Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

diyalog nedir???? (1 Kullanıcı)

esedturkey07

Kayıtlı Kullanıcı
sizler etrafınıza bakar mısınız lütfen neler oluyo dünyada?sizler allah aşkına düşünür müsünüz azıcık biz kimiz onlar kim?
sizler evet sizler var ya diyalog taraftarı olnalar......

bugün dünyada zulüm gören kim,ezilen,horlanan,itilip,kakılan kim?
müslümanlar...peki diyalog kuralımm dedikleriniz kim,müzlüman olmayıp müslümanlara eziyet edenler......

evet müslümanız ve hoşgörülü olmalıyız buna kimsenin bir sözü olamaz.....
yalnız iyi düşünülmeli Irak,Filistin,Lübnan,Bosna,Çeçenistan......gözyaşımız dindi mi ki diyalog kuracağız?çilemiz bitti mi ki yaptıklarını hoş karşılayacağız?

hıristiyanlık ya da yahudilik bu ikisi batıldır artık hepimiz biliyoruz ama bir yarımız bunu kabul ederken bir yarımız kabul etmiyor......
batıl olanla ne dşyalogu kuracağız söyler misiniz?

eğer inanmak istiyorlarsa buyursunlar gelip islam katılsınlar iman etsinler,bizim kapımız herkese her zaman açıktır bu şekilde olursa...
yok kab8ul etmiyolarsa efendim biz müslümanız hoş karşılaylım falan bunlar pek mantıklı gelmiyo bana...
tabii ki atalarımızın yaptığı gibi müsamahakar davranacağız ama bugünkü haliyle diyalog için ilk adımı atarsanız son adımda görürsünüz ki
siz inançlarınızdan uzaklaşmışsınız,birilerinin kölesi olmuşsunuzdur....
//saygılarımla//

ferit

Kayıtlı Kullanıcı
RE: diyalog nedir????

SElamunAleyküm
Kardeş düşüncelerine katılıyorum.
Allah razı olsun.
Selametle, Dua edelim İnşaAllah...B)B)B)

DUN_SURGUNU_YA

Kayıtlı Kullanıcı
RE: diyalog nedir????

Eselamun Aleyküm çok haklısınız kardeşlerim bende bu konuda sizlere katılıyorum.

Selametle kalınız...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt