Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Genel Yönetim Duyurusu 4. Bölüm (1 Kullanıcı)

Erkan

Yönetici
Web Sitesi
www.islamiyet.gen.tr
Esselamü aleyküm ve rahmetullahi ve beraketuhu ..

ALLAH'a hamd, gönderilmişlerin en hayırlısına salat ve selam olsun..

Değerli üye ve ziyaretçi kardeşlerimiz!

Bilindiği gibi "Genel Yönetim duyurusu" şeklinde açılan konularda sitemizin son durumunu, yenilikleri, yapılmış veya yapılacak olan projeler hakkında bilgiler nakletmeye çalışıyoruz.

Özellikle site üyelerimizin dikkat etmesi gereken konular üzerinde duruyoruz. Yönetim olarak her ne kadarda uyarsak sonuçta bunu hep beraber uygulamalıyız.

"15.08.2007" tarihinden itibaren Yönetim olarak bir düzenleme ve yeniden yapılanmak üzere mevcut Yönetim listesi sıfırlanmıştır.

Herhangi bir problem veya anlaşmamazlık gibi bir durum söz konusu değildir. Bunuda vurgulayarak sizlerin huzurunda yönetimde bulunan, ilgilenen veya ilgilenmeyen, yönetici olduktan sonra siteye uğrayan veya uğramayan tüm din kardeşlerimden Rabbim c.c. ebedi razı olsun inşaAllah. Yönetimin düzenli bir şekilde ekip haline gelmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Muhterem Müslümanlar!

Sitemizin amacını her duyurumuzda olduğu gibi bu duyurumuzda da belirtmek isteriz ki "Birilerinin eş-dost bulmasını SAĞLAMAK değildir."
Dinimizin güzelliklerini bu ortamda paylaşmak, eksiklerimizi tamamlamak amacıyla kurulmuştur. Amaç Rahman rızasıdır.

Bu doğrultuda gerek üye kurallarında, gerek ise yönetim duyurularında belirtildiği gibi bu konu da ki eksiklerimiz, hatalarımız malesef var.
Bizler demiştik ki; "Yönetim içersinde bulunan kişilere dahil, kimseye güvenmeyin, onlardan bir dosya almayın" gibi duyurularımız arasında vurgulamıştık.

Bir üye ne şekilde olursa olsun, gerçek manada tanışması, buluşması, arkadaşlık kurması veya kurulmasının sağlanması gibi faaliyetlerden "Islamiyet.gen.tr" sorumluluk kabul etmez. Bu tip durumlarıda kesinlikle tasvip edici gibi bir özelliğe sahip olamaz. Biz diğer sitelerin yapmış olduğu faaliyetlerin sonucunda meydana gelen durumları az çok tahmin edebiliyoruz. Haberleride geliyor. Gelmesede mağlum medya'nın işi gücü zaten bu tip ortamlarda var olan siteleri araştırarak arkadaşlık eş bulma evlilik gibi sitelerin sonucunda "islami" adını kullanılması en çok o medyanın işine gelmektedir.
MSN bölümlerini gizledik, e-posta bölümlerinide otomatik olarak gizlenmesini sağladık fakat siz isterseniz profilden gizliliği çıkarabiliyorsunuz. Bunuda tavsiye etmiyoruz. Fakat bir şekilde bir üyeden , başka bir üye'nin msn adresine ulaşılabiliyor. Dikkatli olmanızı öneriyoruz.

Burası sanal ortam diye her defasında tekrar ediyoruz. Bazı üyelerden, farklı "islami" adı altında açılan bazı site yöneticilerinden gelen mesajlarda "chat-sohbet yasaksa, forum neden var" deniliyor.
Forum web tabanlı bir tartışma platformudur. Forum içersinde ki güvenliği %100 sağlıyoruz demek mümkün değil, ama güvenliği yüksek seviyelerde korumaya çalışıyoruz ALLAH c.c. izni ile. Forum içersinde chat-sohbet'de olduğu gibi anlık bir ileti söz konusu değildir. Foruma yazarsınız, orada kalır. Chat sohbet dediğimiz bölümlerden anlık olarak konuşuluyor, Web veya IRCd sistemiyle sohbet imkanları sağlanıyor. Biz dini sohbet diye http://www.islamiyet.gen.tr/multimedya/ bölümünü aktif etmiştik, orada mübarek hocalarımızın sohbetlerini dinleyebilirsiniz.
Amacımız neydi bizim? Sohbet dinlemek değil mi, hani ya bize gelen e-postalarda "Ben bir din kardeşimle sohbet ederek bilgilerimi artırmak istiyorum" diyenler, dini konulardaki eksiklerini tamamlamak isteyen kardeşlerimiz bu bölümlerden istifade edebilirler. Herşey ücretsizdir.

Üyelerimizden bazıları forum içersinde kısa süreli de olsa MSN veya başka bir iletişim bilgisini vererek, ulaşmak istediği kişiye ulaşabilmekte fakat ne tür bir tehlikenin karşısında olduğunu bilmemektedir.
Bundan sonra; eski olsun yeni olsun, uzun olsun kısa olsun, büyük olsun küçük olsun farketmeksizin, bu tip faaliyetlerde bulunanlar sitemizden uzaklaştıralacaktır.
Birilerinin aracılığı ile tanışmayın, ah ne bela şu MSN, ne işler yaptırıyor insana! Neden amacımızı çok çabuk unutuyoruz? Biz neden yaratıldık? Rabbimizi tanımak ve sadece O'na ibadet ve kulluk için değilmiydi?
Tebliğ görevi böyle mi olmalı, bir bayan ile bir erkek buluşup, aşk meşk işleriyle toz pembe bir şekilde hayaller kurularak bir evliliğin olmasını sağlayarak mı ?

Değerli Aziz kardeşlerim!

Sitemiz üzerinden her ne şekil olursa olsun, Yönetim içersinde bulunan kişiler de dahil görüşmenizi, buluşmasını onaylamadığımızı belirtmek istiyorum. Bu tip meseleler hep hüsranla sonuç bulmuştur. Kimse kendini kandırmasın, farklı dünyalara kanmasın.
Burada birkaç temiz cümle ile birilerini kandırmak veya kanmak kolay gibi görülüyor. İki güzel sözcük, ALLAH c.c. selamı ile başlayıp sonrasında neler olduğunu size belirttik, her daim belirtiyoruzda, "ablacım, bacım, kardeşim, abicim" gibi kelimelerle ne tekliflerin varolduğunuda söyledik.
Bu ortamda kimin ne olduğunu bilemezsiniz, Kalpleri ancak ALLAH c.c. hazretleri bilir. Bu ortamda eğer böyle düşüncede olan kişiler var ise, sitemiz üyeleri arasında bulunuyorlarsa bir an önce toparlanmalarını, gerçek manada dinimizi yaşayabilmelerini ve örnek olmalarını öneriyorum.
Kişi eğer inandığı gibi yaşayamazsa, ileride yaşadığı gibi inanmaya başlar ki bu da üzücü bir sonla biter. Rabbim muhafaza eylesin, Bizleri kendisini emin bilen kullarından eylesin, bizleri nefsimizin eline bırakmasın. Kendisine layık KUL, Habibine layık ÜMMET eylesin inşaAllah. [Amin]

Yönetim içersinde ki kişiler belki de şuan msn listenizde olabilir. Bugünden itibaren "bilgi@islamiyet.gen.tr" adresi haricindeki tüm adresler geçersizdir. Vermiş oldukları veya verecekleri bilgiler, bizim sorumluluğumuz dışındadır.

Sevgili kardeşlerim!

Lütfen bu tip boşluklarda olan kardeşlerimizin, boşluklarından istifade ederek onların duygu ve düşüncelerini yıpratmayalım, bir insanı üzmeyelim. Bizim amacımız bir insanı kazanmaktır. Zaman, ahirete hazırlanma ve İman'ı kurtarma zamanıdır.
Sonra yaparım, sonra ederim, sonra namaz kılarım, sonra kapanırım diyenler sonraya varacaklarını bilir gibi düşünerek büyük bir kayıp içersindediler.
Bizler bu sitenin açılışında elimizden geldiği kadarıyla titiz davranmaya çalıştık, elbette hatalarımız kusurlarımız mutlaka olmuştur. Dört dörtlük yaptığımızı söylemek mümkün değil, Rabbim c.c. eksiklerimizi tamamlamayı, yapmış olduğumuz hatalarında telafisini nasip eylesin inşaAllah..

Sonuç olarak bizler;

Ne Cennet tasası, ne de Cehennem, sadece ALLAH'ın rızasını düşünerek hareket edelim, Sahabi ruhunu içimize işlemeye çalışalım, Ensar ve Muhacir kardeşliğini iyi anlayalım. Kitap okuyalım. Bilgilerimizi artıralım. Bir saniyemizi bile boş geçirmeyelim.
Kafe'lerde, manzarası güzel denize 0 km gibi alanlarda buluşmak yerine, Dua'larda buluşalım. Rabbimizin rızasını elde etmeye çalışıp, Cennet bahçelerinde buluşmak dileyelim inşaAllah. Amin.

Selam saygı ve dua ile ..

Tugbis

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Genel Yönetim Duyurusu 4. Bölüm

Ve aleykumselam Allah razi olsun Cok guzel anlatmissiniz. Dualarda bulusmak uzere... hayirli gunler.

serife07

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm
Allah(c.c.) razı olsun... duyarlılığınızdan dolayı... a.e.o

Resul Aydın

Kayıtlı Kullanıcı

VEALEYNAALEYKÜMSELAM.

YÜREĞİNE SAĞLIK ERKAN KARDEŞİM.
DÜŞÜNÜYORUMDA;
HZ.MUHAMMEDE ÜMMET OLDUĞUNU İDDİA EDEN İNSANLAR, ACABA NE ZAMAN NEFS PUTLARINI
KIRIP , GAFLETTEN VE DELALETTEN UYANACAKLAR.
ACABA NE ZAMAN?
SÜR"A ÜFÜRÜLDÜĞÜ ZAMAN"MI...!?
ALLAH İNAYET NASİP ETSİN(AMİN)

ALLAH"A EMANET, EMANETE SAHİP OLUNUZ.
B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

"Vealeykümüsselam Verahmetullahi Veberakatüh"

Bizler bu nurlu yolda eşitiz, bizler ALLAH'ın faziletli ihsanıyla yoğrulmaya çalışan kullarız. Bizler ALLAH rızasını gözetmek için bu yolda bir ömür rızaya hasıl olmayı bekleyen kullarız. gayet zavvalı, gayet aciz, gayet meşakatli kullar olarak ALLAH c.c. muhtaç kimseleriz her daim huzuru rahmet, beraketi hikmet bilen insanlarla aynı saflarda hasıl olmayı bir eylem değilde kendimizde bir bütünlük olarak görmeliyiz. amaçlarım ve isteklerim hepimizin eşitliği ve "Mümin mümin kardeşidir" ilkesine bağlı kalarak kardeşlik haklarımızın üzerimize verilmesine şükretmek sebat etmek şükranlar sunmak kadar faydalı duadan başka ne olbilirdiki. Görevli görevi nisbetinde ALLAH'a yakarmaktan üye şer ve zuhurdan ALLAH'a sığınmaktan başka ne yapmalıydıki. Hepimizin ortak koşulu ALLAH rızası için kardeşliği seviyeli boyutlarda pekiştirmek olmalıydı. yürekten, candan kardeşliklere sadakatle sahip olunmalıydı. Sonuçta hepimizin bir görevi vardı, Hepimiz aynı yönü kıble olarak kabul edip, aynı Mevla için secdeye varmaktayız, Şifada, Rahmette, feyizde, Nurda, berekette, ihlasta, takvada bu yolda sadakatte bir olmalıydı. Bizi biz yapan değerlerden biriside; ALLAH'a sığınmak ALLAH'ın emir ve yasaklarına uymak ve sonuna kadarda bu özelliklere sahip kişilerle aynı saflarda yol almaktı. Müslümanlar arasındaki dayanışma, hoşgörü ilelebet dahili ve hariçi muzdarip olaylarla bedbaht durumlarda olmamalı billakis kardeşliğin faydalı hikmetlerinden yararlanılmalıydı. İlmin sınırı olmadığı gibi yaşamda ALLAH'a inançında gözgöre göre sınırı olmamalıdır. Abi değimiz, kardeşim, dediğimiz aynı görevi yaptığımız kişi ve kişilere güvenmek hepimizin görevidir. "Müminler kardeştir."sözünü muhattap alarak her daim yol alınmalıdır. Yepimizin bu yoldaki yemini
" O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım.
Her cerîhamdan, İlâhî, boşanıp kanlı yaşım;
Fışkırır rûh-ı mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım!"bu arzu doğrultusunda bir olmalıydı. bir olmalıdır.ALLAH C.C.'dan niyazım İslam kardeşliği yolunda ayaklarımız yere her zaman sabir bassın, yolumuz ömrümüz dünya beşarat yolunda faniyeti korusun. Dünyevi ve ahiri hayata nakşedilmiş islamın kutsal sancağı hepimizin gönlünde, elinde olsun. Mevla duaları kabul olan kullar zümresinde Rızasıyla hoşnut kimselerden eylesin. Dua yolunda her Amin kelimesinin bir harfine binlerce sevap gizlesin kardeşliğin çağrısı, ALLAH'ın hikmet ve alametiyle gönüllerde vuku bulsun.. kardeşiniz aşka mecnun'dan selam dua ve sağlıkla kalmanız temmenisi ile selamünaleyküm.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Ve Aleyküm Selam verahmetullahi Veberakatüh
Değerli kardeşim bu değerli yazınız için çok teşekkür ediyorum.Rabbim sizlerden razı olsun.
Güzel bir gayeyi gaye edinmiş,ve tek amacı bir insan kurtarmak,yada sebebiyet vermekolduğuna
canı gönülden emin olduğum site yetikilisi kardeşim,bu dava zorlu,bu yollar dikenli,elbette bu davada nice
sIkıntılar çekilecektir.Burada bize düşen sabır ve sebattır.Bizler burada bize verilmiş olan yetkiyi
eğerki yetki dışında kullanmış isek bu büyük bir vebaldir.Emanete ihanettir.Siz her daim haklı idiniz,sanal
ortamda kimselere güvenmeyin diye nasihat ederken,bu konuda tedbirli olan kardeşlerim şanslı idiler.Aman ne olur
düşüncesiyle hareket edenler hüsrana uğradılar.Rabbim bizleri nefisimize uydurmasın.Forumlarda bugüne kadar
açıklanmayan konu kalmadı üzerinde günlerce tartışılan konularımız oldu bu sebeble hiç bir üyemiz ben bilmiyordum görmedim
okumadım dememelidir.Bize namahrem olan insanlarla olan hukukumuz her daim belli idi.Bunu dinlemeyen burda abi kardeş sanal alemde
farklı muhabbetlere dalmış kişiler asla ve asla gerçek anlamda iman etmiş sayılamaz,Almış olduğum sorulardan birinde bir kardeşim
benimle günlerce tartıştı benim HZ.EBUBEKİR den ne eksiğim var bende onun gibi olabiirim.Kardeşler
bizler duyduklarımızla okuduklarımızla amel etmemiş isek dilde olanı kalbe indirmemiş isek
bizler ne HZ EBUBEKİR ne HZ AİŞE olabiliriz.Bırakın onlar gibi olmayı onların tozu bile olmayız.
Bu formu okuyan değerli kardeşlerim,siteye üye olduğum birbuçuk yıl boyunca tüm kardeşlerime
kardeşce yaklaştım,hiç biri hakkında aklıma kalbime hehrnagi bir düşünce gelmesine izin vermedim.Vermemeye çalıştım.Bu gün görevlerimizin
alınmasından dolayı asla muzdarip değilim.Hakkımızda hayırlısı olsun demek temennimimdir.Şuna eminimki bundan sonra sitemizde herşey daha güzel
ve daha etkili olacaktır.
Bizlerin yerine gelecek olan seçilecek olan yönetici kardeşlerimiz ehli işinin uzmanı aaldığı görevin bilincinde kardeşlerimiz olacaktır.Ve en doğrusuda
budur zaten,işi ehline vermek bu bizim dinimizdede dusturdur.Bu sebeble alınmış olan karara
saygı duymaktayım.Emeği geçen tüm kardeşlere dua ediyorum.Şuna emin olunki herşey daha güzel olacak.
Bugüne kadar gerek forumlarda gerekse tartışmalarda bir çok yazı paylaştım vede kardeşlerimle yorum yaptım herhangi bir sebeble
bir yönetici olarak kırmış olduğım bir kardeşim var ise haklarını helal etsinler.Bu acizane kardeşinizde hiç bir kardeşimin hakkı yoktur.
Her zaman tüm kardeşlerimden sevgi ve saygı gördüm.Rabbim razı olsun.Unutmayınki dünya üzerindeki en büyük değer,İSLAM KARDEŞLİĞİ dir.Bunun içerisine fani olan
bir duyguyu sokmayın sokmayalım.Şu sözlerle yazıma son verirken tüm kardeşlerime duamdır.Rabbim doğru ve nurlu yoldan ayırmasın.SELAM VE DUA İLE acizane
günahkar kardeşiniz.Ravzanur

MÜMİNLER KARDEŞTİR,BİZLER KARDEŞİZ
TAĞUTLAR DEVİREN MUVAHHİDLERİZ
NERDE ZULUM GÖRSEK KIYAM EDERİZ
İŞTE BUDUR BİZİM TEK AKIDEMİZ
BÖYLE OLMALI BÖYLE ÜMMETİZ BÖYLE MİLLETİZ

bezmi safa

Kayıtlı Kullanıcı

s.a.ALLAH arzı olsun kardeşim duyurularınızı inşALLAH tüm kardeşlerimiz uygular dualarınız için ALLAH razı olsun dualarımızdasınız inşALLAH S.A.

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı

Allah Razı olsun...

ama hala şuursuzca ve üç maymunu oynarcasına,

boş işlere boş kılıflar hazırlarcasına, niyetleri şaşırtmanın mahiyetini anlamış değiliZ..

niyetiniz başkaysa

ALLAH RIZASI İÇİN BU SİTEYİ BOZMAYIN, SİZ DÜZELİN....

DUALARIMIZ SİZİNLE!......

funDA NaZ

Kayıtlı Kullanıcı

EWETSS COKK GUZELLL BI YAZI OLMUSS ARTIKK ALLAH ASKIYLA YANALIMMM BOS ISLERDEN UZAK ALLAHA YAKIN OLALIMM OLUMM ENSEMIZDE....ELIMIZ BOSMUU GIDCEGIZ VAKIT NAMAZ VAKTIDIR VAKIT KURAN OKUMA VAKTIDIR VAKIT SADAKA VAKTIDIR ......

Kaan Erdem

Yönetici

DURUM NEDİR NE DEĞİLDİR BİLMİYORUZ BİZ BU SİTEYE SİZLE BAĞLANDIK SİZLE ÖĞRENDİK SİZLE SEVDİK.BÖYLE OLMAMALIYDI.HAKKINIZDA VE HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN.HAKKIMIZ VAR İSE Kİ YOKTUR HELAL OLSUN.BİZ SİZLERİ HİZMETİNİZDEN İNSANLIĞINIZDAN FAYDALI OLMANIZDAN DOLAYI ALLAH CC RIZASI İÇİN SEVDİK SAYDIK VE ABİ ABLA KARDEŞ DOST BİLDİK.SELAM VE DUA İLE KALIN.ALLAH CC EMANET OLUN.SELAMETLE DEĞERLİ FAYDALI VE KIYMETLİ PAYLAŞIMLARINIZDA DUALARDA BULUŞMAK DİLEĞİYLE.

aska mecnun yazdı:
"Vealeykümüsselam Verahmetullahi Veberakatüh"

Bizler bu nurlu yolda eşitiz, bizler ALLAH'ın faziletli ihsanıyla yoğrulmaya çalışan kullarız. Bizler ALLAH rızasını gözetmek için bu yolda bir ömür rızaya hasıl olmayı bekleyen kullarız. gayet zavvalı, gayet aciz, gayet meşakatli kullar olarak ALLAH c.c. muhtaç kimseleriz her daim huzuru rahmet, beraketi hikmet bilen insanlarla aynı saflarda hasıl olmayı bir eylem değilde kendimizde bir bütünlük olarak görmeliyiz. amaçlarım ve isteklerim hepimizin eşitliği ve "Mümin mümin kardeşidir" ilkesine bağlı kalarak kardeşlik haklarımızın üzerimize verilmesine şükretmek sebat etmek şükranlar sunmak kadar faydalı duadan başka ne olbilirdiki. Görevli görevi nisbetinde ALLAH'a yakarmaktan üye şer ve zuhurdan ALLAH'a sığınmaktan başka ne yapmalıydıki. Hepimizin ortak koşulu ALLAH rızası için kardeşliği seviyeli boyutlarda pekiştirmek olmalıydı. yürekten, candan kardeşliklere sadakatle sahip olunmalıydı. Sonuçta hepimizin bir görevi vardı, Hepimiz aynı yönü kıble olarak kabul edip, aynı Mevla için secdeye varmaktayız, Şifada, Rahmette, feyizde, Nurda, berekette, ihlasta, takvada bu yolda sadakatte bir olmalıydı. Bizi biz yapan değerlerden biriside; ALLAH'a sığınmak ALLAH'ın emir ve yasaklarına uymak ve sonuna kadarda bu özelliklere sahip kişilerle aynı saflarda yol almaktı. Müslümanlar arasındaki dayanışma, hoşgörü ilelebet dahili ve hariçi muzdarip olaylarla bedbaht durumlarda olmamalı billakis kardeşliğin faydalı hikmetlerinden yararlanılmalıydı. İlmin sınırı olmadığı gibi yaşamda ALLAH'a inançında gözgöre göre sınırı olmamalıdır. Abi değimiz, kardeşim, dediğimiz aynı görevi yaptığımız kişi ve kişilere güvenmek hepimizin görevidir. "Müminler kardeştir."sözünü muhattap alarak her daim yol alınmalıdır. Yepimizin bu yoldaki yemini
" O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım.
Her cerîhamdan, İlâhî, boşanıp kanlı yaşım;
Fışkırır rûh-ı mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım!"bu arzu doğrultusunda bir olmalıydı. bir olmalıdır.ALLAH C.C.'dan niyazım İslam kardeşliği yolunda ayaklarımız yere her zaman sabir bassın, yolumuz ömrümüz dünya beşarat yolunda faniyeti korusun. Dünyevi ve ahiri hayata nakşedilmiş islamın kutsal sancağı hepimizin gönlünde, elinde olsun. Mevla duaları kabul olan kullar zümresinde Rızasıyla hoşnut kimselerden eylesin. Dua yolunda her Amin kelimesinin bir harfine binlerce sevap gizlesin kardeşliğin çağrısı, ALLAH'ın hikmet ve alametiyle gönüllerde vuku bulsun.. kardeşiniz aşka mecnun'dan selam dua ve sağlıkla kalmanız temmenisi ile selamünaleyküm.

Kaan Erdem

Yönetici

DURUM NEDİR NE DEĞİLDİR BİLMİYORUZ BİZ BU SİTEYE SİZLE BAĞLANDIK SİZLE ÖĞRENDİK SİZLE SEVDİK.BÖYLE OLMAMALIYDI.HAKKINIZDA VE HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN.HAKKIMIZ VAR İSE Kİ YOKTUR HELAL OLSUN.BİZ SİZLERİ HİZMETİNİZDEN İNSANLIĞINIZDAN FAYDALI OLMANIZDAN DOLAYI ALLAH CC RIZASI İÇİN SEVDİK SAYDIK VE ABİ ABLA KARDEŞ DOST BİLDİK.SELAM VE DUA İLE KALIN.ALLAH CC EMANET OLUN.SELAMETLE DEĞERLİ FAYDALI VE KIYMETLİ PAYLAŞIMLARINIZDA DUALARDA BULUŞMAK DİLEĞİYLE.
Ravza_Nur yazdı:
Ve Aleyküm Selam verahmetullahi Veberakatüh
Değerli kardeşim bu değerli yazınız için çok teşekkür ediyorum.Rabbim sizlerden razı olsun.
Güzel bir gayeyi gaye edinmiş,ve tek amacı bir insan kurtarmak,yada sebebiyet vermekolduğuna
canı gönülden emin olduğum site yetikilisi kardeşim,bu dava zorlu,bu yollar dikenli,elbette bu davada nice
sIkıntılar çekilecektir.Burada bize düşen sabır ve sebattır.Bizler burada bize verilmiş olan yetkiyi
eğerki yetki dışında kullanmış isek bu büyük bir vebaldir.Emanete ihanettir.Siz her daim haklı idiniz,sanal
ortamda kimselere güvenmeyin diye nasihat ederken,bu konuda tedbirli olan kardeşlerim şanslı idiler.Aman ne olur
düşüncesiyle hareket edenler hüsrana uğradılar.Rabbim bizleri nefisimize uydurmasın.Forumlarda bugüne kadar
açıklanmayan konu kalmadı üzerinde günlerce tartışılan konularımız oldu bu sebeble hiç bir üyemiz ben bilmiyordum görmedim
okumadım dememelidir.Bize namahrem olan insanlarla olan hukukumuz her daim belli idi.Bunu dinlemeyen burda abi kardeş sanal alemde
farklı muhabbetlere dalmış kişiler asla ve asla gerçek anlamda iman etmiş sayılamaz,Almış olduğum sorulardan birinde bir kardeşim
benimle günlerce tartıştı benim HZ.EBUBEKİR den ne eksiğim var bende onun gibi olabiirim.Kardeşler
bizler duyduklarımızla okuduklarımızla amel etmemiş isek dilde olanı kalbe indirmemiş isek
bizler ne HZ EBUBEKİR ne HZ AİŞE olabiliriz.Bırakın onlar gibi olmayı onların tozu bile olmayız.
Bu formu okuyan değerli kardeşlerim,siteye üye olduğum birbuçuk yıl boyunca tüm kardeşlerime
kardeşce yaklaştım,hiç biri hakkında aklıma kalbime hehrnagi bir düşünce gelmesine izin vermedim.Vermemeye çalıştım.Bu gün görevlerimizin
alınmasından dolayı asla muzdarip değilim.Hakkımızda hayırlısı olsun demek temennimimdir.Şuna eminimki bundan sonra sitemizde herşey daha güzel
ve daha etkili olacaktır.
Bizlerin yerine gelecek olan seçilecek olan yönetici kardeşlerimiz ehli işinin uzmanı aaldığı görevin bilincinde kardeşlerimiz olacaktır.Ve en doğrusuda
budur zaten,işi ehline vermek bu bizim dinimizdede dusturdur.Bu sebeble alınmış olan karara
saygı duymaktayım.Emeği geçen tüm kardeşlere dua ediyorum.Şuna emin olunki herşey daha güzel olacak.
Bugüne kadar gerek forumlarda gerekse tartışmalarda bir çok yazı paylaştım vede kardeşlerimle yorum yaptım herhangi bir sebeble
bir yönetici olarak kırmış olduğım bir kardeşim var ise haklarını helal etsinler.Bu acizane kardeşinizde hiç bir kardeşimin hakkı yoktur.
Her zaman tüm kardeşlerimden sevgi ve saygı gördüm.Rabbim razı olsun.Unutmayınki dünya üzerindeki en büyük değer,İSLAM KARDEŞLİĞİ dir.Bunun içerisine fani olan
bir duyguyu sokmayın sokmayalım.Şu sözlerle yazıma son verirken tüm kardeşlerime duamdır.Rabbim doğru ve nurlu yoldan ayırmasın.SELAM VE DUA İLE acizane
günahkar kardeşiniz.Ravzanur

MÜMİNLER KARDEŞTİR,BİZLER KARDEŞİZ
TAĞUTLAR DEVİREN MUVAHHİDLERİZ
NERDE ZULUM GÖRSEK KIYAM EDERİZ
İŞTE BUDUR BİZİM TEK AKIDEMİZ
BÖYLE OLMALI BÖYLE ÜMMETİZ BÖYLE MİLLETİZ

evindar

Kayıtlı Kullanıcı

selamünaleyküm @Erkan kardeşim ve sitemizin bütün üyeleri,

ilk üye olduğum günden bu yana site için yaptığım herşeyi ALLAH (C.C) rızasını gözeterek yaptım inşaALLAH Rabbimiz kabul eder.

Erkan kardeşim den ALLAH-Ü TEALA (C.C) kat kat razı olur inşaALLAH. En başından beri hem bizler hem site üyelerini korumak adına çok ama çok çalıştı.

Değerli site görevlisi kardeşlerimden ve sitemiz üyelerinin katkıları ile çok şey öğrendim Rabbimiz hepsinden ayrı ayrı razı olur inşaALLAH.

Benim gönlüm çok rahat bizler her attığımız adımda Rabbimizin rızası için çaba harcadık bundan sonra da bu şekilde adım atacağız.

Yeni dönemin hepimiz için hayırlara vesile olması duası ile...

selamünaleyküm

Kaan Erdem

Yönetici

evindar yazdı:

selamünaleyküm @Erkan kardeşim ve sitemizin bütün üyeleri,

ilk üye olduğum günden bu yana site için yaptığım herşeyi ALLAH (C.C) rızasını gözeterek yaptım inşaALLAH Rabbimiz kabul eder.

Erkan kardeşim den ALLAH-Ü TEALA (C.C) kat kat razı olur inşaALLAH. En başından beri hem bizler hem site üyelerini korumak adına çok ama çok çalıştı.

Değerli site görevlisi kardeşlerimden ve sitemiz üyelerinin katkıları ile çok şey öğrendim Rabbimiz hepsinden ayrı ayrı razı olur inşaALLAH.

Benim gönlüm çok rahat bizler her attığımız adımda Rabbimizin rızası için çaba harcadık bundan sonra da bu şekilde adım atacağız.

Yeni dönemin hepimiz için hayırlara vesile olması duası ile...

selamünaleyküm

ULUTAS

Kayıtlı Kullanıcı

funDA NaZ yazdı:
EWETSS COKK GUZELLL BI YAZI OLMUSS ARTIKK ALLAH ASKIYLA YANALIMMM BOS ISLERDEN UZAK ALLAHA YAKIN OLALIMM OLUMM ENSEMIZDE....ELIMIZ BOSMUU GIDCEGIZ VAKIT NAMAZ VAKTIDIR VAKIT KURAN OKUMA VAKTIDIR VAKIT SADAKA VAKTIDIR ......

hurrem_Sultan

Kayıtlı Kullanıcı

S.a. gerçek hakkaniyet ve aydın kişileri görmek için ben burdaydın ama gördümki aydın kimseler bir kalemde silinmiş atılmış. aşka mecnuna zamanında kendi isteği ile gidildiği söylendi. hadi tamam ona eyvallah dedik her ne kadar unutmaya çalışsakta başaramadık. ardından böyle bir karar ve Ravza nuru hanım da gitti, bu iki önemli aydın kişi emekte zahmette hep birdiler. şimdi sorum şu " ravza hanımdamı aşka mecnun gibi rızasıyla gitti yada aşka mecnun rızasıyla mı gitti diye gösterildi?" ben kendi adıma yani hürrem olarak şunu söylemeliyim ki erkan kardeş seni çok fazla tanımıyorum aldığın karara saygı duyarım ama olayların bu denli gelişmiş olması beni tereddüte itti açıkcası biran önce yeni ve daha sağlam bir kadroyla yol almanız temennisiyle ama eminim ki şuanda hizmette bir durgunluk var hayırlısı olsun inşALLAH zamana bırakıp olup bitenleri takip edeceğimm sselametle

asil20

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. SAYIN SİTE YÖNETİCİLERİ VE ERKAN KARDEŞİM RABBİM EMEKLERİNİZDEN VE UĞRAŞLARINIZDAN DOLAYI RAZI OLSUN İNŞALLAH.SELAM VE DUA İLE ALLAHA EMANET OLUNUZ...B)B)B)B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

S.A KARDEŞLERİM HEPİNİZDEN ALLAH KATKAT RAZI OLSUN ALLAH NEMURADINIZ VARSA VERSİN İNŞALLAH HAYIRLISI OLUR ALLAHA EMANET OLUN B)B)B)B)

mervetude

Kayıtlı Kullanıcı

sellamun aleykum dostalrım,
ben sızlere bısey sorcam yanıtlarsanız bana cok sevınırım yenı uyeyım bu arada ıstıhare yaptım ben ama gelecek ıle ılgılı bı ıstıhare yapmıstım sızce ıstıhere nasıl olur yanı
ıstıhare de nasıl nıyet yapmalıyım

ahsen-1

Kayıtlı Kullanıcı

VEALYKÜMSELAM
Allah razı olsun kardeşim .selam ve dua ileB)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt