Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Düğün Davetiyesi Olarak "Evlilik ve Aile" Kitabını Dağ (1 Kullanıcı)

zekaikc

Kayıtlı Kullanıcı
Antalya Manavgat'ta Özgür Kansu isimli bir vatandaş "Evlilik ve Aile" kitabını düğün davetiyesi olarak dağıttı.

Semerkand Manavgat sorumlusu Hasan Hüseyin Kaplan, kendisiyle irtibata geçen Özgür Kansu isimli gence Semerkand'ın hizmetlerinden bahsetti. Kansu yakında evleneceğini ve hazırlıklar yaptığını Kaplan'a aktardı.

Kaplan evlilik arifesindeki bu gence Evlilik ve Aile kitabını düğün davetiyesi olarak dağıtmasını tavsiye etti. Bu fikri beğenen Özgür Bey de kitapların üzerine düğün bilgilerinin yazılı olduğu etiketler yapıştırarak kız ve erkek tarafına dağıttı.

2fca506c5b523e800.jpg

Konuyla ilgili açıklama yapan Hasan Hüseyin Kaplan, "Semerkand Vakfı'nın son kampanyalı kitabı olan "Evlilik ve Aile" kitabını okuduk. Diğer yayınlarımız gibi bu kitabımızın da insanlık için çok faydalı olduğunu gördük. Maalesef ki ülkemizde işlenen suçların büyük bir bölümünün altında aile problemleri yatmakta. Aile içi geçimsizlik ve boşanmalar da hızla artmakta. Bu kitabımız bu sorunlara karşı bir ilaç olduğu için genç kardeşimize bu kitabı davetiye olarak dağıtmasının faydalarını anlattık. Kardeşimiz de kabul etti. Bu vesileyle uzun süredir gerçekleştirmek istediğim bu projeyi hayata geçirmiş olduk." dedi.

Damat adayı Özgür Kansu da konuyla ilgili olarak, "İlk etapta herkes gibi normal bir davetiye yaptırmayı düşünüyordum. Hasan Ağabey ile konuştuktan sonra fikrim tamamen değişti ve bu çok özel davetiyeyi yakınlarıma dağıttım. Genel olarak çevreden olumlu tepkiler aldım. Bütün Semerkand ailesine teşekkür ediyorum." dedi.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Guzel dusunulmus hemde faydali olmus evlilik hazirliklari icerisindeki genclerimize yararli bir tercih .....selametle

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Bu harika bir uygulama..
Ben de Vehbi Vakkasoğlu'nun Nikah Şekeri adlı eserini dağıtacaktım kısmet olmadı..
İnsanlara vesile olmak adına, harika bir şey.. Bu tarz kitapları okumanın, evlilik üzerinde faydası büyük..
Allah celle celaluhu razı olsun..

zekaikc

Kayıtlı Kullanıcı
Çok hoşuma gitti bu fikir. Kitabı okuyacağını düşündüklerime kitap, diğerlerine normal davetiye göndereceğim nasipse.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Bence dugun sebebiyle yapilan onca masraf israf yillarca sure gelen bir israf yapilan masraflarin parasi bence ya evlenen ciftlere verilmeli yada onlar adina ihtiyac sahiplerine soruyorum davetiye nedir yani neye yarar kim saklar gelinlik nedir bir kez giyilen bir kiyafete onlarca para sayiliyor bende giydim bende yaptim ama naparsin buyuklerin onune gecilemiyor rabbim affetsin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt