Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dikkatinize! (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Sayın abi ve ablalarım, lütfen yanlış anlamayın, size şunu söylemek istiyorum:

Her konuda sohbet etmenizden rahatsızlık duyuyorum. Sayfalar geriye gidiyor ve sadece konuşmalarınız kalıyor. Daha yeni gören biri ''sanki islami forum değil sohbet alanı'' diyebilirler...

Konuşmayın demiyorum, kesinlikle böyle anlamayın!

Sizden ricam, konusu sohbet olan bir konu açıp sadece orada konuşmanız.

Anlayışlısınız, biliyorum... Anlayışınız için teşekkür ederim. Bu konuyu dikkate alırsanız sevinirim. :)

(Herkes için demiyorum, onlar kendilerini biliyorlar :))

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Sizden bahsetmediğimi biliyorsunuz inşallah :)

El-Endulusi

Kayıtlı Kullanıcı
biliyorum bazen bende aynı konudan şikayetçiyim ama burası forum kimseye şu konuları yapın yada yapmayın diyemeyiz.

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Haklısınız. Ama rahatsız olduğumuzu ve isteğimizi belirtebiliriz, öyle değil mi? :)

Açtığım yer ''Görüş-Öneri-İstek'' Ben de bu üçünü kullanıyorum, rica ettiğimi de yazdım zaten. :)

İnşallah dikkate alınır söyledikleriiim. :)

Melek ~

Kayıtlı Kullanıcı
evet kardeşim ben de aynı durumdan şikayetçiyim.

uzun süredir bu forumu hesabıma girmeden takip ediyorum ve hep sohbet ile karşılaşıyorum. şunu da söylemeliyim ki çok zevkli insanlar =)

iyi günler

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
rahatsızlık duyabilirsin bunuda belirttin eyvallah.

ben uzun zamandır bu forumdayım. belkide bu yüzden bu forumdayım
seviyorum muhabbeti. ben islami konularda merak ettiklerimi pekala bulurum netten araştırırım bu elimin altında. ;)

eğer burda ben bu konuda kısıtlanırsam (ki bunu asla kimse yapamaz kimsenin hakkıda yok! ;)) ben girmem foruma.
sürüyle islami forum var giderim araştırmamı oralarda yaparım.

açık konuşuyorum kimse kusura bakmasın burası islami forum evet ama buraya gelip bi kaç islami konuyla ve Allah razı olsun paylaşım için demekle kimse islamiyeti yaşamaz. bunu dışardaki hayatta yapabiliyomuyuz yapabiliyomusunuz öncelikle vicdana sormak gerek :)

ben dışarda neysem forumdada oyum bu kadar! herkes dışarda istediği muhabbeti yapsın gelsin buraya islami forum muhabbeti yapsın
böyle bişey yok kimse kendini kandırmasın

seda senide yanlış anlamadım sen sadece rahatsızlığını dile getirdin bende burdan açıkca sana şunu söylüyorum ben bu foruma dostlarım kardeşlerimm muhabbeti güzel insanlar için giriyorum. dışardaki insanlarda bulamadığım samimiyeti bulup neşelenmek için giriyorum.

rahatsız olan varsa okumasın. yada banlasınlar beni olsun bitsin ;)

hadi eyvallah

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Ablacığım ben de diyorum ki devam edin, forum zaten muhabbetinizden eksin kalmasın.

Belki alınganım ama sanki sert konuştun. Ben size konuşmayın demedim ki zaten :(

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Ablacığım ben de diyorum ki devam edin, forum zaten muhabbetinizden eksin kalmasın.

Belki alınganım ama sanki sert konuştun. Ben size konuşmayın demedim ki zaten :(

ben haksızlığa asla tahammül edemem seda lafım sana deil sakın yanlış anlama kırdıysam affet güzel kardeşim :) sen çok uygun dille anlatmışsın ama benim yazımda aynı fikirde olanlara cvp olsun kırılma sakın

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
rahatsızlık duyabilirsin bunuda belirttin eyvallah.

ben uzun zamandır bu forumdayım. belkide bu yüzden bu forumdayım
seviyorum muhabbeti. ben islami konularda merak ettiklerimi pekala bulurum netten araştırırım bu elimin altında. ;)

eğer burda ben bu konuda kısıtlanırsam (ki bunu asla kimse yapamaz kimsenin hakkıda yok! ;)) ben girmem foruma.
sürüyle islami forum var giderim araştırmamı oralarda yaparım.

açık konuşuyorum kimse kusura bakmasın burası islami forum evet ama buraya gelip bi kaç islami konuyla ve Allah razı olsun paylaşım için demekle kimse islamiyeti yaşamaz. bunu dışardaki hayatta yapabiliyomuyuz yapabiliyomusunuz öncelikle vicdana sormak gerek :)

ben dışarda neysem forumdada oyum bu kadar! herkes dışarda istediği muhabbeti yapsın gelsin buraya islami forum muhabbeti yapsın
böyle bişey yok kimse kendini kandırmasın

seda senide yanlış anlamadım sen sadece rahatsızlığını dile getirdin bende burdan açıkca sana şunu söylüyorum ben bu foruma dostlarım kardeşlerimm muhabbeti güzel insanlar için giriyorum. dışardaki insanlarda bulamadığım samimiyeti bulup neşelenmek için giriyorum.

rahatsız olan varsa okumasın. yada banlasınlar beni olsun bitsin ;)

hadi eyvallah
ya yazmicam diyorum ama bi iki bisey demek isterim..
ilk olarak soylediklerine katiliyorum..ama biz ne yapiyoruz burda rahatsiz edecek...bir yere konu acin demissiniz iyide biz surekili farkli alanlarda muhabbet ediyoruz...yani neden boyle bir konu acildi anlam vermis degilim..neyse eger gercekten bu kadar rahatsizlik varsa eyvallah der susmasinida biliriz..daha fazla konusup kimseyi kirmak incitmek istemem...

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Boşver can, anlatamazsın... ne desen boş , üstelik azarı yersin
İsteyen istediği gibi yazsın, nasılsa benim takıldığım konularda sorun yok, islami , derin , ince konulara bakınca nasılsa kimse yok
Niye yok? yok işte, ne bileyim?
Yok çünkü , çünkü yoklukta yok, ince konu neyse ...takma yahu, herkes istediği yerde

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
ya yazmicam diyorum ama bi iki bisey demek isterim..
ilk olarak soylediklerine katiliyorum..ama biz ne yapiyoruz burda rahatsiz edecek...bir yere konu acin demissiniz iyide biz surekili farkli alanlarda muhabbet ediyoruz...yani neden boyle bir konu acildi anlam vermis degilim..neyse eger gercekten bu kadar rahatsizlik varsa eyvallah der susmasinida biliriz..daha fazla konusup kimseyi kirmak incitmek istemem...

ne münasebet :) niye susacakmışız yahu ;)

sadece burda ince konulara giriyoruz derken biz islamı güzel yaşarız der gibi yorum yapan insanlara yazık diyorum başkada bişey demiyorum ;)
insanla allah arasını kimse bilemez! adam olan böyle bi ukalalığı yapamaz
vay bee neyse ince konulara girennler harbi dindarlar sanırımm :) tövbee tövbee!

_YUSUF_

Yönetici
Arkadaşlar zaten toplumca fazla alınganız bu tür ufak şeyleri büyütebiliriz bu nedenle tartışıp birbirinizi kırmanıza gerek yok.
Çok kere bu tür konular forumumuzda tartışıldı küskünlükler oluşmasından başka yarar sağlamadı o nedenle konu uzamaması adına konuyu affınıza sığınarak kapatıyorum.
Hakkınızı helal edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt