Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Genel Yönetim Duyurusu 2. Bölüm (1 Kullanıcı)

Erkan

Yönetici
Web Sitesi
www.islamiyet.gen.tr
Es selamun aleykum ve rahmetullahi ve beraketuhu..

Sitemiz üyelerine ve ziyaretçilerine önemle duyurulur!

Sitemiz de bazı üyeler, çeşitli yöntemlerle msn veya mail adreslerini alarak üyelerimizi rahatsız etmektedirler.
Bu kişiler, ilk etapda mahsumiyet tavrını kullanarak karşı tarafın güvenini kazanmayı planlıyor daha sonra ise amacına ulaşmak için kişi ile daha açık bir şekilde konuşmayı tercih ediyor. Bir önce ki yönetim duyurumuzda da bildirdiğimiz gibi " Kişi önce ALLAH c.c. hazretlerinin selamı ile konuya girip çeşitli bahaneler sunarak sohbet etmeye çalışıyor." Bir zaman sonra konu'lar, özel'e dayanıyor ve malesef hüzün son'la bitiyor.

Örneğin: Bir erkek, bir bayan'ı msn listesine ekleyerek, sözde soru sormak için eklediğini belirtiyor. Abla, abi, dünya ahiret bacımsın, gibi söylenimlerle güven kazanılıp, kişiyi sonradan kandırmış ve KUL HAKKI'na sebebiyet verdiklerini hatırlatıyoruz. Bizler o kadar bildirimler yapıyoruz.
Dini sorularınızı, sorularla islamiyet bölümümüzde ki "Soru sorun" kısmına yönelterek değerli hocalarımızla irtibat kurabilirsiniz." diyoruz.
Ama halen bunu duymamızlıktan gelerek, bayan üyelerimizi rahatsız ediyorlar, birtakım komple'ler kurarak zor durumda bırakıyorlar.

Elbette bayan üyelerimiz bu konuda göstermiş olduğu iyi niyet ve yardım hissi'den ötürü farklı sonuçlarla karşılaşabiliyorlar.
Bayan üyelerimize önemli bir uyarı! "HER KİM OLURSA OLSUN, YÖNETİM İÇERSİNDE BULUNAN KİŞİLERDE DAHİL!"
Sizle irtibat kurmak, resim, webcam v.b şeyler istemek, msn listenize eklemek gibi çalışmalarda bulunabilirler. Bizim önerimiz KESİNLİKLE her ne şekilde olursa olsun iptal etmenizi öneriyoruz.

Bu ortamda sapık düşünceler, aklı sıra uyanık olan kişilerin sayısı az değil, bunu göz önünde bulundurarak hareket etmeye çalışalım.
Bir erkek yardım almak istiyorsa veya bir bayan farketmez. Bunun için yönlendirmelerimiz mevcut. Teknik problem/öneri/istek gibi
mesajlarınızı bilgi@islamiyet.gen.tr adresinize gönderiniz. Bir üye'den şikayetciyseniz İHBAR HATTI'na bildiriniz.

Kural ihlal'inden ötürü sitemizden uzaklaştırılmış kişiler halen aramızda olabilir, bazı kötü niyetliler farklı yöntemlerle ilk etapda hizmet yaparak kişilerin güvenini kazanmak için uğraşabilirler. Bizler burada sadece "öğreneceğiz, öğreteceğiz ve öğrendiklerimiz ile amel edeceğiz."
Bizim düşüncemiz ve hedefimiz bu dur. "Millet beni tanısın, ben buradan birini bulup evleneyim, Reyting yapayım, Fitne fesat çıkarayım, başka yerlere üyeleri götüreyim
bu siteyi karalayım
" gibi düşüncelerde bulunan kişiler ALLAH c.c. izni ile amacına hiçbir zaman ulaşamayacaklarını bir kez daha hatırlamak istiyoruz. Rabbimizden ise o kişiler hakkında hayırlısı ne ise o olmasını istiyoruz.

Websitemizin kuruluş amacı, bir takım kişilerin burada buluşmasını sağlamak, eş-dost bulmasını sağlamak DEĞİLDİR!
Bunu anlayamamış, amacı idrak edememiş kişilerin sayısıda epey bir çok. Bu site islamiyet'in güzelliklerini, internet ortamına da taşımak günümüz imkanlarından faydalanarak birtakım bilgileri paylaşmak, öğrenmek ve bir başkasınında öğrenmesine vesile olmaktır.
Kişi amacını unutmasın, kişi yolunu şaşırmasın, bu ortam sağlıklı bir ortam değildir. Kişi nefsine bir an uyduğu zaman malesef sonucu hoş olmayan şeylerle karşılaşır.

[Dua] Rabbim c.c. bizleri nefsimizin eline bırakmasın, Nefsimize, neslimize hidayet nasip etsin [Amin]

Internet ortamında öz benliğini unutmuş, hack yapmak için basit yollarla kişileri kandırmak isteyenlerde mevcuttur.
Tanımadığınız ve güvenmediğiniz kişilerden herhangi bir .zip uzantılı dosyaları .exe uzantılı dosyaları ve mail'inize gelen Windows MSN sıfırlama gibi mesajları hiç okumadan silmenizi öneriyoruz. Bu kişiler bir resim ile bile sizin bilgisayarınıza girebilir tüm belgelerinize ulaşabilr ve şifrenizi kolayca ele geçirebilirler.

Başka bir siteye üye olduğunuz zaman, bu sitede ki üyelik bilgilerinizi ( şifrenizi ) farklı yapmanızı öneriyoruz.

Website üzerinde son zamanlar da "Ayrılık" adı altında açılan başlık sayısı çoğalmaktadır.
Yönetim Kurulu olarak bu konu hakkında bir açıklama yapmayı gereği duyuyoruz.
Kişiler isteğe bağlı olarak sitemize üye olur, isteğe bağlı olarak sitemizden ayrılırlar. Hiçbir zorunluluk veya şart koşulmamaktadır.
Sitemizin açılış amacına riayet ederek, Rahman rızası için burada paylaşımlarda bulunan, mesajlar gönderen hizmetimizde yardımcı olan üyelerimiz, ziyaretcilerimiz
amacına uygun bir şekilde hareket etmektedirler. Elbette sitemizde paylaşımlarda bulunmuş kişilerden ayrılmadan önce helal'lik almak, vedalaşmak istenebilir.
Fakat | 1) "Gidiyorum" 2) Gidiyim mi 3) Gitmiyim mi | Gibi konularla zaman harcanırsa bu hoş olmaz üyelerimizi gereksiz yere konuya adapte etmiş olurlar.
Kutlu doğum haftası içersindeyiz. Neden kişiler fikir alışverişinde bulunmuyorlar da o kadar söylemlerimize rağmen sitemize bir üye soru sorduğu zaman "Bence olmamalıdır. Bence benim fikrim birşey olmaz" gibi söylenişimler oluyor? Kişisel bir mesaj yazıldığı zaman zaten kendi fikri oluyor. Aldığı bilgilerinde zaten kaynağını belirtiyor ve doğru aldığı bilgileride nakil ederek paylaşımlarda bulunuyor. Ama bilmediği bir konu hakkında "Bence sence onca, sizce, bizce onlarca" gibi kelimeler kullanarak kişiyi günaha sürüklemek, iyice aklının karışmasını sağlamayı hedefliyor. (Bilerek veya bilmeyerek) Bir bardak ile koskocaman okyanusu tartmaya çalışmak ne kadar mantıklı.
Bizler yine söylüyoruz. Sorularınızı "Sorularla islamiyet" bölümünde bulunan "Soru Sorun" kısmına yöneltiniz ki gerçekten bilgi ihtiyacı duyan kardeşlerimize daha verimli öğrenmesine vesile olmuş oluruz. Emin olmadığımız hiçbir konu hakkında yorum yapmayalım. Özelliklede Bence sence gibi kelimeler kullanmaktan KAÇINALIM!

Dua istekleri, Yardım talepleri gibi açılan güzel hizmetlerin tam amacına ulaşmadığını özelliklede "ALLAH RIZASI İÇİN" diye açılan başlıklarında, bir üye'nin bu başlığı görüp girmemesi sebebinden ALLAH c.c. rızasını uymamış gibi hissetmesine de vesile olduğumuzu UNUTMAYALIM! O'na göre uygun başlıklar açalım.
Yapılan bu güzel çalışmaların daha düzenli bir hal alması için projelerimiz mevcuttur. Bunu birazda olsa sizinle paylaşmak istiyoruz.

Örneğin: Bir üyemizin 100 adet Yasin-i Şerif okutmak istediğini bildirmesi sonucu, bu hayır davetinede katımak isteyen üyelerimiz o bölüme giriş yaparak almak istediği Yasin-i şerif sayısını belirtip sevabına inşaAllahu Rahman nail olurlar. Bir üye toplam okunması gereken 100 adet yasin-i şerif'den 10 adet okumak istediğini belirtip, o mevcut alana 10 rakamını yazdığı zaman, sistem otomatik olarak +10 okundu veya 90 adet kaldı şeklinde bilgi verecektir.

Bu şekilde forum içersinde önemli konuların dağıtımı tam yapılmadığını, vebale ve günaha sebebiyet verdiğinide hatırlatmak istiyoruz. Bu konuda da bizim çalışmalarımız bitene kadar
Siz değerli üye ve ziyaretcilerimizden mümkün olduğu kadarı ile dikkatli olmaya çalışalım.

Sonuç olarak;
1-) Sitemiz üzerinde mail veya msn yolu ile irtibat (iletişim) bilgileri tamamen gizlenmiştir. Sitemiz üzerinden e-posta adreslerine ulaşılması mümkün değildir. (Siz profil'den açmadığınız sürece)
MSN veya mail adresine [tanışma, sorum var, yardımcı olurmusunuz] gibi gelen mesajlar konusunda dikkatli olmanızı öneriyoruz. MSN üzerinden kendisini bayan olarak bile tanıtan kişilere hemen güvenmemesinizi
webcam, resim, adres, gibi özel bilgilerinizide vermekten KAÇINMANIZI ÖNERİYORUZ!
2-) Websitemiz'de üyelik iptali yapılmamaktadır. Ancak kural ihlaline neden olan sebebler işlendiğinde, siteden uzaklaştırılma yapılmaktadır. Sitemiz üzerinde ayrılmak isteyen kişiler
forum açarak "gidiyorum, gitmiyorum, gidiyim mi, gidecektim ama tren kaçtı, tam gidiyorum derken gitmiyorum" gibi mesajlar yazılacağına, kişi önce kendisi düşünmelidir. Bizler herkesin ALLAH c.c. hazretlerinin rızası için girdiğini düşünüyoruz. Bu konu hakkında da inşaAllahu rahman bize yardımcı olursunuz.
3-) Dua bölümümüz hazırlanmaktadır. Forum içersinde bir hayli yoğunluğa sebeb veren bu konu hakkında, sizlere hizmetin en iyisini verebilmek için ayrı bir bölümde sistematik olarak hazırlıyoruz.
4-) Forum içersine yazılan sorulara konu hakkında bilgisi olmayan kişilerin hiçbir şekilde cevap vermemesini öneriyor ve rica ediyoruz.
5-) İstek, Öneri ve teknik problemlerinizi "bilgi@islamiyet.gen.tr" adresine, Dini sorularınızı "Sorularla islamiyet" bölümünde ki "Soru Sorun" kısmına, Şikayet etmek istediğinizi kişileride "İHBAR HATTI"'na bildirmenizi rica ediyor, Alemlerin Rabbi olan ALLAH'a emanet ediyoruz..

Es selamun aleykum

handan06

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Genel Yönetim Duyurusu 2. Bölüm

ALLAH RAZI OLSUN BİZİ UYARDIĞIN İÇİN

Zinnire

Kayıtlı Kullanıcı

abim çok güzel bir uyarı,ve tam yerinde olan bence.son günlerde gerçekten bu tür şeylerden uzak olsak çok ii olcak....selametle....

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Esselamünaleyküm;

Allah Razı Olsun kardeşim Pekte güzel anlatmışsın... Ben bana gelen bir maili paylaşmak istedim bu konuda...

Çok değil bundan 1,5 ay önce sitemizde üye olan bir hanım kardeşimiz bana bir mail atma gereği duymuş. Kendisi çok fazla siteye giremiyormuş Görevi gereği bende burda ele almak isedim isim vermeden o maili Selametle....

Sevgili Aşka Mecnun. ALLAH'ın Selamı üzerinizde olsun...

Öncelikle böyle manevi değerleri ve' de İslam'ın dalgalanan sancağını güzel ifade eden bir ortamda bizleri buluşturup, İslam-i değerlerimizi bizlere hatırlattığınız için siz değerli yöneticilerimize Teşekkür ederim... Sözüme nasıl başlıyacağımı bilmiyorum, ama bir yerden de başlamam gerektiğine inanıyorum ben sitemize bundan 7 ay önce üyelik girişi yapmıştım.. Çok fazla vaktimi burada harcayamıyordum önemli konuları çıktı alıp değerli öğrencilerimle paylaşıyordum ay'da yıl da izin sürem olduğunda girebilen birisiyim, Ancak üyeliğim esnansında unuttuğum bir şeyle karşılaştım bunun cezasınıda ağır ödemek üzereydim sanırım; Msn adresimi gizlemeyi unutmuştum Her geçen gün beni yeni kişilerin eklediğini gördüm hiç birininde adreslerinde isimleri yazmıyordu yani bayan ya da bey oldukları bilinmemekle beraber bende bunu kabul ettim, Sonra konuşmaya başlayınca bu kişinin bir bey olduğunu anladım ve de hemen sildim. Silindiğinde bile mail çekebileceği hiç aklıma gelmezdi. Mailini aldım orda sadece ağabi ve de kardeş makamından bahsedilerek dini mevzuatlarda sorunları ve de bunalımda olduğunu bildirdi, benimde hem görevim gereği hem de merhamet duygularımın kabarmasıyla o kişiyi tekrar ekledim ama keşke dediğim dönemler oldu tabiki, herşeyin çok iyi gittiğini sanıyordum sorduğu islami suallere hadis ve de ayetlerle cevaplar veriyordum, O'da onları kaydettiği söyleyip dua ediyordu kurtulduğunu bildirerek... Dediğim gibi ay'da bir sefer izin esnasında bilgisayarımı açabiliyordum bu böyle 4 ay gitmişti...

Bu dönemlerde Nişanlanmıştım evlilik düşüncesi içerisindeydim eşimle msn de arada görüştüğümüz olurdu benden bir ara şifremi istemişti, bende vermeden önce ağabi dediğim kişiyle bu durumu konuştum kendisi bana hayır evlenemezsin dedi. Sebebini sorduğumda ise ben senin ağabinim evlenmene izin vermem dedi. Şaşırıp kaldım, ne diyeceğimi bilmiyordum sadece haddinizi aşmayın deyi verdim birden.. Ve sildim ama engellemeyi unutmuşum, aşkam üzeri girdiğimde bana yazmaya devam ediyordu artık rahatsızlık duymaya başlamıştım bu durumdan, bana benimle evlen eşimden boşanıp seni alırım. sonra eşimi sana hizmetçi yaparım diyordu. Çok zoruma gitmişti bu usul benim ağabi dediğim birisi 4 ay sonra bana evlenme teklifi etmişti üstelikte evliydi. Çok pişmandım msn denilen mevzuatı bir ibli oyuncağı olarak gördüğüm için dahada kullanmama kararı aldım nitekimde kullanmıyorum... Bunları sizlerle paylaştım çünkü artık bu ortamlar tehlikeli olmaya başladı. Hem sizi uyarmak hemde diğer kardeşlerimin başına böyle birşey gelmesin diye bu konuda çaba sarfetmenizi bildirmek istedim, gereğini yapacağınıza inandığım gibi sizi ALLAH'a emanet ediyorum, Her demde Rabbim muhaffak etsin yar ve yardımcımız olsun inşALLAH Esselamünaleyküm..

Aleykümselam;

Peki biz yönetim olarak bu konuda ne yaptık, Üyelerimizin güvenliğini sağlamak için Üye profillerindeki üyelik bilgilerini gizledik, imzalarda ve konularda iletişim adreslerinin yasak olduğunu bildirdik. Hala'da bu konudaki çalışmalarımız zamanla devam edecektir Allah'ın izniyle, Şikayet edilen üyeleri uzaklaştıram kararı aldık buna bile bazı üyelerimiz sadece kendi yönleriyle yaptığımızın doğru vede adilce olmadığı kanısına vardı. Biz bizi değerli yapan değerlemizi İslam'ı tam manasında öğrenmek öğretmek ebedi kardeşliğe imza atmak Allah rızasını kazanmak için burda bulunmaktayız, bilmenizi istedim Allah yar vede yardımcımız olsun inşAllah selametle Selamünaleyküm;

[marq]Beraber Yürüdük Biz Bu Yollardan B)B) [/marq]

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. kardeşim ALLH razı olsun site içindeki bazı olaylara tam zamanında müdahale ettiniz
son zamanlarda bahsi konu olan olaylar iyice art ALLAH sizlerden razı olsun A.EO B)

Kalb-i selim

Kayıtlı Kullanıcı

Selamun Aleykum

MSN olayından bu boş işle, bu kötü işi yapmaktan Rabbim'e sığnırım. Rabbim cümlemizi bu iğrençe işlerden uzak tutsun, bu işlerle uğraşanlardanda Rabbim bizleri korusun, onlara hidayet versin İnşAllah. Önümüzdeki büyük hesabı unutmayalım, Nefsimize uymayalım ama zulmetmeyelimde
[Dua] Rabbim c.c. bizleri nefsimizin eline bırakmasın, Nefsimize, neslimize hidayet nasip etsin [Amin]

İnsanları sorgulama (zamanı) yaklaştı... (ENBİYA SURESİ / 1)

Diğer Uyarı konularınada elimden geldiğince uymaya çalışcam Allah izin verirse
Bizleri bilgilendirmenizden dolayı teşekkür ediyorum. Allah (Azze Vecelle) razı oLsun inşAllah.

Allahaısmarladık... B)

dinci

Kayıtlı Kullanıcı

SA SAYIN SİTE YÖNETİCİLERİ VE DEĞERLİ KARDEŞLERİM BU KONU BANA BİRAZ ABARTILI GELİYOR AÇIKÇASI BİLDİYİM KADARIYLA Kİ BİLGİSAYARDAN VE İNTERNETTEN FAZLA ANLAMAM AMA BEN MSN Mİ AÇTIĞIMDA BİRSÜRÜ MSN ADRESİ SIRAYLA GELİYOR AMA HİÇ BİRİNİ KAYDA DAHİ ALMADAN BİRKAÇ DAKİKADA SİLİYORUM MSN ADRESİMDE BİRKAÇ AKRABA SADECE KAYITLI GELEN MESAJLARA BAKTIĞIMDA BANA UYMAYAN HİÇ BİR MESAJI KAYDETMEM VE İLGİLENMEDEN BU KONUYU KAPATIRIM SONRADA ALLAHA CC HAVALE EDERİM BOYLE SAÇMA VE ÜZÜCÜ BİR OLAYI AİLEMEDE NAKLETMEM ÇÜNKİ BEN BAŞA ÇIKABİLİRİM OLAYI BU ŞEKİLDE RENCİDE ETMEKTE BANA MANTIKSIZCA GELİYOR GÜNLÜK HAYATIMIZDA BİLE SÖZLÜ SATAŞMALARA ARA ARA MARUZ KALIYORUZ NERDE KALDIKİ SANAL ORTAM KİMSE ÜSTÜNE ALINMASIN SÖZÜN HERKESEDİR VE BÜTÜN KARDEŞLERİME OLAYI GEREK KENDİLERİ OLSUN GEREK AİLELERİ OLSUN GEREK SİTE SAKİNLERİ OLSUN LÜTFEN RENCİDE ETMEDEN KAPATINIZ BİZLER BURAYA İSLAMİ BİLGİ ALIŞ VERİŞİ YAPMAYA GELİYORUZ AMACIMIZ UNUTULMASIN HAYIRLI AKŞAMLAR KARDEŞLERİM :(:(:(

faruk_omer

Kayıtlı Kullanıcı

SAYIN SİTE GÖREVLİLERİ KARDEŞİM .YAPMIŞ OLDUĞUNUZ BU AÇIKLAMALARDAN DOLAYI ALLAH RAZI OLSUN ÇOK AYDINLATICI VE NET İFADE ETMİŞSİNİZ.

SELAM VE DUA İLE ALLAHA EMANET OLUNB)

cakamo

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUNALEYKÜM;
NUR'LU OLAN ,NUR'LA KALMALI VE ONUN IŞIĞINDAN HERKES FAYDALANMALI.BU SİTEYE RAHMAN RIZASI HARİCİNDE GİRENLERİ ŞİDDETLE KINIYORUM VE ONLARI ALLAH'A HAVALE EDİYORUM VE YAZDIKLARINIZIN TAMAMINA KATILIYORUM ALLAH C.C. HİÇ BİRİMİZİ DOĞRU YOLUNDAN AYIRMASIN AMİN!

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun ......B)B)B)

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUNB)

neval

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM,HAYIRLI CUMALAR DİLERİM.BÖYLE BİR UYARIDA BULUNDUĞUNUZ İÇİN YÜCE ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN.SİTENİZE İLK KAYIT OLDUĞUM DÖNEMDE BUNA BENZER BİR OLAY İLE KARŞILAŞTIM FAKAT RABBİME HAMD OLSUN Kİ KÖTÜ NİYETLİ OLDUĞUNU HEMEN ANLADIM, ENGELLEYİP ADRESİMİ VE İSMİMİ DEĞİŞTİRDİM.VE SİZİNDE BELİRTİĞİNİZ GİBİ HİÇ BİR ÜYEYİ KABUL ETMİYOR SORMAK İSTEDİĞİMİ SİZE VEYA GÜVENDİĞİM KAYNAKLARDAN ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYORUM.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM,SELAM VE DUA İLE KALIN,YÜCE RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN...B)

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

S.A. KARDEŞİM,
ALLAH C.C. RAZI OLSUN, ÖNEMLİ BİR YARAYA PARMAK BASMIŞSINIZ. SÖYLEDİĞİNİZ GİBİ SİTE İSLAMİ BİR SİTE VE ADINDAN ANLAŞILACAĞI ÜZERE BURAYA ÜYE OLANLARIN HEP MÜSLÜMAN , KENDİNİ BİLEN KİŞİLER OLMASI GEREKLİLİĞİ ÖN PLANA ÇIKIYOR. AMA MAALESEF BURAYA MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZ ÇOĞUNLUKLA ÜYE OLMALARINA RAĞMEN ARADA KÖTÜ NİYETLİ KİŞİLERDE ÜYE OLABİLİYOR. BU YÜZDEN UYARILARINIZ ÇOK ÖNEMLİ VE MUTLAKA UYULMASI GEREKİR. KALDIKİ BURASI SANAL ORTAM , BEN PEK BİLGİSAYAR BİLGİSİNE SAHİP DEĞİLİM AMA, ÖYLE ŞEYLER SÖYLENİYORKİ, BU YOLLA NELER YAPILABİLİYORMUŞ İNSANIN AĞZI AÇIK KALIYOR.
İNŞALLAH KARDEŞERERİMİZ KENDİ HUZUR VE GÜVENLERİ İÇİN BU TÜRDEN HATALARA DÜŞMEZ .
K.S.E.O.

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

s.a

allah cc razı olsun...bu tür açıklamalar tavrımızı değerlendirmemiz açısından faydalı oluyor...
neticede herbirimiz etten ve kemikteniz ve hata yapabiliriz..önemli olan geçen süre içerisinde bu hatalardan ders çıkarmak ve kendimizi değerlendirebilmektir.
ben bu gerekli paylaşımınızdan kendime bir konuda pay çıkardım...şöyleki bilen bilir ben ve bazı kardeşlerimiz diğer bir islami sitedede naçizane faaliyet veriyoruz...ama kesinlikle burada reklam yapma ve üye kazanma çalışması yapılmıyor...diyeceksinizki orada faaliyetleriniz başladı ise burada ne işiniz var???açıklayayım , ben bu tür çalışmalarda bulunan sitelerin hiç birini bir diğerinden ayırt etmeyi uygun görmüyorum...sonuçta hepside aynı amaca hizmet eden bütünün bir parçası...belki orada ulaşabileceğim ve öğrenebileceğim kişilerin dısında kişilere burada ulaşabilirim...yani asli maksat bu tür organizasyonların içerisinde olup öğrenme ve öğretme ise meşru sınırlarda herbirinden istifade edilebilir diye düşünüyorum...tekrar ediyorum çalışmalarımızda reklam ve üye bulma gibi mesru olmayan yollara sapmadan müsadenizle bu siteye devam etmek istiyorum...bu konuda bir sıkıntı varsa bunu paylaşacak olursanız faydalı olur kanaatindeyim...

gecem

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun....

hayat60

Kayıtlı Kullanıcı

sitenize birkaç aylık üye olmama rağmen bugün şunu açık kalplilikle ve tamamen içimden gelerek söyleyebilrim ki net ortamında ben bu kadar sorumluluk sahibi site yöneticilerinin olduğu başka bir site daha görmedim .Sizi hem tebrik ediyor hemde size teşekkür ediyorum. umarım bu bilince diğer bu ve bu gibi site yöneticileride sahip olsun .Allah (c.c ) siz ve sizin gibi duyarlı insanların sayısını artırsın. Uyarılarınız içinde teşekkür eder.Selamlarımı sunarım .Allah (c.c )' a emanet olunuz.Selam ve dua ile......

mesra

Kayıtlı Kullanıcı

Uyarı için çok teşekkür ederim.

baltefsiri

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)B) ALLAH RAZI OLSUN ESSELAMÜNALEYKÜM...)B)B)

AKYOLLU

Kayıtlı Kullanıcı
RE: RABBİM RAZI OLSUN

RE: RABBİM RAZI OLSUN

RABBİMİZ RAZI OLSUN AYDINLATTIĞINIZ İÇİN

FEYZAGUL

Kayıtlı Kullanıcı
RE: S.A.

RE: S.A.

HATIRLATTIĞINIZ İÇİN ALLAH RAZI OLSUN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt