Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Geçici ayrılık.; (1 Kullanıcı)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Cennet diyarı Bitki örtüsü mükemmel...Gölü harika... Yemekleri mükemmel ...İnsanları çok güzel... Maşallah...

ohhh afiyet şifa olsun inşaallah... yediğiniz içtiğiniz sizin olsun gördüğünüz güzelliklerden haber verin bize... :a26: özledim 2 senedir gidemedim.bu senede gitmek istemedim,herkes sorguya çekecek beni görünce noldu vah vah diyecekler... kaçtım açıkcası...

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Efendim biz sakiniz çok şükür... Andırın da BULUTLARIN üstüne dahi çıktık efendim...inanılmaz güzel...

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Efendim güzel bir gündü...Sisli bir hava ama Nagivasyon çıldırdı... Kadirli den... Aslantaş barajından 2800 rakıma çıktık.... harika manzara... ve Andırın şirin bir yer... çok sevdik ve Karadeniz deyiz havasına girdik...Cennet sanki... Lokman Hekimi tabi ki andık...Selam olsun Andırın 'a...

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
İnanın yemekleri bir başka güzel... İnşallah yolu düşene tavsiye..ayıp söylemesi...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
bi an yüreğim kabardı yazdıklarınızdan bi yanı andırınlı biri olarak,mutlu oldum... vatanımızın her bir köşesi ayrı bi güzel...
rahmetli kayınbabam eşime aferin oğlum ne güzel yerden kız almışsın derdi bizim oraları gördükçe...(canı rahmet istedi bu saatte)
kusurabakmayın duygulandım bi an...

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Allah Rahmet eylesin... Rahmet istedi...İnşallah bu yazışma aileniz için vesile olur...Rabbim o güzel duygunuz dan dolayı kapıları açar...

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Güzel diyar..İnsanları da güzel...Allahım C.C. sizleri korusun ve mutlu etsin... inşallah...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
inşaallah efendim inşaallah... rabbim ne eylerse güzel eyler... o c.c gördü halimi.... arz ettim ve bekliyorum... beklemek canımı acıtsada... terk-i diyar ettirsede... başka çare yok elimden gelen...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt