Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

işte doğa harikaları (trabzon) görmeye hazırmısınız (1 Kullanıcı)

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
karadenizi okadar güzel tanıtmışsınki agzım açık seyrettim
hatta içimden trabzonlu olmak bile geçti :B ama buna ne urfa nede galatasaray dayanırdı bu sebeple sadece trabzonun güzel görüntüsünü ve senin harika seçimlerine bakmakla yetiniyorum .şaka bir yana gerçekten resim seçimin fevkalade güzel ..bende sana urfadan bahsetmeyi isterdim ama şimdi istanbuldayım birçok türbesi balıklı gölü vaybe anlatırken bile derin iç çekiyorum ben bile özledim oraları ya neyse .... bana bana ait bu laf salatasını dinlediğin ve okurken karın ağrısı çektiğini biliyorum bunun için kısa kesiyorum ... ALLAHA EMANET OL ...
ee trabzonluyuz nede olsa ama orda yaşamıyoruz dedelerimiz annemler oralı ben samsundayım ama özümüzü unutmayız hamd olsun nerden geldiğimizi iyi biliriz cennet gibidir tabiri caizse buralar
estağfurullah zevkle dinlerim..
Rabbimize emnaet ol kardeşim hayırlı akşamalr...

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzel resimlerdi Tuğba kardeşim.Emeğinize sağlık.Selam ve dua ile...B)

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
sa kardeşim çok güzel yaaaaaaaaaa
aslında türkiyenin her şehri güzel
vatanımız güzel
emeğine sağlık kardesşim

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
trabzona gezmeye gitmiştim bu yıl ağzım açık kaldı vallahi.tekrar gitmeyi çok istedim.bu kez eşimle tatil için gitmek istedik ama nasip olmadı işte .hayırlısı olsun.trabzon ksinlikle gezip görülmesi gerekn bir yer.hatta ben türkiyede ikinci kez nereyi görmek istersin deseler kesinlikle trabzon derim.tüm karadenizi gezmiş gibi olmak isterseniz kesinlikle trabzona gidin başka hiç bir yere değl....:a26::a26:

northerner

Kayıtlı Kullanıcı
ah memleketim ahhh
ekimde gitmiştim 2 günlüğüne eşimle sadece sümela manastırına gidebildik:a09::a09::a09:.
inşallah bidahaki sefer daha fazla gezebilirim

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
trabzona gezmeye gitmiştim bu yıl ağzım açık kaldı vallahi.tekrar gitmeyi çok istedim.bu kez eşimle tatil için gitmek istedik ama nasip olmadı işte .hayırlısı olsun.trabzon ksinlikle gezip görülmesi gerekn bir yer.hatta ben türkiyede ikinci kez nereyi görmek istersin deseler kesinlikle trabzon derim.tüm karadenizi gezmiş gibi olmak isterseniz kesinlikle trabzona gidin başka hiç bir yere değl....:a26::a26:
selamun aleyuküm kardeşim inşaallah Rabbimiz nasip eylesin hayırlı günler
selam ve dua ile kalın inşaallah...

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm tuğba kardeşim ellerine sağlık çok güzel resimler..
gezip görmek istediğim yerlerden biriside karadeniz ve özellikle de uzungöl yaylası çok harika bir manzarası var..inşaALLAH Rabbim banada oraları görmeyi nasip eder...bunu çok istiyorum....
selam ve dua ile kalın...

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
normal_27_07_uzgl.jpg

MaşaAllah güzel bir yer gerçekten.Özellikle bu resimdeki yere bayıldım.Gerçeğini görürüz inşaAllah.Paylaşım için teşekkürler.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm tuğba kardeşim ellerine sağlık çok güzel resimler..
gezip görmek istediğim yerlerden biriside karadeniz ve özellikle de uzungöl yaylası çok harika bir manzarası var..inşaALLAH Rabbim banada oraları görmeyi nasip eder...bunu çok istiyorum....
selam ve dua ile kalın...
ve aleykümselam kardeşim inşaallah Rabbimiz nasip etsin hayırlı günler

mina_43

Kayıtlı Kullanıcı
resimlerde tariflerde çok güzel emeğinize sağlık...

ebuubade

Kayıtlı Kullanıcı
:))) bende konyayı çok güzel sanıyodum :===)))))

DLink

Kayıtlı Kullanıcı
Tuğba Kardeşim Ne Güzel Yer Orası Öyle. Hemen Gelmek İstiyorum... :D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt