Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

forum aşçınız geldi ............. (1 Kullanıcı)

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
aylincim dün hadi abla gel bi forum aç diye sızlanıyodun bugün ortalarda yoksun bak çabuk gel yoksa sana pasta kalmıycak.......

aman iyiki mesajları tek tek okuyayım dedim yoksa pastasız kalıyordum :) ee sen benden habersiz gelivermişsin abla geride kaldım güüya ikinci konuk bendim :( neyse olsun bak bu saatte geldim artık sende sabah bana şöyle afilli bi pasta ikram edersin demi ablam :) çokta güzel olur hani..

bu arada site sayesinde geliştiriyorum kendimi maklube yaptım aşure yaptım şu fincan kekini yaptım ;) bide yaş pasta yaptım mı ooo artık benden iyisi yok :) tarifler senden yapması benden ablam olur mu :)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş gelmişsin Neslihan Tozan e bu kadar ayrılıktan sonra pastayla gelmeseydin ayıp olurdu :a35: PASTANIN HATIRINA SENİ AFETTİK :a15:

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
aman iyiki mesajları tek tek okuyayım dedim yoksa pastasız kalıyordum :) ee sen benden habersiz gelivermişsin abla geride kaldım güüya ikinci konuk bendim :( neyse olsun bak bu saatte geldim artık sende sabah bana şöyle afilli bi pasta ikram edersin demi ablam :) çokta güzel olur hani..

bu arada site sayesinde geliştiriyorum kendimi maklube yaptım aşure yaptım şu fincan kekini yaptım ;) bide yaş pasta yaptım mı ooo artık benden iyisi yok :) tarifler senden yapması benden ablam olur mu :)

ewet ikinci konuktun ama biraz geç geldin olsun geldin ya:)şimdi başka bi forum açınca, ki bikaç gün sonra açayım ,o pasta da senin olsun:)
ben sana yaş pasta tarifi vericem ama benim tariflerim profesyonel tarifler garanti ALLAH'IN izniyle sen benim dediklrimi yap evde kalmazsın:)))

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
ewet ikinci konuktun ama biraz geç geldin olsun geldin ya:)şimdi başka bi forum açınca, ki bikaç gün sonra açayım ,o pasta da senin olsun:)
ben sana yaş pasta tarifi vericem ama benim tariflerim profesyonel tarifler garanti ALLAH'IN izniyle sen benim dediklrimi yap evde kalmazsın:)))

ayy ablam rabbim iyiligini versin ben daha kendime vesile olamıyorum şimdilik evde kalmayı yegliyorum :) ben en iyisi bilgileri sindireyim ki eşim olacak mübarek benim tatsız tuzsuz nimetleri görmemiş olsun :))

forum açmadan haber ediverde yine böyle sonlara kalmayalım anlaştık mı ablam yoksa küserim ona göre ;)

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
ayy ablam rabbim iyiligini versin ben daha kendime vesile olamıyorum şimdilik evde kalmayı yegliyorum :) ben en iyisi bilgileri sindireyim ki eşim olacak mübarek benim tatsız tuzsuz nimetleri görmemiş olsun :))

forum açmadan haber ediverde yine böyle sonlara kalmayalım anlaştık mı ablam yoksa küserim ona göre ;)

tamam şimdilik evde kal :)ama fazla abartma:) ben bugün yeni bi forum açıcam lahmacun tarifi vericem ona yetişirsin artık eşin olucak zat seni alana kadar ben seni profesyonel aşcı yaparım :)selametle ablacım.....

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
ablam selamun aleyküm..

yeni bir gün yeni bir hafta..

bu haftaya yakışır hadi birde pasta: )))))

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
tamam şimdilik evde kal :)ama fazla abartma:) ben bugün yeni bi forum açıcam lahmacun tarifi vericem ona yetişirsin artık eşin olucak zat seni alana kadar ben seni profesyonel aşcı yaparım :)selametle ablacım.....

tamam o zaman anlaştık ablacım. yolumuz uzun inşa-ALLAH :) ben girdigimde sen yoksun sen varken ben yokum olmadı bu böyle ama kısmet napalım.

*Rana*

Kayıtlı Kullanıcı
............................

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt