Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Görüşmek üzere (1 Kullanıcı)

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Sitemizin yaklaşık 12 günlük üyesiyim Bu yazıyı yazmama bir kardeşimin yazısını okumam o forumla alakalı yazılar vesile oldu Ona yazının gidişatında bilahare değineceğim

Tabii ki açık açık olmayacak hem bu yasak zaten biraz Sanalca beni tanımanız için bir kaç birşeyler karalayacağım izninizle
Siteye üye olmak istediğimde Kullanıcı adı istendiğinde ilk adımı yazdım Dediler ki bu adda birisi var Yoksa O sensin de Şifreni mi unuttun diye sordular Ben de O olmadığımı kanıtlamak için adımın yanına AMCA yazdım Ha tamam AMCA buyur gel gir dediler o zaman Ben de böylece üye olmuş oldum iyi ki de olmuşum ne mutlu bana

AMCA tabii ki durup dururken gelmedi aklıma hadi nasıl oldu onu da anlatayım bari

Ebu Talib Sevgili Amcam, ne de çabuk hissettirdin yokluğunu
Peygamberimin O'nu ençetin Mekke günlerinde varlığıyla müşriklere karşı savunan ah derdi ya bir de iman etmiş olsan Hemen uyarır Allah Azze ve Celle O susar ben susarım o zaman

Başta kendi yeğenlerim olmak üzeregeçen yıl yarı dönem servis arabasında SERVİSçi AMCA olarak görev yaptım ordan çocuklara amcalıktan

Siteye üye olduktan sonra ne kadar isabetli karar verdiğimi anladım zaten 60000 küsur genc insanın arasında inanın ki İLK ÜÇ e girerim yaşım itibariyle yaşım gereği işte bundan

Ama bir şey itiraf edeyim mi Söyleyeyim dimi Hani bazılarınız KARDEŞ dedikçe iyice gençleştiğimi hissediyordum ABİ diyenleriniz olduğunda biraz büyüsem de o da iyi geliyordu Neyse artık iş işten geçti Hatta ilk üçü duyduktan sonra yakında DEDE diyenleriniz bile çıkabilir şerh koymuyorum isteyen istediği gibi çağırabilir ama gelin ABİ de anlaşalım

Uzun süredir almak için uğraş verdiğimiz bilgisayar hemen hemen iki ay önce geldi evimize O bize geldi ben de size bu sayede geldim gelebildim İyi ki de öyle olmuş sizlerle sanal tanışıklığa vesile oldu

Karadenizi ilkin harita üzerinde görmüş kağıttan haritadan diyorum kendime oralıyım daha çok beni Trakyalı zannediyorlar ne hikmetse Uzun bir süre yeryüzünde yaşadıktan sonra şimdi SANAL bir dünyada yaşıyorum bu yeni keşfedildi hayat var her gün yeni birileri taşınıyor Bu gidişle eski gezegenemiz DÜNYA'da kimsecikler kalmayacak üstüne üstlük hepsi de bizim SİTEye doluşmakta Allah sitemize güç kuvvet versin bunca adam bunca insan ne yer ne içer nerede yatar artık onu da ADMİN le ERKAN düşünsünler Ha ama kıyak yaparım yer çok daralırsa ayak ucuma birisini alabilirim Dostluk ölmedi daha benim gibi bir kaç kişi daha buldunuz mu sıyırdınız bu işten dostlar hiç korkmayın sırtınız yere gelmez inşaallah bir daha

Sizin de farketmiş olduğunuz gibi insan ihtiyarlayınca çenesine vururmuş ya masalcı dede gibi anlatıp duruyorum Ne o kardeşim sizin başınız mı ağrıdı Hadi güzel kardeşim bak saat sabahın kaçı sen git yat yer mi yok Ya kardeşim tamam git benim yatağa yat görüyorsun biz burda İKİ PARMAK ODUNCU BALTASI gibi yazı yazarak görev ifa ediyoruz yarın sabah millet uyandığında gazete okumuyor ki? Dosdoğru ekranın klavyenin başına koşturuyor bakalım taze haber var mı? Aliye-aliye ne yazmış,KAAN ERDEM' den neler var niğdeli(memleketten gelmiş mi? bizi ağlatacak mı?Nakşibendi fıkıh(Yazı gereği inş kardeşim alınmaz) köşesinde hangi izahatlarda bulunmuş Cennet ağacı ekremee erdal cevdet-71 firdes zerdali mehmetkoç ADLARINI KESİNLİKLE BURAYA SIĞDIRAMAYACAĞIM binlerce onbinlerce kardeşimi çok ama çok seviyorum bir şeyler katabilmek alabilmek adına burada siz dostlarla bir aradayım.

Neden mi İşte asıl gelmek istediğim konu da buydu zaten İnsanlar birbirlerini ne için severler? Günümüz koşullarında hemen adını koymamız gerekirse MENFAAT için dersek hiç yorulmadan her şeyi en başından tarif etmiş oluruz değil mi? Üzücü ama bana göre ne yazık ki öyle! Yani a dostlar gerçek hayatımıza şöyle dönüp bir bakalım Kendi kendimizin MOLLA KASıMı olup şeriatın ipini boynumuza geçirmiş bir halde sorgu sualimizi yapalım yapalım ki hem de ne yapalım iş işten geçmesin Dün yazına yorum getirmek için Kaan kardeşim hep bunları düşündüm Şayet yanlış anlamazsanız beni dostlar burada kibarlık oyunu da oynar insan, yerine göre takva yerine göre cömertlik herkes kendini en iyi bilendir ya olduğumuz gibi kalacağız ki gerçek yaşamımızda sanallaşıp herkes kendini hapsettiği bir yalan dünyada mahkum olarak yaşayacak Ya da aklımızı başımıza alıp(Bütün bunları öncelikle kendime söylüyorum ha sakın ola kimse adama bak, iki günde bir de nasihat vermeye kalkıştı filan demesin) Allah ve Resulünün yolunda burada oluşturmaya çalışılan kardeşlik şuuruyla birbirine kenetlenmiş vaziyette dış alemde de birbirlerimizi hiç tanımadan kendi hayat sahalarımız içerisinde bu aşkı bu şuuru yaygınlaştırmak olsun ilk vazifemiz inşaallah
Bazı kardeşlerimiz okunmadıklarını zannediyorlar,mesaj gelmediğine göre beni okumuyorlar gibi düşünebiliyor bazen Şimdi kardeşler benim gibi bi adam iki parmak,harflerin yerini bilmez, öte yandan Maaşallah fabrika gibi katkı yapmak için uğraş veren çalışan bir çok emek sarfeden nice insan insan istesede ne hepsini okuyabilir ne de inceleyebilir bir de yazıya dökülecek bütün bunlar inanın ki kendi adıma söylüyorum,elimden geldiğince forum açmak için değil,kardeşlerimin yazmış oldukları konulara nasıl katkı yaparım diyerek onların konularını hiç değilse (bir mahsuru var mı yeri gelmişken sorayım) daha zengin hale getirebilir miyim onun gayreti içinde olmaya çalışıyorum zaten iki parmakla inanın yazarken iflahım kesiliyor

Bence kimse bu durumdan şikayet edip alınganlık göstermemeli
İnanın öğrenmenin yaşı yok, bugün insanlarımızın bir çoğu KİTAP okumuyor veya okuyamıyor Ama (Allah kuranlardan razı olsun) buraya girip konusunu seçip en güzel şekilde bilgi sahibi olabiliyor

Birisi bir gün bir dua istiyor görüyoruz kardeşlerimiz hiç tanımadıkları ömürlerinde belki de hiç karşılaşmayacakları nice insan için duaya açıyor ellerini gönlünün derinliklerinden kardeşi için feryat ediyor Rabbisine ne çıkarı var bir şeyler mi umuyor Asla biliyorki duaların en makbullerinden birisi de kardeşin kardeşi için yaptığı sadece ve sadece Allah rızası için yapacağı duadır Şimdi ne olur alınma sadece şu hayrı yapmak için burada kalmanın bile sana katacağı ecri sevabı düşün bir gün aynı sıkıntılarla senin de burada ki bu güzel insanların bu Allah dostu Peygamber aşığı bu nadide zümrenin bir üyesi olma şerefini nefsimizin kabarıklığında boğulmasına müsaade etme etmemeliyim

EH YETTİ GARİ çok kafa ütüledin demeye başladınız hissediyor ve sadede geliyorum. Bu yazıyı ele alış gayemin bir yazıyı okumamdan kaynaklandığını belirtmiştim hatırlayamadınız mı? Varsın olsun unutun ben zaten şimdi değineceğim bir nebze olsun.

Ayrılmak isteyen bir kardeşimiz ve onu ikna etmek içingünlerce yazılarıyla kendisine yalvaran site dostları İşte bu konuların ana sebebini hiç ama hiç merak etmeden sadece GİTME-KAL yazıları beni çok duygulandırdı ne yaşamış olurlarsa olsunlar kardeşlik hukukundan öte bir hak aramıyorlar bir kardeşlerinin aralarından ayrılacak olmasının verdiği üzüntüyü topluca aynı duygular içinde yaşıyorlardı Dedim ki kendi kendime Yarın pazar bu gece otur külliyatlı bir yazı yaz içini dök kardeşlerinle dertleş Yeryüzü dünyasında başaramadığımız kardeşlik şuurunu(buna özellikle vurgu yapıyorum ortam müsait oldukça Allah ömür verdiği sürece de yapacağım inş)bu haslete sahip kardeşlerinle dalga dalga yayılacak Allah'ın izniyle İmani Olgunlukla bütünleşecek sevgi halelerini gönüllere taşıma gayreti göster

Çünkü burada ki eğitimin gerçek hayata yansımasını inanın ki ben kendi hayatımda daha iyiye daha güzele yönelen bir kıpırdanma olarak yaşıyorum.Dışarıya şöyle bir bakın herkeslerde bir sinir, bir gerginlik asabi yüzler Sanki havaya toptan SİNİR GAZI sıkılmışta bütün insanlar aynı havayı solumaktan CİNNET geçirir duruma gelmişler Bunu sizlerde görüyor musunuz

SON Olarak GÖRÜŞMEK ÜZERE başlığının manasıyla bitiriyorum

HİÇBİRİNİZLE ama hibirinizle bu DÜNYAda tanışmak istemiyorum

SAKIN ola birbirlerimiz hakkında SUİ ZAN na kapılmayalım her daim HÜSNÜ ZAN besleyelim inş

Yarın Ahiret Yurduna vardığımız da Allah Azze ve Celle bu aciz kulunu hesaba çektiğinde

Ey günahkar kul bugüne ne hazırladın var mı bu gün için bir azığın dediğinde

Sana sığınırım Ya Rabbi o günün dehşetinden

Biliyorum ki boş bir amel defterim utanç ve kahır kala kalmış yancağızımda

Rahmetin demek istiyorum tıkanıp kalıyorum soluksuz

RABBİM diyeceğim konuşmama müsaade buyurursa

RABBİM yalnız Senin rızanı gözeterek sırf senin için
60 000 Kulunu sevdim hiçbirimiz bir diğerimizi tanımadığımız halde RABBİM Vaad ettiğin O Cennet kapılarından Rızayı Barini gözeterek biiznillah geçebilmek içinRabbim

İşte bunun için bunu o güne bir azık edinebilmek için

hiçbirinizi dünya da tanımak istemiyor

AHİRET YURDUNDA GÖRÜŞMEK ÜZERE

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Ahiret Yurdunda Görüşmek üzere.......talipamca Allaha Emanet Ol.dua Ile.

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
Görüşmek ümidiyle...

Görüşmek ümidiyle...

ESSELAMUNALEYKÜM VERAHMETULLAHİ VEBEREKATUHU..

TALİPABİ;PAYLAŞIMINIZI ALLAH'IN(CC)İZNİYLE SONUNA KADAR OKUDUM..
VE SANKİ SİZİ Bİ YAZAR MIŞSINIZ GİBİ HİSSETTİM..VE SAMİMİ SÖYLÜYORUM DUYGULANDIM..BELİRTTİĞİNİZ KONULARDA BEN DE AYNI DÜŞÜNCELERDEYİM..DÜŞÜNCELERİMİZİ FORUMUNUZLA YANSITTINIZ İNŞALLAH..
İKİ PARMAK DİYORSUNUZ,AMA AKICI VE DÜZGÜN TÜRKÇENİZLE PAYLAŞIM MÜKEMMEL OLMUŞ..RABBİM BİZİMLE PAYLAŞIMLARINIZI DAİM EYLESİN İNŞALLAH..
ASLINDA BEN SİZİ GENÇ SANMIŞTIM,
NEDENİ DE GENÇ FİKİRLERİNİZİN OLMASI..
ALLAH(CC)RAZI OLSUN..
SANAL ALEM , AMA
MANEVİ ABİLER,ABLALAR,KARDEŞLER VAR BU İSLAMİYET.GEN.TR AİLESİNDE..
İNŞALLAH RABBİM HUZUR_U İLAHİ DE BULUŞTURSUN BİZLERİ..
GÖRÜŞMEK ÜMİDİYLE..

SELAM VE DUALARIMLA...

Kaan Erdem

Yönetici

maşaALLAH..talip abi..yazınızı bende firdes kardeşimin dediği gibi bir köşe yazarı,bir kitap okur gibi merak ederek sonuna kadar okudum..

ALLAH cc razı olsun o kadar güzel akıcı ve mesaj veren bir yazı olmuş ki..övgüler yetersiz kalır...ama kendime de aferin diyorum siz gibi birini ilk üye olduğunuzda forumlara yazdığınız üsluplu doğru düzgün cevaplar ile faydalı ve yararlı bir üye büyüğümüz olduğunuz farkettim..bu tür vasıfları insanlara söylemek toplum içinde yanlış olsada karşı tarafı mahcup etsede bu böyle....

ALLAH cc razı olsun..konuyu ilk açtığımda ''görüşmek üzere''ye görünce eyvah talip abi'de gidiyor diye bakmadan önce hissiyat olarak üzüldüm...bunun böyle olmadığını görünce çok sevindim...

ALLAH cc emanet olun abi...güzel ve faydalı çalışmalarınızı bekliyoruz...ALLAH cc yar ve yardımcınız olsun..selam ve dua ile kalın selametle....

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

VE SANKİ SİZİ Bİ YAZAR MIŞSINIZ GİBİ HİSSETTİM..VE SAMİMİ SÖYLÜYORUM DUYGULANDIM..BELİRTTİĞİNİZ KONULARDA BEN DE AYNI DÜŞÜNCELERDEYİM..DÜŞÜNCELERİMİZİ FORUMUNUZLA YANSITTINIZ İNŞALLAH..
İKİ PARMAK DİYORSUNUZ,AMA AKICI VE DÜZGÜN TÜRKÇENİZLE PAYLAŞIM MÜKEMMEL OLMUŞ..RABBİM BİZİMLE PAYLAŞIMLARINIZI DAİM EYLESİN İNŞALLAH..
ALLAH(CC)RAZI OLSUN..
SANAL ALEM , AMA
GÖRÜŞMEK ÜMİDİYLE..

SELAM VE DUALARIMLA...

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM BENDE FİRDES KARDEŞİMİN YAZDIKLARININ AYNISINI DÜŞÜNÜYORUM ALLAH İKİ CİHANDADA YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN RABBİME EMANETSİNİZ

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
özür !!!

özür !!!

Selamun Aleyküm;

sizlere yazmadan önce bu Özrü zorunlu olrak yazmak zorundayım,önce bunun için...
ayrıca; insan Bsayar cahili olunca dertler problemler yakasını bırakmıyor doğal olarak...

Yazıda muhakkak ki dikkatinizi çekmiştir,hiç bir noktalama işareti yok. 10.000 karakter sınırlamasına takılıp 4400 küsur karakteri tek tek silmek zorunda kaldım.Yazının bütünlüğünü bozmayacak iki de kocaman parağraf.

Elimden geldiğince dilimizi en güzel biçimde kullanmak gayreti içerisindeyim.Ama elimde metin olmadığı için sabahın beşinde başladığım yazıyı,silinebilir endişesiyle aklımca bu şekilde kurtarıp,içime sinmese de sizlere böylece takdim etmek mecburiyetinde kaldım, affola.

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH(CC)RAZI OLSUN..
SANAL ALEM , AMA
GÖRÜŞMEK ÜMİDİYLE..

SELAM VE DUALARIMLA...

Ve Aleyna Aleykümüs- Selam kardeşim,bukardeşliği hissetmesem inanın ki böyle bir şey yazmak aklımın ucundan bile geçmezdi,asıl ben hepinize,tek tek herkese :Teşekkürler ederim.

Amin,Allah(CC)'a emanet olunuz.

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı

maşaALLAH..talip abi..yazınızı bende firdes kardeşimin dediği gibi bir köşe yazarı,bir kitap okur gibi merak ederek sonuna kadar okudum..

ALLAH cc razı olsun o kadar güzel akıcı ve mesaj veren bir yazı olmuş ki..övgüler yetersiz kalır...ama kendime de aferin diyorum siz gibi birini ilk üye olduğunuzda forumlara yazdığınız üsluplu doğru düzgün cevaplar ile faydalı ve yararlı bir üye büyüğümüz olduğunuz farkettim..bu tür vasıfları insanlara söylemek toplum içinde yanlış olsada karşı tarafı mahcup etsede bu böyle....

ALLAH cc razı olsun..konuyu ilk açtığımda ''görüşmek üzere''ye görünce eyvah talip abi'de gidiyor diye bakmadan önce hissiyat olarak üzüldüm...bunun böyle olmadığını görünce çok sevindim...

ALLAH cc emanet olun abi...güzel ve faydalı çalışmalarınızı bekliyoruz...ALLAH cc yar ve yardımcınız olsun..selam ve dua ile kalın selametle....

Rabbim cümlemizden razı olsun inşaallah.Yalnız iki oldu gerçekten ben bunları haketmiyorum,nefsimin şerrinden Allah(CC) sığınıyorum.Bize buradaki düzgün amellerimizle Ahiret hayatımızı Selamet yurduna çevirsin inş.Sizleri Allah için seviyorum,sunumlarınızın daim,bereketli hayra vesile olmasını niyaz ediyorum,

Selam ve dua ile AllahCC'a emanet olunuz. :T Est.,tevc. sağol krdşm.

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM BENDE FİRDES KARDEŞİMİN YAZDIKLARININ AYNISINI DÜŞÜNÜYORUM ALLAH İKİ CİHANDADA YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN RABBİME EMANETSİNİZ

Ve aleyna Aleykümüsselam ,amin inşaallah,bu site'nin en üstünden en yeni üyesine kadar cümlemizin gönlüne göre versin inşaallah.Selam ve dua ile AllahCC'a em.ol.

:T

Kaan Erdem

Yönetici
Rabbim cümlemizden razı olsun inşaallah.Yalnız iki oldu gerçekten ben bunları haketmiyorum,nefsimin şerrinden Allah(CC) sığınıyorum.

benim için öylesin abi...selam ve dua ile kalın selametle...ALLAH cc emanet olun...

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
Görüşmek ÜMİDİYLE...

Görüşmek ÜMİDİYLE...

Selamun Aleyküm;

sizlere yazmadan önce bu Özrü zorunlu olrak yazmak zorundayım,önce bunun için...
ayrıca; insan Bsayar cahili olunca dertler problemler yakasını bırakmıyor doğal olarak...

Yazıda muhakkak ki dikkatinizi çekmiştir,hiç bir noktalama işareti yok. 10.000 karakter sınırlamasına takılıp 4400 küsur karakteri tek tek silmek zorunda kaldım.Yazının bütünlüğünü bozmayacak iki de kocaman parağraf.

Elimden geldiğince dilimizi en güzel biçimde kullanmak gayreti içerisindeyim.Ama elimde metin olmadığı için sabahın beşinde başladığım yazıyı,silinebilir endişesiyle aklımca bu şekilde kurtarıp,içime sinmese de sizlere böylece takdim etmek mecburiyetinde kaldım, affola.

aleykümselam verahmetullahi veberekatuhu..
ESTAĞFİRULLAH..TALİPABİ;GERÇEĞİ SÖYLEMEK GEREKİR HERZAMAN..PAYLAŞIMINIZDA NE NOKTA ARADIM NE DE VİRGÜL..YAZI DİLİ AKICI OLUNCA,İNŞALLAH GEREK KALMADI..PARMAKLARINIZA RABBİM GÜÇ VERSİN,AKLINIZDAKİLERİ PAYLAŞMAYI DAİM EYLESİN..ZAMANLA,3-4 DERKEN BİGÜN Bİ BAKMIŞIZ Kİ,10 PARMAK..:evetEMEĞİNİZ VE DUALARINIZ İÇİN RABBİM RAZI OLSUN İNŞALLAH...
SELAM VE DUALARIMLA..:T

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
talip abi amca
yaının başını okudum bayağı okudum aslında kıskandım daha okumıcam çok güzel yazışın.kıslkandım ben böyle yazamıom:(:(:(:(

berra34

Kayıtlı Kullanıcı
:HA.S TALİP AMCA,BEN SİZİN YÜREĞİNİZE İNANIYORUM VE İNŞ AHİRETTE ALLAH DOSTU OLARAK KARŞILAŞIRIZ DİYORUM.AYRICA YAZINIZDA İMLA KILAVUZU OLMASINA GEREK YOK BİZ SÜSE DEĞİL EDEBİYATA BAKARIZ DİMİ AMA

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim cümlemizden razı olsun inşaallah.Yalnız iki oldu gerçekten ben bunları haketmiyorum,nefsimin şerrinden Allah(CC) sığınıyorum.

benim için öylesin abi...selam ve dua ile kalın selametle...ALLAH cc emanet olun...

Dualarım hep kardeşlerim için,siz de bizleri unutmayın inşaallah.Bizler birbirimizin dilinden anlıyoruz, ve herşeyden evvel kalbi muhabbetin yakınlaştırması olduğunu düşünerek,hakkımda taşımış olduğunuz nazik duygular için teşekkürle beraber, karşılığının olduğunu bilmenizi isterim.

Selam ve dua ile,siz de Allah(CC)'a emanet olunuz.

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
talip abi amca
yaının başını okudum bayağı okudum aslında kıskandım daha okumıcam çok güzel yazışın.kıslkandım ben böyle yazamıom:(:(:(:(

En güzel hitap tarzını siz bulmuşsunuz,beni her iki yakınlık derecesine layık görmenizden dolayı teşekkürlerimi bildirmek istedim.

Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz kardeşim.

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
:HA.S TALİP AMCA,BEN SİZİN YÜREĞİNİZE İNANIYORUM VE İNŞ AHİRETTE ALLAH DOSTU OLARAK KARŞILAŞIRIZ DİYORUM.AYRICA YAZINIZDA İMLA KILAVUZU OLMASINA GEREK YOK BİZ SÜSE DEĞİL EDEBİYATA BAKARIZ DİMİ AMA

İnşaallah kardeşim,Allah için birbirimizi,bütün kardeşlerimizi sevelim,paylaştıkça büyüyen Sevgi Ailesini bu Site'miz sayesınde oluşturalım.Sizlerin anlayışlı tutumunuza minnettarım.Sağolun.

Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz.

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam verahmetullahi veberekatuhu..
ESTAĞFİRULLAH..TALİPABİ;GERÇEĞİ SÖYLEMEK GEREKİR HERZAMAN..PAYLAŞIMINIZDA NE NOKTA ARADIM NE DE VİRGÜL..YAZI DİLİ AKICI OLUNCA,İNŞALLAH GEREK KALMADI..PARMAKLARINIZA RABBİM GÜÇ VERSİN,AKLINIZDAKİLERİ PAYLAŞMAYI DAİM EYLESİN..ZAMANLA,3-4 DERKEN BİGÜN Bİ BAKMIŞIZ Kİ,10 PARMAK..:evetEMEĞİNİZ VE DUALARINIZ İÇİN RABBİM RAZI OLSUN İNŞALLAH...
SELAM VE DUALARIMLA..:T

Tekrar çok teşekkür ediyor,Rabbim cümlemizden ebeden ve daimen razı olur inşaallah,dualarımızdan eksik
etmeyelim birbirlerimizi,Allah(CC)'a emanet olunuz.

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı

En güzel hitap tarzını siz bulmuşsunuz,beni her iki yakınlık derecesine layık görmenizden dolayı teşekkürlerimi bildirmek istedim.

Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz kardeşim.
ben size teşekkür edrim talip abi amca layıksınız tabiki herzaman
selam ve dua ile
selametleB)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt