Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Her gün Bir Hediye (1 Kullanıcı)

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykum selam..

Sayın Leyla - 1 ;
Hocalarımız kendilerini Kur'an-ı Kerim öğrenime ve hafız olmaya yönelttiler.. O yüzden siteye giremiyorlar..
Aslında , '' Hergün bir hediye '' konusunuda bitirmenizi ben rica edecektim.. Kırılmayın diye yazamadım..
Ancak ima etmeye çalışabildim..
Hafızlar gurubundan vefat edenlere dua konulu Mutevazi bir konuyu sürdürebilirsiniz..
Onlar tarafından , Yazılara cevap gelmezsede kırılmayınız..
Tekrar sizi kırdıysam affınıza sıgınıyorum..
Saygılarımla.

Son düzenleme:

leyla-1

Altın Üye
ya Şekur

okunan.......235.000

Allah kabul etsin

leyla-1

Altın Üye
Aleykum selam..

Sayın Leyla - 1 ;
Hocalarımız kendilerini Kur'an-ı Kerim öğrenime ve hafız olmaya yönelttiler.. O yüzden siteye giremiyorlar..
Aslında , '' Hergün bir hediye '' konusunuda bitirmenizi ben rica edecektim.. Kırılmayın diye yazamadım..
Ancak ima etmeye çalışabildim..
Hafızlar gurubundan vefat edenlere dua konulu Mutevazi bir konuyu sürdürebilirsiniz..
Onlar tarafından , Yazılara cevap gelmezsede kırılmayınız..
Tekrar sizi kırdıysam affınıza sıgınıyorum..
Saygılarımla.

Selam Aleyküm kardeşim bu konu bize çok değerli Osman hocamın ve çok değerli Mustafa hocamın emaneti çok değerli İbrahim hocamda son nefesine kadar sitemizden ayrılmadı çok değerli hocalarımda beni son nefeslerine kadar yalnız bırakmadılar o en zor zamanlarımda bana yardımcı oldular bıkmadan usanmadan derdimi sıkıntımı dinlediler aynı şeyleri duymalarına rağmen ben bu konuya girince hiç olmasa bir esmada olsa burada olmak istiyorum yanlış anlamayın çok değerli hocalarım çok değerli kardeşlerim burada olmasalar bile kalpleri gönülleri duaları bizimle Allah hepsinden razı olsun emeklerine gönüllerine sağlık Allah mükafatlarını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rab
Bu zamanda öyle değerli insanlar çok zor bulunuyor maalesef Allah her zaman iyi insanlarla karşılaştırmak nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile selametle kalınız kardeşim önemli değil sorun yok. Saygılar sunarım bende.

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı

Selam Aleyküm kardeşim bu konu bize çok değerli Osman hocamın ve çok değerli Mustafa hocamın emaneti çok değerli İbrahim hocamda son nefesine kadar sitemizden ayrılmadı çok değerli hocalarımda beni son nefeslerine kadar yalnız bırakmadılar o en zor zamanlarımda bana yardımcı oldular bıkmadan usanmadan derdimi sıkıntımı dinlediler aynı şeyleri duymalarına rağmen ben bu konuya girince hiç olmasa bir esmada olsa burada olmak istiyorum yanlış anlamayın çok değerli hocalarım çok değerli kardeşlerim burada olmasalar bile kalpleri gönülleri duaları bizimle Allah hepsinden razı olsun emeklerine gönüllerine sağlık Allah mükafatlarını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rab
Bu zamanda öyle değerli insanlar çok zor bulunuyor maalesef Allah her zaman iyi insanlarla karşılaştırmak nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile selametle kalınız kardeşim önemli değil sorun yok. Saygılar sunarım bende.

Aleykum selam..
Anladım..
Zikir maksatlı ..
Çok güzel..

Maşallah..
Selamlar..

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Hocalarımız çok şükür iyiler..
Ancak meşguliyetleri fazla..
O yüzden onlar hakkında endişe etmeyiniz..

Hazır hissettiklerinde..
Katılacaklardır..

Lütfen yola devam.

Zikir maksatlı..üç adet Ya Şekur bizden olsun..

leyla-1

Altın Üye
Allah’ım, habibin Muhammed Mustafa’ya, ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et. Amin, cumamız mübarek olsun

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Buyurun..
Allâhümme sallil alâ Muhammedin ve alâ âli
Muhammed. Kemâ salleyte alâ İbrahime ve alâ âli
İbrahim. İnneke hamidün mecîd.
Anlamı
Ey Allah'ım! İbrâhîm'e "Aleyhisselâm" ve âline
(ailesine) rahmet ettiğin gibi, (Efendimiz) Muhammed'e
"aleyhisselâm" ve âline de rahmet eyle. Muhakkak Sen
hamîd (övülen) ve mecîdsin( şanı büyük ).

leyla-1

Altın Üye
ya Şekur

okunan.......241.000

Allah kabul etsin

leyla-1

Altın Üye
ya Şekur

okunan.......244.000

Allah kabul etsin

leyla-1

Altın Üye
Allah’ın selamı rahmeti, bereketi üzerimize oIsun! Günümüz aydın Cumamız mübarek olsun! Hayırlı Cumalar.

leyla-1

Altın Üye
Bu mübarek gecede dualarınızın kabul ve makbul olması dileklerimle kandilinizi kutlar size ve sevdiklerinize hayırlara vesile olmasını dilerim.

leyla-1

Altın Üye
ya Şekur

okunan.......248.000

Allah kabul etsin

leyla-1

Altın Üye
ya Şekur

okunan.......251.000

Allah kabul etsin

leyla-1

Altın Üye
ya Şekur

okunan.......255.000

Allah kabul etsin

leyla-1

Altın Üye
ya Şekur

okunan.......257.000

Allah kabul etsin

leyla-1

Altın Üye
Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma. cumanız mübarek olsun.

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm Çok Değerli hocam nerelerdesiniz lütfen bir haber:(:A

leyla-1

Altın Üye
ÇokDeğerli hocam sizleri çok özledik sizler bizim için çok değerlisiniz sizin gibi çok değerli hocalarımız çok değerli kardeşlerimiz bu dünyaya zor gelir hepiniz çok değerli İbrahim hocamdan emanetsiniz biilerde sitede çok değerli hocamın emaneti sizin acınız bizim acımız yıllardır acımız bitmedi sönmedi mesajları okurken tüylerim diken diken oldu burnumun direği sızladı lütfen hocam bizleri yalnız bırakmayın bugün tekrar size mesaj attım lütfen
Selam ve dua ile selametle kalınız çok Değerli İslam hocamında ellerinden hürmetle öperim saygılar selamlar...

leyla-1

Altın Üye
Ellerin duaya uzandığı sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle...

leyla-1

Altın Üye
ya Şekur

okunan.......600.000

Allah kabul etsin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt