Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hicran kardeşimizin yuvası için oruç adayalım mı? (1 Kullanıcı)

nazlı ceylan

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili kardeşlerim ve büyüklerim Hicran kardeşimiz hayırlısıyla yuvasına dönmerse 1 gün oruç tutalım mı? Biraz tereddüt ettim adak dimizde ne kadar doğru bilmiyorum ama büyüklerim de onaylarsa ben 1 gün tutmak istiyorum.

Dinen yanlış bişey mi cevap verirseniz katılmak isteyenlerle beraber oruç adayalım kardeşimizin yuvası için

selimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Konu nedir bilmiyoruz ki..Biraz açsanız meseleyi hicran nereye kaçtı? kime kaçtı?vs..vs...

nazlı ceylan

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşimizin aile huzuru için diyebilirim ama büyüklerimiz yorum yazmamışlar sanıyorum uygun değil adak adamak

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
tamam canım ben varım.elimizden ne geliyorsa yapalım inşaallah....

selimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
yok kardeşim bi yere kaçmadım.konu başlığı yeterince açık.evliliğimin kurtulması için kardeşelrim seferber oldularda benim için.... allah razı olsun hepsinden....

Anladım kardeşim.. Rabbim dualarınızı ve arzularınızı en kısa zamanda tecelli ettirsin..İnşaallah.
Sizin için seferber olan arkadaşlardan da Allah razı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt