Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ehl-i sünnet kitaplarında uydurma hadis yoktur. (1 Kullanıcı)

osman gazi

Yasaklı Kullanıcı
1400 küsür yıldır hiçbir alimin ulemanın anlamadığını bu mübin denen şahıs anlamış..KURANDAN BAŞKA BİR MÜBİNİN DEDİĞİ GERÇEK...DİĞERLERİ YALAN...BÜTÜN DÜNYA DÜŞÜN MÜBİNİN PEŞİNE...İLERİ..ÇAĞDAŞ UYGARLIK YOLUNDA ÇAĞDAŞ DİN BEZİRGANI ..HERŞEY YANLIŞ ..BİR MÜBİN NİKİ GERÇEK...

mübin

Kayıtlı Kullanıcı
İshak yakup efendi ben kafama göre kılmıyorum benim uyduğum imamlar öyle kıldırıyorlar bizde onlara uyuyoruz.
sevgili ishak yakup kardeşim neden anlamak istemiyorsunuz bu kitap balta girmemiş ormanlarda bile geçerli olan kitap rekat yazılmamışsa Allah'ın bir bildiği vardır

mübin

Kayıtlı Kullanıcı
1400 küsür yıldır hiçbir alimin ulemanın anlamadığını bu mübin denen şahıs anlamış..KURANDAN BAŞKA BİR MÜBİNİN DEDİĞİ GERÇEK...DİĞERLERİ YALAN...BÜTÜN DÜNYA DÜŞÜN MÜBİNİN PEŞİNE...İLERİ..ÇAĞDAŞ UYGARLIK YOLUNDA ÇAĞDAŞ DİN BEZİRGANI ..HERŞEY YANLIŞ ..BİR MÜBİN NİKİ GERÇEK...
Sevgili Osman gazi Mübinin peşine düşün diye yazıyorum zaten ama Kitab'ı Mübin'in

El_Kassam

Kayıtlı Kullanıcı
İshak yakup efendi ben kafama göre kılmıyorum benim uyduğum imamlar öyle kıldırıyorlar bizde onlara uyuyoruz.
sevgili ishak yakup kardeşim neden anlamak istemiyorsunuz bu kitap balta girmemiş ormanlarda bile geçerli olan kitap rekat yazılmamışsa Allah'ın bir bildiği vardır

Ewet Bildiği Vardır ...O Bildiğide RasulAllah s.a.v min Açıklamış Olmasıdır...

O yüzden Ehl-i Sünnete Uyanlar Kurtulacaktır...

El_Kassam

Kayıtlı Kullanıcı
Selefiliği Bu sitede yayamassınız..!!

Burdakiler Çok Şükürki Ehl-i Sünnetten Ayrılmayan Kardeşlerimizdir...

Yönetici kardeşimiz benim az önceki mesajımı silmiş..neden anlamadım ama ben osman gazi abimizi sakinleştirmek için yazmıştım...

Yani bu selefileri Allah c.c a Havale etmekten başka bişey yapmayalım...kavga etmemize gerek yok...

çünkü zaten bu güruh tasavvuf ehlini TEKFİR ediyor....

Selam ve Dua İle....

osman gazi

Yasaklı Kullanıcı
Selefiliği Bu sitede yayamassınız..!!

Burdakiler Çok Şükürki Ehl-i Sünnetten Ayrılmayan Kardeşlerimizdir...

Yönetici kardeşimiz benim az önceki mesajımı silmiş..neden anlamadım ama ben osman gazi abimizi sakinleştirmek için yazmıştım...

Yani bu selefileri Allah c.c a Havale etmekten başka bişey yapmayalım...kavga etmemize gerek yok...

çünkü zaten bu güruh tasavvuf ehlini TEKFİR ediyor....

Selam ve Dua İle....

Allahcc razı olsun..................................................................................................bozulsun neronların oyunu

bozulsun uşakların pususu

uyansın "kardeş" dediklerimiz

gamsız uykularından

El_Kassam

Kayıtlı Kullanıcı
İnşaAllah abi....

İnşaAllah ki Kardeşlerimiz Onların Oyunlarına Gelmezler..!!!

Selam Ehl-i Sünnete Üzere Olanlara Olsun..!!

osman gazi

Yasaklı Kullanıcı
şehitler dirilselerdi bir bir

kalanlar gibi görselerdi

utanırlardı şüphesiz

kanları üstüne kurulan

manzaradan

cins cins "ahbes"in çocukları

mutlak fikire düşman

mübin

Kayıtlı Kullanıcı
Benim amacım Kuran'a aykırı yazıları yazanları uyarmak. Burada hiç bir şey yaymaya çalışmıyorum fitne çıkarmaya da gelmedim kimsede bana gelip başka kitapları rehber gösterip bana dinimi öğretmesin yeter.

mübin

Kayıtlı Kullanıcı
O zaman neden bana kızıyorsun be kardeşim osman

El_Kassam

Kayıtlı Kullanıcı
Benim amacım Kuran'a aykırı yazıları yazanları uyarmak. Burada hiç bir şey yaymaya çalışmıyorum fitne çıkarmaya da gelmedim kimsede bana gelip başka kitapları rehber gösterip bana dinimi öğretmesin yeter.

Kur'anın Canlı Açıklaması RasulAllah s.a.v dir..!!

RasulAllah s.a.v demekte Hadis ve Sünnet Demektir....

Arkadaşım ben sizlerle 3 senedir mücadele ediyorum hamdolsun....

Ben Varken Bu siteye Asla selefiliği yayamassın...

Kur'anda Bana Kaç rekat namazkılınır?? Yada Kılınış Şeklini Gösterirmisin...??

İşte Biz Onu Kimden Öğreniriz Peygamberden s.a.v ...yani Hadis ve Sünnetten....

mübin

Kayıtlı Kullanıcı
Bismillahirrahmanirrahim döndük mü şimdi başa
El kassam kardeşim benim tanıdıklarım ve senin tanıdıkların biraraya gelsek senin yaşantını senin arkadaşların benim yaşantımı benim arkadaşlarım anlatsalar ben inanıyorumki sünnete uygun ve takvaca senden üstün gelebilirim.
İstersen hodri meydan

osman gazi

Yasaklı Kullanıcı

O ZAMAN ŞUNU BİLKİ kuranın savunucusu tek başına ehli sünnet vel cemaattır...KURANA AYKIRI OLANLARIN DÜŞMANI EHLİ SÜNNET VEL CEMAATTIR..FİTNENİN DÜŞMANI EHLİ SÜNNET VEL CEMAATTIR..KURANI KERİMİ BİZE ULAŞTIRAN BÜYÜKLERİMİZ SÜNNETİ BİZE ULAŞTIRAN BÜYÜKLERİMİZ ..AYNI KAYNAK ULAŞTIRMIŞ...EHLİ SÜNNETE SÜRÜLEN LEKE PEYGAMBER VE ARKADAŞLARINA SÜRÜLEN LEKEDİR...ODA KURANA KADAR GİDER...burayı iyi anla...hz OSMAN VE hz ÖMER KURANI KERİMİ TOPLADILAR VE ÇOĞALTTILAR..SAHABE TABİİN VE ETBA İ TABİİN SIMSIKI KORUDULAR...EHLİ SÜNNET İMAMLARIMIZ ONLARI KORUMAK İÇİN KALELER İNŞAA ETTİLER..SİLSİLE HALİNDE DİN BİZE OLDUĞU GİBİ ULAŞTI...

mübin

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili Osman gazi kardeşim peygamberimiz teraviyi 8 rekat kıldırıyormuş neden hz. Ömer bunu 20 rekat kıldırarak peygamberimizin sünnetine aykırı bir tutum sergilemiş cevap ver o zaman

osman gazi

Yasaklı Kullanıcı
El kassam kardeşim benim tanıdıklarım ve senin tanıdıkların biraraya gelsek senin yaşantını senin arkadaşların benim yaşantımı benim arkadaşlarım anlatsalar ben inanıyorumki sünnete uygun ve takvaca senden üstün gelebilirim.
İstersen hodri meydan

BU NE KİBİR YAV...takvayı geçtik..ALALADE BİR MÜSLÜMAN BÖYLE KURUM YAPARMI..HODİ MEYDAN..ANLAT...HADİ ..BİZDE ANLATALIM...

El_Kassam

Kayıtlı Kullanıcı
İstersen hodri meydan

Zaten Sen Baştan Kaybettin...kendini Överek..!!

Sen O İnandığın Kur'anda Kibirin Ve Övünmenin Hükmünü Bilirmisin....Buyur Hodri Meydannn

Nisa / 36. …Şüphesiz Allah, kibirlenen ve övünen kimseyi sevmez

MÜ'MİN / 56. Kendilerine gelmiş kesin bir delil olmaksızın, Allah'ın âyetleri hakkında mücadele edenlerin göğüslerinde ancak yetişemeyecekleri bir kibir vardır. Sen hemen Allah'a sığın. Çünkü her şeyi işiten ve gören O'dur.

osman gazi

Yasaklı Kullanıcı
Senin gibi bir çağdaş sapık çıksın...kendini göstersin..HAŞA..hz Ömerin yanlışını çıkarsın diyemi...Sıradan bir islam aliminin kitabına el atmak için takva.anlayış.feraset..aşk..vecd..ilim...lazımdır...SEN ALLAH DOSTLARINDAN YANLIŞ BİR İŞ ÇIKMAYACAĞINI BİL..DEMEKKİ HZ ÖMERİ ANLAMAK İÇİN NE GİBİ BİR BÜYÜKLÜK LAZIMDIRKİ mübin niki O NE SENDE VAR NE BENDE...EN İYİSİ BİR TÖVBE GETİR KISA YOLDAN...

El_Kassam

Kayıtlı Kullanıcı
Dur Osman abi...verdiğim ayete ne diyecek bakalım...

dedim ya osman abi biz Kur'an ve hadis ışığında konuşuruz...

Ama onların taktikleri sorularıyla sıkıştırmaktır...

ama Allah c.c ın izni ile Cevaplarız Ve Geri göndeririz Bunları İnşaAllah :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt