Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İTİRAF EDİYORUM... (İtiraf Köşesi) (1 Kullanıcı)

nazlim

Kayıtlı Kullanıcı
Buradaki tüüüm kardeşlerimi seviyorum selamet dua ile

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Maaşallah ve barekallah...Rabbim daim etsin....Huzur ve iman dolu yuva nasip eylesin inşaallah

Allah razı olsun ablacım..Amin inşallah güzel dualarınıza ablacım çok sağolun..Mevla görelim neyler,neylerse güzel eyler..
maşallah maşallah.. maşallah.. ALLAHIM daim etsin kardeşim.. yakında şeker mi yiyecez ne... ayy mutlu oldum.. hadi hayırlısı...
Aminnn inşallah ablacım sağolun :) nasip kısmet..nasipte var ise inşallah yedirir Mevlam :) ben de mutluyum inşallah Rabbimin izni ile :)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
gözlerinin içinin güldüğünü hissettim.. güzel duygular RABBİM tamamına erdirsin kardeşim.. cennetten bir köşe olacak bir yuva nasip etsin sana

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
gözlerinin içinin güldüğünü hissettim.. güzel duygular RABBİM tamamına erdirsin kardeşim.. cennetten bir köşe olacak bir yuva nasip etsin sana

kuvvetli bir hissi kablel vuku :) Amin amin inşallah ablam Rabbimden hayırlısı..güzel dualarınıza can-ı gönülden Amin diyorum ablam :) sağolun

beyaban

Kayıtlı Kullanıcı
her gün ağlıyorum. kendimi çok yalnız hissediyorum. namaz kılıp rahatlamaya çalışıyorum.

leyla-1

Altın Üye
ilk itiraf benden olsun...
itiraf ediyorum;
çeşmibülbül-vaveyla-birumut ben sizi erkek zannediyordum,hemcinsimmişsiniz siz :a40:

bende bir zamanlar sitemizde bulunan dinci kardeşimizi erkek sanıyordum mesafeli davranıyordum bir gün öğrendim ki o da hemcinsimmiş:) :a40

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
İtiraf ediyorum,

BİLEN ,BİLENDEN diye arz ettiğimiz Makamı sizlere itiraf etmek istiyorum...

BİLEN tabiki GERÇEK MÜRŞİD ALLAH C.C.dur...

Müracaat ve bağlantı noktamız...

Kur'an-ı Kerim ve Muhammed Mustafa A.S.'dır... Emir,FARZ.SÜNNET ve HADİSlerdir...

HİÇ olmayıda itiraf edeyim...

Hani Allah C.C. Musa A.S. 'a ayakkabını çıkar gel buyurmuştuya Musa A.S. da ayakkabılarını çıkarıp Allah C.C. na yaklaşmıştı...

İşte biz o YOK olmadan..Kibirden..Benlikten uzaklaşan Musa A.S. gibi...

Yok olduk...olmaya çalıştık HİÇ olduk veya istedik ondandır...

Bilğimiz ilmimiz bize göre çok ama başkalarına göre zerredir..Bilemem Allah C.C. bilir...

Bu konuları itiraf ediyorum

Sizleri çok seviyorum...

Selamlar...

berat05

Yönetici
Sabır ...sonsuz basamakları olan bir merdivene .çıkmam gibi....zor ve uzun....forum ...natahammül..... ayrılma noktası....

GEVHER

Yönetici
İtiraf ediyorum ki...

Gerçek müslüman olabilmek için içimdeki ENE'den kurtulmalı , dilimden Ben'i söküp atmalıyım.

Her yeni bir bilgi öğrendiğimde aslında hiçbirşey bilmediğimi görmeliyim.

Yaşamımla , ahlakımla eğer ki islamiyeti yansıtamıyorsam o zaman imanımı gözden geçirmeliyim.

duyggu

Kayıtlı Kullanıcı
itiraf ediyorum Allah'a karşı bu kadar nankör olduğum için utanıyorum kendimden...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Allah’ım! Günahlarımı, bilgisizlik yüzünden yaptıklarımı, haddimi aşarak işlediğim kusurlarımı, benden daha iyi bildiğin bütün suçlarımı bağışla. Allah’ım! Ciddi ve şaka yollu yaptıklarımı, yanlışlıkla ve bilerek işlediğimi ki bunların hepsi vardır, affeyle. Allah’ım! Şimdiye kadar yaptığım ve bundan sonra yapacağım, gizlediğim ve açığa vurduğum, benden daha iyi bildiğin günahlarımı affeyle. Öne geçiren de sensin, geride bırakan da sen. Sen her şeye gücü yetensin. (Müsli
m, “Zikir”, 70)

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
itiraf ediyorum ki önceden bu sitede fazla ilgi göremediğimi düşünüp üzülüyordum. biri benimle ilgili bir şey yazmadıkça moralim bozuluyordu. çocuk kafası işte :)
şimdi asıl önemli olanın bu olmadığının farkındayım.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
itiraf ediyorum ki önceden bu sitede fazla ilgi göremediğimi düşünüp üzülüyordum. biri benimle ilgili bir şey yazmadıkça moralim bozuluyordu. çocuk kafası işte :)
şimdi asıl önemli olanın bu olmadığının farkındayım.

Ne güzel ;)

ylnz51

Kayıtlı Kullanıcı
İtiraf ediyorum ki ALLAH'ın beni hiç sevmediğini düşünüyorum...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt