Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

haftanın günleri...bakmaya değer:) (1 Kullanıcı)

Ayşegül00

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzeldi emeğine yüreğine sağlık cnm...

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı

hayri07

Kayıtlı Kullanıcı
PAZARTESİ :
Çamaşır günü

Allahım, ne olur bütün bencilliğimi ve kibirliliğimi yıkamama yardım et ve ben hep sonsuz bir alçakgönüllülükle senin yolunda çalışayım.

[Ütü günü

Allahım, ne olur yıllardır üzerimde oluşan önyargı kırışıklıklarından kurtulayım ve böylece başkalarının güzelliklerini de görebileyim.

ÇARŞAMBA :
Tamir günü

Allahım, lütfen hatalı davranışlarımı tamir etmeme yardımcı ol ki ben başkaları için kötü örnek olmayayım.

PERŞEMBE :
Temizlik günü

Allahım, ne olur kalbimin gizli köşelerinde birikmiş olan bütün kusurlarımı silip temizlememe yardım et!

CUMA :
Mübarek gün

Allahım, işte gönül sarayımı senin için hazırladım. Lütfen onun tahtına kurul, bu günü ve hayatımın geriye kalan kısmını senin sevginle birlikte yaşa- yayım.

CUMARTESİ :
Alışveriş günü

Allahım bana akıllıca alışveriş etme gücü inayet et ki kendim ve sevgiye ihtiyacı olan herkes için ebedi mutluluk satın alabileyim.

PAZAR :
Yemek günü

Yüce Rabbim, ne olur bana yardım et ve ben kocaman bir çaydanlık kardeşlik sevgisi demleyerek yanında zerafet ekmeğiyle birlikte bol bol ikram edeyim.

emeğine sağlık kardeşim selametle kal.

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
:T canım emeğine sağlık güzeldi

ben teşekkür ederim canım

:D

okudum da tekrardan farklı birşey bekliyordum ben amma duaymışş..
amin.. amin.. eyvALLAH kuzu.. ::)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt