Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

intihara götüren aşk :)) (1 Kullanıcı)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
X bir gün , güzel bir havada matematik kitabının 333. sayfasında gezerken 90 derecede Y'yi görür ve aşık olur. Y'de ona aşık olur . X ve Y'nin aşkları dillerde dolaşmaya başlar. X ve Y 99. sayfada buluşmaya karar verirler fakat Y'nin kötü ve gaddar babası Trigonometri'nin ajanı Pisagor bunları takip etmektedir.Böylece durumu öğrenen trigonometri X'i yanına çağırır ve ona sen adi Sinüs ailesinden kızım ise asil Kosinüsler'den geliyor bunun için evlenmeniz imkansız der. X bizim aşkımız analitik düzleme bile gelse engellenemez diyen X aşkından vazgeçmek niyetinde değildir.Trigonometri o zaman sen bilirsin deyip Pisagor'a X'i ilk gördüğü yerde öldürmesini söyler. Bu arada X ve Y elele yerde kurumuş İntegral'lere basa basa gezerken Pisagor bunları görür ve X'i çarpanlarına ayırarak öldürür. Ben onsuz yaşayamam diyen Y kendinin kare kökünü alarak intihar eder...
biggrin.gif

hudavendigar

Kayıtlı Kullanıcı
X bir gün , güzel bir havada matematik kitabının 333. sayfasında gezerken 90 derecede Y'yi görür ve aşık olur. Y'de ona aşık olur . X ve Y'nin aşkları dillerde dolaşmaya başlar. X ve Y 99. sayfada buluşmaya karar verirler fakat Y'nin kötü ve gaddar babası Trigonometri'nin ajanı Pisagor bunları takip etmektedir.Böylece durumu öğrenen trigonometri X'i yanına çağırır ve ona sen adi Sinüs ailesinden kızım ise asil Kosinüsler'den geliyor bunun için evlenmeniz imkansız der. X bizim aşkımız analitik düzleme bile gelse engellenemez diyen X aşkından vazgeçmek niyetinde değildir.Trigonometri o zaman sen bilirsin deyip Pisagor'a X'i ilk gördüğü yerde öldürmesini söyler. Bu arada X ve Y elele yerde kurumuş İntegral'lere basa basa gezerken Pisagor bunları görür ve X'i çarpanlarına ayırarak öldürür. Ben onsuz yaşayamam diyen Y kendinin kare kökünü alarak intihar eder...
biggrin.gif

Duygusal matematik hesabı...

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Bende tam bu konuyu açıcaktım arama yaptım daha önceden açılmış
Diyorum ben nasıl görmedim:D
:T merve....

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
keşke gerçek olsaydıda şunlardan kurtulaydık :a01:

suda

Kayıtlı Kullanıcı
intihara götüren aşklar varmışta benim haberim yok ben hiç böyle bir aşk yaşamadım aşk konusundan daha öncede bahsetmiştim ve yine tekrar ediyorum aşk yok bu dünyada yok öbür dünyayı bilemiyorum kendimize gelelim lütfen

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Bende tam bu konuyu açıcaktım arama yaptım daha önceden açılmış
Diyorum ben nasıl görmedim:D
:T merve....

nasıl görmemişsinn:D rica ederiz efendim:)

keşke gerçek olsaydıda şunlardan kurtulaydık :a01:

:):)

intihara götüren aşklar varmışta benim haberim yok ben hiç böyle bir aşk yaşamadım aşk konusundan daha öncede bahsetmiştim ve yine tekrar ediyorum aşk yok bu dünyada yok öbür dünyayı bilemiyorum kendimize gelelim lütfen

gayet kendimizdeyizz:) konuyu okuduktan sonra yorum yazarsanız eminim sizde kendinize geleceksinizdir;)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt