Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Etkinlikli ve Testli ELİF-BA (Okuma-Yazma Bilen Herkes İçin) (1 Kullanıcı)

temha2009

Kayıtlı Kullanıcı

Kitabın tamamını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

9 Ders ve toplam 60 sayfadan oluşmaktadır.

Çıktı alırken kağıt tasarrufu sağlamak istiyorsanız 2 sayfayı 1 sayfaya yazdırın.

İki Sayfayı Bir Sayfaya Nasıl Çıktı Alırım?
“Dosya-Yazdır” seçeneği ile yazdırmayı seçiyor ve “Özellikler” altbaşlığı altında “HER YÜZE 2 SAYFA” yani “Pages per Side” seçeneğinde “2” seçerek yazdırmayı başlatmanız gerekir.

1.DERSİN RESİMLERİ

Elifba2.jpg

Elifba3.jpg

Elifba4.jpg

Elifba5.jpg

Elifba6.jpg

Elifba7.jpg

UYARI: Bu kitap yardımıyla Kur’ân harflerini tek başınıza öğrenebilirsiniz. Fakat harflerin çıkış şekillerini doğru bir şekilde öğrenebilmeniz için bilen birisinden yardım almalısınız.

Karîn'den Korun

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim böyle bir şeye vesile olduğun için, indirip faydalanıcam Allah'ın izniyle.

Selamun Aleyküm

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Hiç güzel bulmuyorum. Neden ?Kendi kendine öğrenme olmaz..Neden??
Yanlış öğrenme, yanlış telaffuz yerleşir sonra düzeltmek (Fark ederse bile) zor olur
Önce doğrusunu bilen, doğru kelimeleri çıkaran bir insandan ders almak daha iyi olur
Evde ders olarak çalışmak zarar vermez ama yanlışını düzeltecek insan yinede lazım...

hakyolu007

Kayıtlı Kullanıcı

Kitabın tamamını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

9 Ders ve toplam 60 sayfadan oluşmaktadır.

Çıktı alırken kağıt tasarrufu sağlamak istiyorsanız 2 sayfayı 1 sayfaya yazdırın.

İki Sayfayı Bir Sayfaya Nasıl Çıktı Alırım?
“Dosya-Yazdır” seçeneği ile yazdırmayı seçiyor ve “Özellikler” altbaşlığı altında “HER YÜZE 2 SAYFA” yani “Pages per Side” seçeneğinde “2” seçerek yazdırmayı başlatmanız gerekir.

1.DERSİN RESİMLERİ

Elifba2.jpg

Elifba3.jpg

Elifba4.jpg

Elifba5.jpg

Elifba6.jpg

Elifba7.jpg

UYARI: Bu kitap yardımıyla Kur’ân harflerini tek başınıza öğrenebilirsiniz. Fakat harflerin çıkış şekillerini doğru bir şekilde öğrenebilmeniz için bilen birisinden yardım almalısınız.

Emeğine yüreğine sağlık Allah c.c senden razı olsun Paylaşım için Teşekkürler

Selam ve Dua ile......

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Sanırım ailemin yardımıyla öğrenebilirim.

Allah razı olsun çok beğendiiiiiimm süpeer :)

temha2009

Kayıtlı Kullanıcı
Hiç güzel bulmuyorum. Neden ?Kendi kendine öğrenme olmaz..Neden??
Yanlış öğrenme, yanlış telaffuz yerleşir sonra düzeltmek (Fark ederse bile) zor olur
Önce doğrusunu bilen, doğru kelimeleri çıkaran bir insandan ders almak daha iyi olur
Evde ders olarak çalışmak zarar vermez ama yanlışını düzeltecek insan yinede lazım...

Bu kitap yardımıyla Kur’ân harflerini tek başınıza öğrenebilirsiniz. Fakat harflerin çıkış şekillerini doğru bir şekilde öğrenebilmeniz için bilen birisinden yardım almalısınız.

Selamün Aleyküm. Bu not yanlış anlaşılmaya sebep oldu heralde. Fakat not sizin söylediğinizin aynısını söylüyor. "Tek başına olmaz. Bilen birisinden yardım almalısınız." Belki biraz daha açılabilirdi. İnşallah bu çalışmayı yeniliyoruz. Bu çalışmada muallakta birşey bırakmamaya çalışacağız. Allah'a emanet olun...

SessizSenFoni

Kayıtlı Kullanıcı
Böylesini ilk defa görüyorum ellerine sağlık.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt