temennisiyle Allaha emanet olun.
Ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berakatuhu,

Her bir kardeşimizi hatırlıyorum,
Birbirimizle sohbetleri , dualarda yarışmayı , kur'an-ı kerim - selavat okumalarını , dertleri için dualar göndermeyi.....selamlaşmayı..

İşimiz olsa da sabah erkenden selam vermeden işe başlamaz , eve giderken de selamsız kapatmazdık.

Olur ya bazen akşamları sitemiz saldırıya uğrardı , bir şekilde birbirimize ulaşır moderatörleri toplar siteyi kurtarırdık..
Vatanı kurmak gibi şahlandırırdı bizi..

Çok çok güzel di... Birlik ve beraberlik..

Şimdiki saçma - gösteriş içeren -merak ettirici sosyal paylaşımlardan çok uzak bir birliktelikti... Samimiyet ve dürüstlük ,dini güzelliklerle buluşuyordu.

Daha fazla yazarsam ağlarım..... Ağlamayacağım ve umut edeceğim....

Can çıkmadıkca .....

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berakatuhu,

Her bir kardeşimizi hatırlıyorum,
Birbirimizle sohbetleri , dualarda yarışmayı , kur'an-ı kerim - selavat okumalarını , dertleri için dualar göndermeyi.....selamlaşmayı..

İşimiz olsa da sabah erkenden selam vermeden işe başlamaz , eve giderken de selamsız kapatmazdık.

Olur ya bazen akşamları sitemiz saldırıya uğrardı , bir şekilde birbirimize ulaşır moderatörleri toplar siteyi kurtarırdık..
Vatanı kurmak gibi şahlandırırdı bizi..

Çok çok güzel di... Birlik ve beraberlik..

Şimdiki saçma - gösteriş içeren -merak ettirici sosyal paylaşımlardan çok uzak bir birliktelikti... Samimiyet ve dürüstlük ,dini güzelliklerle buluşuyordu.

Daha fazla yazarsam ağlarım..... Ağlamayacağım ve umut edeceğim....

Can çıkmadıkca .....
Ne güzel ifade etmişsiniz abla gerçekten de burası bir forumdan öte bir aile hükmünde idi benim ve de birçoğumuz için..Kirlenmeye yüz tutmuş zamana inat samimi samimiyetler,muhabbetler hasıl olmuştu burada..İnsan uzak kalıp geri dönünce anlıyor değerini hey gidi günler demekten kendini alamıyor ve bende uzun zaman sonra gelince gözümde canlandı kocaman mazi ve diyorum ki hey gidi günler hey..

berat05

Yönetici
Ne güzel ifade etmişsiniz abla gerçekten de burası bir forumdan öte bir aile hükmünde idi benim ve de birçoğumuz için..Kirlenmeye yüz tutmuş zamana inat samimi samimiyetler,muhabbetler hasıl olmuştu burada..İnsan uzak kalıp geri dönünce anlıyor değerini hey gidi günler demekten kendini alamıyor ve bende uzun zaman sonra gelince gözümde canlandı kocaman mazi ve diyorum ki hey gidi günler hey..
Değerli kardeşim,

Sizi görmek çok güzel,

Diyorum ya... bağım bahçem çiçek açtı...

Sevincimi anlatamam bile... Hoş Geldiniz :)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli kardeşim,

Sizi görmek çok güzel,

Diyorum ya... bağım bahçem çiçek açtı...

Sevincimi anlatamam bile... Hoş Geldiniz :)
Hoşbuldum ablacım bilmukabele ben de uzun zaman sonra gelip sizlerle denk gelince çok mutlu oldum burası gerçekten ne olursa olsun asla vazgeçemeyeceğimiz bir aile,iyiki varsınız var olsun bağınız bahçeniz ,çiçekleriniz solmasın inşallah ablacım :)

GEVHER

Yönetici
Hoşgeldiniz Receb-i Kamer kardeşimiz.

İnşallah İslâmiyet.gen.tr ailemiz toparlanıyor.
Her geçen gün kardeşlerimiz teker teker aramıza katılıyor.

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldiniz Receb-i Kamer kardeşimiz.

İnşallah İslâmiyet.gen.tr ailemiz toparlanıyor.
Her geçen gün kardeşlerimiz teker teker aramıza katılıyor.
Hoşbulduk Allah razı olsun inşallah bir an evvel eski verimli haline döner,eskiler döner,eskiye döneriz,yeniler gelir hemhal oluruz..

Kaan Erdem

Yönetici
Hoşbulduk Allah razı olsun inşallah bir an evvel eski verimli haline döner,eskiler döner,eskiye döneriz,yeniler gelir hemhal oluruz..
Hoş geldin güzel kardeşim, senide geçmişe dair güzel diyaloğlar ile anımsıyorum, yine yeniden hep beraber, eskiye dair verimli ve faydalı olmak adına tekrar hepimiz hoş geldik diyelim.

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldin güzel kardeşim, senide geçmişe dair güzel diyaloğlar ile anımsıyorum, yine yeniden hep beraber, eskiye dair verimli ve faydalı olmak adına tekrar hepimiz hoş geldik diyelim.
Vaay vaay gelmez sandım olmaz sandım ümitsizce bir seslenişti bu benimkisi hoşbuldum :) Hoşgeldiniz abilerin abisi evet geçmişte güzel zamanlar güzel muhabbetlerimiz olmuştu bendeki yeriniz ayrıdır değerli abim her ne kadar uzunca bir süre görüşmemiş olsakta..İnşallah Rabbim daim,müstakim ve faydalı etsin,Amin..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt