Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ehl-i sünnet kitaplarında uydurma hadis yoktur. (1 Kullanıcı)

El_Kassam

Kayıtlı Kullanıcı
Sizlerin günlerdir beni kafir yerine koyup size Allah selamı ile gelen birine sen mümin değilsin demeyin (dikkat edin kafir demiyor mümin diyor)diye ayet olan kitaba uymuyorsunuzda bana şimdi kibirden söz ediyorsunuz.Siz farzlara bir uyun sonra bana sünnet dersi verin

Birincisi Ben Kimseye Kafir demedim...

İkincisi Kur'anla Sünneti Ayıran Sapık Yoldadır...Son Nefeste İmanını Kaybedebilir...

üçüncüsü Zaten Sapık ve ATEŞTEDİR Kelimesini Biz Söylemiyoruz ki...Bak Bakalım Kim Söylüyor..İyi Bak Ama..Yada ii Oku :)

''Benden Sonra Ümmetim 72 fırkaya Bölüncek..Sadece 1 Fırka Kurtulcak Oda Benim Yolumda Olan Ehl-i Sünnet Olacak..Gerisi ATEŞTEDİR..'' (Sahih-i Buhari_63...Müslim_125..Tırmizi_88)

Gördünmü Bak kim Diyormuş??

Ben Yardımcı Olayım İstersen Allah c.c ın Peygamberi s.a.v Söylüyor Güzel Kardeşim :)

osman gazi

Yasaklı Kullanıcı
Sünnet inkarcılarını adam yerine koyup cevaba tenezzül etmeyin buyuruyor İMAM I RABBANİ HAZRETLERİ...SELAMI KESİN...VE SÜNNETİ İNKAR ETMEYE DEVAM EDERLERSE ONLARI DÖVÜN BUYURUYOR...

El_Kassam

Kayıtlı Kullanıcı
Birincisi Ben Kimseye Kafir demedim...

İkincisi Kur'anla Sünneti Ayıran Sapık Yoldadır...Son Nefeste İmanını Kaybedebilir...

üçüncüsü Zaten Sapık ve ATEŞTEDİR Kelimesini Biz Söylemiyoruz ki...Bak Bakalım Kim Söylüyor..İyi Bak Ama..Yada ii Oku

''Benden Sonra Ümmetim 72 fırkaya Bölüncek..Sadece 1 Fırka Kurtulcak Oda Benim Yolumda Olan Ehl-i Sünnet Olacak..Gerisi ATEŞTEDİR..'' (Sahih-i Buhari_63...Müslim_125..Tırmizi_88)

Gördünmü Bak kim Diyormuş??

Ben Yardımcı Olayım İstersen Allah c.c ın Peygamberi s.a.v Söylüyor Güzel Kardeşim

Hala Bu Soruma cvp bekliyorum..bizmi diyormuşuz ATEŞTEDİR diye??

mübin

Kayıtlı Kullanıcı
...................................

mübin

Kayıtlı Kullanıcı
Yalnız peygamberimiz gaybı görebildiğinden o an o kelimeyi kullanmışda olabilir

mübin

Kayıtlı Kullanıcı
El kassam kardeşim Allah'ın resulune yanlış söylüyor denirmi hiç ama ondan duyanlar biraz değiştirmiş olabilirler istemedende olsa. Bizim anlatmak istediğimiz bu.
Benim din olarak hadis yazmam ne haddime.Bu da sorumu şimdi.
Ben şiir yazarım sadece

El_Kassam

Kayıtlı Kullanıcı
El kassam kardeşim Allah'ın resulune yanlış söylüyor denirmi hiç ama ondan duyanlar biraz değiştirmiş olabilirler istemedende olsa. Bizim anlatmak istediğimiz bu.
Benim din olarak hadis yazmam ne haddime.Bu da sorumu şimdi.
Ben şiir yazarım sadece

Walla Bu Hadisleri Yazmak İçin...Ömürlerini Bu Yolda Harcayan,Sahih olduğu nu Kanıtlayana Kadar Asla İbare Etmeyen Şahıslardır..!!

Buhari 6 aylık yolu 1 hadis öğrenmek için yürüyen...hadis alacağı kişinin deveyi şeker ile kandırdığını görünce o hadis sahih bile olsa almadan tekra 6 aylık mesafeyi dönen Büyük Şahsiyettir...

Peki Sen Nasıl Bir mertebedesinki Doğru Olup Olmadığına Karar Verebiliyorsun...

Bencede Sen Git Şiir Yaz... :) :)

El_Kassam

Kayıtlı Kullanıcı
niye demedinki kafire kafir denir adam yanlis yolda ise bunu bilmesi lazim yoksa donusu olmayabilir kiyamet gunude biliyordun neden beni uyarmadin diye yakana yapisir

Kuranla Sunneti ayiranlar bir kere Kurani inkar ediyor
bu mubin deli biri deli deli oldugunu hic bir zaman kabul etmez ki

Peygamber olmak zaten gayb ile muhattab olmaktir gayb olan alemleri melekleri gormektir
mubin gayba cok takiyor akibetinden korkulur :a24:

Diğer Konudaki Mesajında rengini belli etti...

Ve Korkarımki Aklıma Şu Geliyor...

Bu Münib denen Şahıs Kendisini Peygamber Sanıyor..!!

El_Kassam

Kayıtlı Kullanıcı
Bu Arada Sizin Yaş Gerçekten 71 mi? Yoksa Yanlışlıkma Yazdınız?? :)

mübin

Kayıtlı Kullanıcı
Titrettin hoca senin yaşın doğruysa sana saygı duyarım ama bana abuk subuk yazı yazma.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt