Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hamd ,Tefekkür ,Zikir , Zikir etmek ve Rabıta ; (1 Kullanıcı)

berat05

Yönetici
Selamımı aldığınız mesajınızı silmeseydiniz efendim...

Mesajlar yazılırken..... neden siliniyor ki... Silinecek se neden yazılıyor ?

Lütfen buna da mesaj yazıp silmeyin..

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Aleykum selam , yazı değişimi elde olmadan yapıldı hatalı yazmışım onu düzelttim...Selamlar efendim.

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Sabah sabah aklıma geldi nedense ..Rahmet istedi demek ki ;1980 yılında bir büyüğümüz '' Allah 'a güvenin ve dayanın , o size yeter '' demişti ... Ne güzel söylemiş..Rabbim onu kendine yakın eylesin ...Rahmetlere gark etsin...inşallah....

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Halka hizmet Hakka hizmet kabul edilecek...en güzeli bu...Sabırla hizmete devam... Hoş geldiniz...Bende buradayım...

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Sayın arkadaşlarım, olumlu yazışmalarda buluşmayı dilerim,olumsuz olan yazılarınızı bizi koruma düşüncesi ile dahi olsa yazmayınız... Biz olumlu ,olumsuz diye ayrım la uğraşmak istemiyoruz... Arzumuz sizin sorularınızı cevaplamak ve size hizmet etmek...

Yazılarımız illa kabul görmeli gibi bir iddiamız yok... sizin fikirlerinizde bizim için değerli...önemli olan Allah C.C. yolunda ...Kur'an-ı Kerim ışığında yürümek...yolunuzun şekli ayrı olabilir...en doğru yol sizin yürüdüğünüz yoldur...

Bize , bizimle ilgili size yapılan baskıları yazmayınız ,üzülüyoruz... Buda bizim hızımızı yavaşlatıyor... Cevabı bizzat siz ,size baskı yapana neden sorusunu sorun cevap arayın... eğer doğru söylüyorlarsa artık bizim yazılarımızı okumayın ve bize yazmayın...kendi yolunuz size en hayırlı yoldur...biz sizi etki altında bırakmak istemeyiz...
Biz yanlışta isek ...bize direkt sorun ..cevap isteyin... bizi sıkıştırın...doğru yolda mıyız araştırın ... eğer yanlışta isek bizi bırakın hatta bize de yanlışımızı söyleyin ve bizi de düzeltin...

Allah C.C. bizi doğru yoldan ayırmasın...sağlıcakla kalın...

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
'' Allah 'a güvenin ve dayanın , o size yeter '' sözü bize ışık vermekte ve yolumuzu aydınlatmaktadır... Bu yolda tek sığınağımız Allah C.C. dur...Selam ve saygılarımla....

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Bir hatırlatma da daha bulunmak isterim...Malumunuz olduğu üzere konuları aktarımımızda açacak konuları tamamladık... soru olursa veya size faydalı olacak konu hissimiz oluşursa yazacağım... Hatırlatmak isterim...

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Artık yönetimi sıkıntıya düşürecek yorum ve yazıdan da kaçınmaya çalışacağımı da belirtir... siz arkadaşlarımı da ...dikkate davet ediyorum...
Lütfen bizle ilgili sahsınızda aldığınız duyumları bana aktarmayın ...
Ben aciz kul olarak yoluma devam etmek isterim...
Bizim bizle ilgili olumsuz düşünen arkadaşlara da saygımız sonsuz...onlar değerli ve özgürdürler ...kimi isterse eleştirirler bize saygı göstermek düşer...

_YUSUF_

Yönetici
Sorumuz olur ancak önce şunu cevaplarsanız sevinirim.
Malumunuz devir kötü kime güveneceğiz kim alim kim sapık herkes anlayamıyor.
Şu ilminizden bir bahsedin nerelerde eğitim aldınız.
Fıkıh akaid tefsir hadis tilavet durumunuz ne durumda nerelerde kaç yıl hangi eğitimleri aldınız.

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Biz hiç bir yerden ders almadık ...tamamen Ümmi lik üzeri diyebiliriz...
Zaten yıllarca görevimiz gereği bu konulara sadece kişisel sevgi ve öğrenme aşkı ile araştırıcı olarak başladık...
1980 de bir Büyüğümüzün yukarıdaki sözü üzerine yola çıktık...Allaha güvenin ve dayanın o size yeter... Başka dayanağımız yok...diğer bilgilerimiz Allah C.C. nun nasibi diyebilirim...Yani öyle gözle büyütülecek biri değilim....O yüzden hep aciz biriyim diye gerçeği söyledim...Sorunuz beni çok sevindir di Allah C.C. razı olsun...
Arapça yı iyice öğrenmek için bu yaşta dahi çalışmalarım devam ediyor.. Bundanda mutluluk duyuyorum...

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Okunduğunu değerlendirip sildim...efendim.

_YUSUF_

Yönetici
Biz boşuna okuyoruz desene.Ne mutlu size

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt