Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

dürüstlük testi (1 Kullanıcı)

Ahmet&Gizem

Kayıtlı Kullanıcı
Ne Yardim Etmesi Bir Tekmede Ben Atardim.....

xkurtx

Kayıtlı Kullanıcı
kurtarmam ve renkli bastırırım...:D

xkurtx

Kayıtlı Kullanıcı
kurtarmam ve renkli bastırırım tabi yaşarsam ve fotoğraf makinasını bula bilirsem :):)

seyyidetün_nisa

Kayıtlı Kullanıcı
YANİ O ANDA İLK ÖLÜM GELİR HERHALDE AKLIMA ANUN İÇİN ALLAH'I DÜŞÜNÜRÜM VE YAPTIKLARIM AKLIMA GELİR HERHALDE .AMA bushu KURTARABİLECEK DAHİ OLSAM KURTARMAM.........

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
YANİ O ANDA İLK ÖLÜM GELİR HERHALDE AKLIMA ANUN İÇİN ALLAH'I DÜŞÜNÜRÜM VE YAPTIKLARIM AKLIMA GELİR HERHALDE .AMA bushu KURTARABİLECEK DAHİ OLSAM KURTARMAM.........

s.a çok sağol değerli yorumun için eğer kurtarılması gerekli olsaydı firavunuda allah kurtarırdı.gerçi firavun bushun yanında bir hiç kötülükte kaç milyon kişinin ölümüne sebep oldu allah bilir...neyse selametle kalınız..

MeDiNe__eLif

Kayıtlı Kullanıcı
o george bush u kurtarmaya calısırdım...
insanLık ögrensin...
sonra george bushLa diger insanLarı kurtarmaya caLısırdım(george bush kabul etmese bile kendim yardım ederdim...
Pulitzer ödülü bana dua edebilecekmi???

Seyma!

Kayıtlı Kullanıcı
Ben fotograftan ziyade onu kurturarirdim aslinda bekledigim soru buydu ama..
Sonucta can candir ama bir müslüman tarafindan kurtulmasini ibreti aleme göstermek ve onu borclu hissettirmek icin ayni zamanda da Renkli fotografini cekerdim ..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt