Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

*.*.* Her Gece Bir DUA *.*.* (1 Kullanıcı)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
:) Ben de Kipa nın çaprazındayım..

:) yakın sayılır,çok uzak değilmişiz :) içim bi garip oldu nedense,internette tanış aynı şehirde yaşa,birbirini tanımadan dua et,duygulandım nedense... şimdi sen yalnızsındırda arkadaşın falan vardır umarım ben ilk evlendiğimde malatyaya gelin gittim 2 seneye yakın orda kaldım,nisan ayında istanbula taşındım hiç arkadaşım yoktu çok sıkıntı çektim.o yüzden gurbete gelin gidenlere bu açıdan çok üzülürüm içim cızz eder hep yaşadıklarım gelir aklıma,inşallah sen o sıkıntıları yaşamıyorsundur.bi sıkıntın olursa hiç çekinme ben polis ve öğretmen çocuğum iki abimde biri polis diğeride önemli bi mevkide çalışıyor zarasız insanlarız,emin ol elimden ne gelirse seve seve yaparım arkadaş olurum sana benimde pek arkadaşım kalmadı burda... :)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
:) yakın sayılır,çok uzak değilmişiz :) içim bi garip oldu nedense,internette tanış aynı şehirde yaşa,birbirini tanımadan dua et,duygulandım nedense... şimdi sen yalnızsındırda arkadaşın falan vardır umarım ben ilk evlendiğimde malatyaya gelin gittim 2 seneye yakın orda kaldım,nisan ayında istanbula taşındım hiç arkadaşım yoktu çok sıkıntı çektim.o yüzden gurbete gelin gidenlere bu açıdan çok üzülürüm içim cızz eder hep yaşadıklarım gelir aklıma,inşallah sen o sıkıntıları yaşamıyorsundur.bi sıkıntın olursa hiç çekinme ben polis ve öğretmen çocuğum iki abimde biri polis diğeride önemli bi mevkide çalışıyor zarasız insanlarız,emin ol elimden ne gelirse seve seve yaparım arkadaş olurum sana benimde pek arkadaşım kalmadı burda... :)

Evet.. Arkadaşlarım var.. Benim de eşim polis :)
O şekilde tanıştık arkadaşlarla.. Sıkıntım yok çok şükür.
Arkadaşlarım da hepsi polis eşi zaten..
Allah razı olsun canım, sağolasın..
Görüşmek, tanışmak isterim..

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Bende aslen malatyaliyim evlenince burdura yerlestim baslarda biraz zor oluyor gurbet ama zamanla alisiyosun kimsesizlerin kimsesi size sahip cikiyor cok sukur.siz bence belkide hergun ayni yoldan gecip ayni arabaya biniyorsunuz hatta kalbun kesir hicranfarukyavuz a su ucreti uzatirmisin bile demis olabilir. :):):);)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Evet.. Arkadaşlarım var.. Benim de eşim polis :)
O şekilde tanıştık arkadaşlarla.. Sıkıntım yok çok şükür.
Arkadaşlarım da hepsi polis eşi zaten..
Allah razı olsun canım, sağolasın..
Görüşmek, tanışmak isterim..

inşallah canım bende tanışmak isterim çok iyi olur... :)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Bende aslen malatyaliyim evlenince burdura yerlestim baslarda biraz zor oluyor gurbet ama zamanla alisiyosun kimsesizlerin kimsesi size sahip cikiyor cok sukur.siz bence belkide hergun ayni yoldan gecip ayni arabaya biniyorsunuz hatta kalbun kesir hicranfarukyavuz a su ucreti uzatirmisin bile demis olabilir. :):):);)

:D:D:D

Ben de alıştım.. Ama İstanbul özlemim de bitmiyo..
Benim de Burdur'lu ve Malatya'lı arkadaşlarım var..

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Hicrancim hangi yillarda malatyadaydin belki bizde ayni arabaya binmisizdir benim ucretide uzatmis olabilirsin,:):):):);)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı

:) kim bilir belki :) ah malatya ah ne günler geçirdim bi bilsen ama özlüyorum yinede.ben pek alışamamıştım burdaki hayatım çok aktifti orda tam tersi oldu eve kapandım kaldım zaten sorunlarımızın temelide bundan çıkmaya başlamıştı birbirimize sarıp durduk.yaşanacakmış işte elden bişey gelmiyor.tevekkül,tevekkül,tevekkül...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Hicrancim hangi yillarda malatyadaydin belki bizde ayni arabaya binmisizdir benim ucretide uzatmis olabilirsin,:):):):);)

canım 2010-2012 nisan ayına kadar malatyadaydım sıtmapınarının orda perşembe pazarına yakın yerde oturuyordum eşim malatyapark avm de müdürdü.olabilir uzatmışımdır belkide... :):):):):)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
:) kim bilir belki :) ah malatya ah ne günler geçirdim bi bilsen ama özlüyorum yinede.ben pek alışamamıştım burdaki hayatım çok aktifti orda tam tersi oldu eve kapandım kaldım zaten sorunlarımızın temelide bundan çıkmaya başlamıştı birbirimize sarıp durduk.yaşanacakmış işte elden bişey gelmiyor.tevekkül,tevekkül,tevekkül...
Saka bir yana sabir kardesim dualarimdasin...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
:D:D:D

Ben de alıştım.. Ama İstanbul özlemim de bitmiyo..
Benim de Burdur'lu ve Malatya'lı arkadaşlarım var..

benim eşim malatyalı,babam adanalı annem maraşlı 20 senedirde mersindeyim.2010 haziranda evlenmiştim,şimdi yine mersindeyim :S bu arada mersine gelmeden önce ıspartada oturuyorduk burdurada gitmişliğim var yani ;)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
canım 2010-2012 nisan ayına kadar malatyadaydım sıtmapınarının orda perşembe pazarına yakın yerde oturuyordum eşim malatyapark avm de müdürdü.olabilir uzatmışımdır belkide... :):):):):)

Evet biliyordum annemlerde imamhatibin orda oturuyolar bilseydim boyle olacagini seni bizimkilere emanet ederdim yanliz kalmazdin...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Evet biliyordum annemlerde imamhatibin orda oturuyolar bilseydim boyle olacagini seni bizimkilere emanet ederdim yanliz kalmazdin...

bu arada biraz daha deşelesek belki hısım çıkacaz seninle.benim küçük görümcem imamhatipten mezun malatya 84 doğumlu.hani belki sende imamhatipliysen tanırsın onu.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
İmkanlar el versede yuvanizi kurtarmak adina biseyler yapabilsek bir malatyali olarak uzuldum bir bayan olarak ise icim acidi duamdasin kardesim bir anlikta olsa tebessum ettirebildiysem ne mutlu bana.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
bu arada biraz daha deşelesek belki hısım çıkacaz seninle.benim küçük görümcem imamhatipten mezun malatya 84 doğumlu.hani belki sende imamhatipliysen tanırsın onu.
Evet bende fark ettim zaten ilk adini gorunce tanidik sandim benim teyzemin oglunun adi faruk yavuz ama yer mersin istanbul gorunce olmadigini anladim.ben 85 liyim malatya lisesi mezunuyum ama imamhatipli cok arkadasim var belkide taniyor olabilirim.

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
İmkanlar el versede yuvanizi kurtarmak adina biseyler yapabilsek bir malatyali olarak uzuldum bir bayan olarak ise icim acidi duamdasin kardesim bir anlikta olsa tebessum ettirebildiysem ne mutlu bana.

benim için dua etmeniz yeterli.yer gök dua üzerine kurulmuş derler,ne mutlu ki bana hiiç tanımadığım insanlar dua ediyor,mutlu olmama neden oluyor... her aklınıza geldiğimde elinizi açıp dua edin bana hicran'la ömer faruk geri birleşsin hayırlara vesile kılsın evliliğimizi daha ne isteyeyim ki...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt