Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İÇİMİZDE YAŞAYAN ŞEYTANLARI OKUYUN (1 Kullanıcı)

esedullah09

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İÇİMİZDE YAŞAYAN ŞEYTANLARI OKUYUN

star5 kardeşim eline sağlık bende bunu söylemeye çalışıyorum ama anlamıyorlar nedense

Tugbis

Kayıtlı Kullanıcı

:eek: KARDESIM DORT HAK MEZHEP VAR BUNU NEDEN INKAR EDIYORSUNUZ. BIZ ALEVILIGE BIRSEY DEMIYORUZ DEMEMEMDE NE DICEM YA KIZDIGIM SU SADECE ILK BASTA MERAKTAN SADECE ALIVILER HANGI MEZHEPTEN DIYE SORDUM?! SONRA ANLADIM KI SIZ MEZHEPE INANMIYORSUNUZ?! AMA LUTVEN NOLUR 4 HAK MEZHEP YOK DEMEYIN YAA!!!! VAR CUNKU!!!

Tugbis

Kayıtlı Kullanıcı

[big]TABIKI HER MÜ'MIN BIRBIRLERINE KARDESTIR!!!! [/big]

Tugbis

Kayıtlı Kullanıcı

B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B)

Tugbis

Kayıtlı Kullanıcı

star5 yazdı:
islam dininin içine neler karışmış.Yazılanları okuyunca hayretler içinde kaldım.Ne demek 4 mezhep üç mezhep beş mezhep Allahaşkına. Üstelik ne bu birbirinizi alkışlamanız yermeniz.Herkes kendini bir kurtarsın sonra başkasına aferin desin.Eleştirsin.Hz.Muhammet Allahın elçisi, islam dininin öncüsüdür.Hz.Ali de onun en sevgili yardımcısı ve damadıdır.Et tırnaktan ayrılırmı ? Peygamberimiz bu insana en sevgili kızını vermiş.Damadı yapmış.Kimse kendini kurtulmuşların arasına katmasın. Peygamberimi bile hergün en az 70 kez tövbe edermiş.Niye ? Düşünün bakalım.Esedullah kardeşim.Sen birkaç kişi yüzünden yanlış fikirlere kapılma.Benim içinde bulunduğum guruba etrafımda sünni diyorlar.Ama ben kendime mezhepsizim diyorum.Ben kur'anı bilirim arkadaş. Orda da Allah kaç kere peygamberimizi bile uyarmıştır. 'Sen sadece benden kullarıma bir elçisin.Onları yargılamak2 ödüllendirmek ve cezalandırmak sadece bana aittir. ' Sizler kainatın peygamberi Hz.Muhammetten üstünmüsünüz.

hala kendimi anlatamiyorum yaa sasiyorum :eek: 4 hak mezhep var bunu kabullenmek neden zordur!!?????????? merak ediyorum hakketen neden kabullenmiyorsunuz var bu ilmihallerde var din derslerinde ilmihallerde ogrendim ben bunu ister inanin inanmayin ama dort hak mezhep yok demeyin bana ogrendim cunku ve ogrendigimi paylasmak istedim ama siz kabul etmek istemiyorsunuz ve beni yanlis anliyorsunuz. BEN BIRDAHA SOYLIYIM SORUMUN CEVABINI ANLADIM KI ALEVILER 4 HAK MEZHEBE INANMIYORLAR VE BEN SAYGI DUYUYORUM INANIP INANMICAGINIZ SIZE BAGLIDIR AMA LUTVEN 4 HAK MEZHEP YOK DEMEYIN.

[big]BIZLER ELBETTE KARDESIZZ!!!!!!!!!!![/big] B) B) B)

esedullah09

Kayıtlı Kullanıcı

SEVGİLİ TUĞBİŞ ARKADAŞIM SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI SORUM ŞU SÜNNİ KESİM YILLARCA ALEVİLİK YOKTUR ALEVİLER HANEFİ MESHEBİNDENDİR ONUN İÇİN İBADET YERLERİ CAMİİ DİR DEDİLER BİZ ÇIKIPTA BİZ ALEVİYİZ BUNU KABULLENMEK NEDEN BU KADAR ZOR DEDİĞİMZDE OLUR CANIM ÖLE BİŞEYYOK DEDİLER SİZİN GİBİ BİRKAÇ KİŞİ KABULLENİYORSA ÇOĞUNLUĞU ÖZELLİKLE DİYANET İŞLERİ KABULLEN Mİ YO HAL BÖYLE OLUNCA BİZİMDE 4 MEZHEBİ KABULLENMEMİZ BEKLENEMEZ DEĞİLMİ... BU MEZHEBLER SİZE GÖRE VARDIR BİZE GÖRE YOKTUR VEYA BİZ SİZE GÖRE YOKUZ BİZE GÖRE VARIZ HERKESİN DOĞRUSU KENDİNEDİR ANCAK TEKBİR DOĞRU VARDIR ORTAKOLAN ODA ALLAH TIR SONRA RASULULLAH KURAN EHLİBEYT VE SÜNNETTİR GERİSİ İSLAMIN İÇİNDEKİ GÜZELLİKLERDİR SADECE

Tugbis

Kayıtlı Kullanıcı

ANLIYORUM SIZI ESHEDULLAH KARDESIM .... AMA TEK DOGRU OLAN 4 MEZHEBINDE OLMASIDIR BENCE (KI OYLE!)

NEYSE HERSEY ANLASILDI BIRDEN DURUMLAR KARISTI ARAMIZDA BIRAZ TATSIZLIK VE ANLASILMAZLIK OLDU. EGER INCITTIYSEM SOZLERLE HAKKINI HELAL ET.

HAYIRLI GUNLER, DUALARDA BULUSMAK UZERE.

esedullah09

Kayıtlı Kullanıcı

yo aramızda kesinlikle bi tatsızlık çıkamaz ben buraya sadece bilgi alışverişi için geldim ama fark etmeyerek bende sizin kalbinizi kırdıysam sizde helal ediniz çünki ben helal ettim sonra görüşürüz kardeşim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt