Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Evvela Allah rızası için. fatma halam için.tüm ölenlerimiz -hastalarımız için YASİN (1 Kullanıcı)

gamzeli73

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm .
sizlerden 28aralık çarşamba günü vefat eden İhsan kızı Fatma halam için ve
tüm benim ve sizlerin rahmete kavuşmuş ölmüşlerimizin ruhları için
ve bir dua diye kabirlerinde bekleyen tüm cemilcümle kardeşlerimiz için

Ayrıca tüm hastalarımızın dertlilerimizin şifa bulması için ( bende çocugumda çok hastayız soğuk algınlıgından . hastanelerde büyük-küçük insan dolu ..Allah kimseye çaresiz hastalık vermesin .Cümlemize-cümlesine Şafi adıyla şifa versin inşallah .)
Okuyabilen kardeşlerim sizlerden yasin okumanızı rica ediyorum ..

Allah cümlemizden razı olsun okunan duaları niyazları dilekleri tertemiz olarak yüce katında kabul eylesin .
Cümlemizi rızasına sevgisine erdirsin .Günahlarımızı af eylesin .
Peygamberimiz Muhammed Mustafa"nın(s.a.v) şefaatlerine dahil etsin .Ona cümlemizi komşu eylesin inşallah..

Rabi inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru.(Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım)

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam Kardeşim,
Allah Rahmet eylesin,mekanı cennet olsun,sizlere de sabır versin inşaAllah.
Size ve yavrumuzada geçmiş olsun Rabbim acil şifalar ihsan eylesin.Allahın izni ile 1 Yasin okuyayım.
Selam ve Dua ile

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
1 yasınde ben alıyorum Rabbım kabul etsın

leyla-1

Altın Üye
Ve Aleykum Selam Kardeşim Allah Rahmet eylesin,mekanı cennet olsun,sizlere Allah sabır versin inşaAllah.
Allah yar ve yardımcınız olsun içinde bulunduğunuz sıkıntılardan tez zamanda kurtulmak yaşamınıza bir düzen bir yön hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.Size ve yavrunuzada geçmiş olsun Rabbim acil şifalar ihsan eylesin.Allahın izni ile 1 Yasin okuyacağım inşallah.allah kabul etsin.Selam ve dua ile allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam bacım, 1 Yasin-i Şerif'te ben okuyayım inşallah. Allah kabul etsin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt