Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslâmî Hayat Her Zaman Yaşanabilir (1 Kullanıcı)

özelim

Kayıtlı Kullanıcı
mümin insanda hiçbir zaman yeise düşmeyip Allahtan ümidi kesmemelidir.Allah razı olsun

turk182m_1

Kayıtlı Kullanıcı
Alemlerin Rabbi olan Allah Azze ve Celle kalplerimizi iman aşkıyla donatsın inşallah razı olduğu kullardan eylesin inşallah ...

Allah Teâla c.c razı olsun inşallah Elinize yüreğinize sağlık ...

PeNYe.Zz

Kayıtlı Kullanıcı
açıkcası bende hep bu düşünce vardı hepsini yapamıyorum diye yaptığım ibadetleride terkediyordum..ama şimdi bunun ne kadar yanlış olduğunu anladım..Allah razı olsun

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun güzel paylaşım emeğine sağlık

selam...dua....muhabbet ile kal

zeynomis

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim razı olsun çok güzel bir yazı paylaştınız kardeşim. Zaten Ahmet Şahin çok beğendiğim bir yazarlardan biri.İnşallah bu faydalı bilgilerinden daha çok istifade edelim kardeşlerim...

allies

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun bende ümitsizlik ve çaresizlik arasında kıvranıp duruyordum. SübhanAllah yardım ediyor. insallah hep sevdigi kullardan oluruz. Rabbim rahmetini ve merhametiniz bizden esirgeme. AMİN !!!

AGD-NesLiNuR

Kayıtlı Kullanıcı
çok dogru yazdıkLarın.Her Zaman her yerde yaşanır.önemLi oLan insanın istemesi.yeterki istesin insanoğlu...

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
Her şeyinizi kaybedebilirsiniz; ama ümidinizi asla! Çünkü ümidini kaybeden her şeyini kaybetmenin de ötesinde kayıplara düşmüş demektir.

– De ki: “Ey çok günah işleyerek kendi öz canlarına kötülük etmede ileri giden kullarım! ALLAH (cc)ın rahmetinden ümidinizi kesmeyiniz. ALLAH (cc) dilerse bütün günahları mağfiret eder. Çünkü Gafur ve Rahimdir: Çok affedicidir, merhamet ve ihsanı fazladır. (zümer süresi-53)

Werda

Kayıtlı Kullanıcı
islami hayat her zaman yasanabilir, yeter ki bunu gerçekten isteyelim ve dua edelim. Allah paylasimda emegi geçenlerden râzi olsun..

Selam, dua ve hep du ile...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt