Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Deccal (1 Kullanıcı)

Mehmet Asa

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
gruplar.antoloji.com
Deccalin bir elinde ates bir elinde su deccala rastlayan insanlara deccal suyun tarafinami gecersin yoksa atesin tarafinami diye sorup haydi gec der suyun tarafina gecenlere deccal ates tarafindan puskurur ve o insanlar catir catir haslanirlar yine deccal bir takim insanlara denk gelir ve sorar atesin tarafina gecebilecek olanlar hep rahatlarlar suyun tarafina gecenler hep haslanirlar buhari alintidir derleme yaptim tabiki deccalda her zaman ters hareket uygulamasini her zaman bileceksin isa yeryuzune iki sari elbiseyle iner 40 sene peygamberlik yapar deccali oldurur ve butun ulkeleri islama davet eder ve butun ulkeler musluman olmaya baslar butun ulkelerde bolluklar refahliklar olur suudi colu sehirlestikten sonra kiyametin kopmasi iyice yaklasmis olur hormetlerimle bir haberde 2014 ten sonra isanin dunyaya inme periyod inme suresinin basladigini duymustum

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Al-i İmran (103)
Hep birlikte Allah'ın ipine sımsıkı sarılın. Parçalanıp bölünmeyin. Allah'ın size olan nimetini hatırlayın. Hani sizler birbirinize düşmanlar idiniz de o, kalplerinizi birleştirmişti. İşte onun bu nimeti sayesinde kardeşler olmuştunuz. Yine siz, bir ateş çukurunun tam kenarında idiniz de o sizi oradan kurtarmıştı. İşte Allah size âyetlerini böyle apaçık bildiriyor ki doğru yola eresiniz.

Al-i İmran (200)
Ey iman edenler! Sabredin. Sabır yarışında düşmanlarınızı geçin. hazırlıklı ve uyanık olun ve Allah'a karşı gelmekten sakının ki kurtuluşa eresiniz.

Nisa (45)
Allah sizin düşmanlarınızı çok daha iyi bilir. Allah dost olarak yeter. Allah yardımcı olarak da yeter.

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Yasin (61)
"Ey ademoğulları! Ben size, şeytana kulluk etmeyin. Çünkü o sizin için apaçık bir düşmandır. Bana kulluk edin. İşte bu dosdoğru yoldur, diye emretmedim mi?"

Zuhruf (62)
Sakın şeytan sizi yoldan çevirmesin. Çünkü o size apaçık bir düşmandır.

Haşr (16)
Münafıkların durumu ise tıpkı şeytanın durumu gibidir. Çünkü şeytan insana, "İnkar et" der; insan inkar edince de, "Şüphesiz ben senden uzağım. Çünkü ben âlemlerin Rabbi olan Allah'tan korkarım" der.

Son düzenleme:

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Gerçek DECCAL ,
Şeytan Lain ve ona yandaş olan MÜNAFIKLARDIR..

İnsan ; Şeytan Lain ve yandaşlarından sakınmalıdır..

Onlar, İNSANI Cehenneme sürükler..

Bizden söylemesi..

Son düzenleme:

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Araf (12)
Allah, "Sana emrettiğim zaman seni saygı ile eğilmekten ne alıkoydu?" dedi. (O da) "Ben ondan hayırlıyım. Çünkü beni ateşten yarattın. Onu ise çamurdan yarattın" dedi.

Üstünlük taslamak ; Kibirdir, Hasetlik tir, Benlik taslamak,Büyüklenmektir..

Şeytan Lain ve Yandaşları bu vasıfla kaplıdır..

Allahu Tealanın emrine karşı gelmek bunların en önemli vasıflarıdır..

Şeytan Lainin BENLİĞİ , bana TAPIN ( Bana UYUN ) düşüncesiyledir..

Sad (76)
İblis, "Ben ondan daha hayırlıyım. Beni ateşten yarattın, onu ise çamurdan yarattın" dedi.

Ayeti dikkatle okursanız..
Şeytan Lain ; SECDE edilmeye daha layığım demektedir..

Buda onun DECCALLİK vasfıdır..
MÜNAFIK olanlarda onun yandaşıdır..

Onlara ne söylesen fayda etmez..
Güya KİTAPTAN konuştuklarını söylerler..
KİTABI kendilerine göre yorumlarlar..

Al-i İmran (78)
Onlardan bir grup var ki, Kitab'dan olmadığı halde Kitab'dan sanasınız diye Kitap'tanmış gibi dillerini eğip bükerler ve, "Bu, Allah katındandır" derler. Halbuki o, Allah katından değildir. Bile bile Allah'a karşı yalan söylerler.

Kemiklerine kadar DECCALLEŞMİŞLERDİR..

Son düzenleme:

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Hud (16)
İşte onlar, kendileri için âhirette ateşten başka bir şey olmayan kimselerdir. (Dünyada) yaptıkları şeyler, orada boşa gitmiştir. Zaten bütün yapmakta oldukları da boş şeylerdir.

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Şeytan Lain ve yandaşları olan MÜNAFIKLAR o kadar tehlikelidir ki..

Geçmişte azgınlıkları ;
Peygamber ( A.S. ) torunlarına , KERBELA gibi bir olayı yaşatmaya kadar uzanmıştır..

Rabbimizden ( C.C. ) niyazımız odur ki..
Bizleri, Devletimizi ve Vatanımızı ; Şeytan Lain ve Yandaşlarından ( Münafıklardan, İç ve Dış Düşmanlardan ,HAİNLERDEN , İHANET ŞEBEKELERİNDEN, TERORİSTLERDEN, Kaza , Bela ve Musibetlerden ) muhafaza etsin..

İnşallah .
Amin.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt