Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BirDünyaUmut-un Yüreğinden... (1 Kullanıcı)

BİRDÜNYAUMUT

Kayıtlı Kullanıcı
Pişman mısın? Söyle bu kadar mı yordum ben seni? Yoksa hiç sevmedin mi beni? Sevseydin dönerdin gelirdin dünyanın bir ucuna..Beklemekle hata mı ettim yoksa hazır
değil miydin böyle bir sevginin büyüklüğüne? Kocaman bir yüreğim vardı benim içinde
sadece sana yer olan..Gözlerime kazımışken seni;sadece seni görmek için kapalı tutarken gözlerimi sen beni değil kendini terkettin! Taşıyamadın sen beni anlayamadın korktun sanırım..Kaçışın bundandı.. Seni ben değil kendin yordun..Hayallerimizin
büyüklüğüydü seni korkutan.. Benim aşkımdı senin kaçmana neden olan…Yapamam mı sandın? Yaşayamam mı sandın? Yaşadım.. Ama bir de bana sor.Sensizken de yaşadım ben nefes alışımın
sebebi sendin,olmasanda sebebim değişmedi.Sadece daha geç daha zor daha acı soluk aldım.Yandım ama yaşadım..Birgün döneceğini bildiğim için.. Şaşırmadım.. döndün..Ama gene gideceksin biliyorum..
Bu sefer hazırım..

BİRDÜNYAUMUT

Kayıtlı Kullanıcı
Ne anlamı var sesimin?
Söyleyemiyorsam içimdekileri.
Ne anlamı var haykırmanın?
Baş kaldırmıyorsam...
Yapamıyorsam bildiklerimi.

Ne anlamı var kelimelerin?
Dile getirmiyorsa kalbimdekileri.

Ne anlamı var zamanın?
Ulaştıramıyorsa sana