Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BİR TANE DAHA DOĞUM TARİHİNE GÖRE YEMEK (1 Kullanıcı)

AHSEN-I FIGAN

Kayıtlı Kullanıcı
:D:D:D:D

OCAK=1-9=MUSAKKA
OCAK=10-24=KURU ÜSTÜ PİLAV
OCAK=25-31=İMAM BAYILDI
ŞUBAT=1-5=KOKAREÇ
ŞUBT=5-14=İŞKEMBE
ŞUBAT=6-21=KÖFTE
ŞUBAT=22-28=TANTUNİ
MART=1-12=SUŞİ
MART=13-15=İMAM BAYILDI
MART=16-23=KURU ÜSTÜ PİLAV
MART=24-31=KOKARAÇ
NİSAN=1-3=İMAM BAYILDI
NİSAN=4-14=TANTUNİ
NİSAN=15-26=KURU ÜSTÜ PİLAV
NİSAN=27-30=KÖFTE
MAYIS=1-13=SUŞİ
MAYIS=14-21=İŞKEMBE
MAYIS=22-31=İMAM BAYILDI
HAZİRAN=1-3=KURU ÜSTÜ PİLAV
HAZİRAN=4-14=KÖFTE
HAZİRAN=15-20=MUSAKKA
HAZİRAN=21-24=SUŞİ
HAZİRAN=25-30=KOKAREÇ
TEMMUZ=1-9=KURU ÜSTÜ PİLAV
TEMMUZ=10-15=MUSAKKA
TEMMUZ=16-25=KURU ÜSTÜ PİLAV
TEMMUZ=27-31=KOKAREÇ
AĞUSTOS=1-15=SUŞİ
AĞUSTOS=16-25=KURU ÜSTÜ PİLAV
AĞUSTOS=26-31=KÖFTE
EYLÜL=1-14=İŞKEMBE
EYLÜL=15-27=KOKAREÇ
EYLÜL=27-30=MUSAKKA
EKİM=1-15=SUŞİ
EKİM=16-27=KÖFTE
EKİM=28-31=TANTUNİ
KASIM=1-16=İMAM BAYILDI
KASIM=17-25=SUŞİ
KASIM=26-31=İŞKEMBE

MUSAKKA
çekici ve popülersiniz.kolayca arkadaş edinebiliyorsunuz.kendinden emin tavırlarınızla grub içinde liderliğe yakışıyotrsunuz.

KOKAREÇ
utangaç ve sevimlisiniz.tanımadığınız insanlarla konuşmayı sevmez ama arkadaşlarinizla her şeyi paylaşabilirsiniz.arkadaş seçimind oldukça dikkatlisinzi.sevilen birisiniz.

SUŞİ
yerinde duramayan birisiniz.çok arkadaşınız var ve sosyal yaşamınız çok renkli.dedikoduyu biraz seviyorsunuz.sizi tanıyan sizin gibi birinin bir daha olmadığını düşünüyor.dikkat çekmeyi çok seviyorsunuz ve bunu çok iyi başarıyorsunuz.

TANTUNİ
esrarengiz birisiniz.ne zaman nasıl davranacağınız belli olmuyor.çoğu şeyden ilk sizin haberiniz oluyor.bu yüzden çok ilgi görüyorsunuz.

KURU ÜSTÜ PİLAV
sseiz sakin ama çok zekisiniz.dost canlısı sevilmeyi bekleyen yanlarınız çok ilgi çekiyor.küçük bir arkadaş gurubu size yetiyor.fazla popüler olmasanızda yakınlarınızın el üstünde tutuğu kişisiniz.

İMAM BAYILDI
siz lider olmak için doğmuşsunuz.sözünü dinleten istediğini yaptıran kişisiniz.karalı tavırlarınız çevrenizi etkiliyor.insanların arkadaş olamak isteyeceği birisiniz.

KÖFTE
uyumlu sıcak kanlı birisiniz.size nasıl davranılmasını istiyorsanız sizde herkese öyle davranıyorsunuz.sadık ve dürüstsünüz.yapmacık insanlara ve dedikoduya karşısınız.

İŞKEMBE
çok hassa ve narinsiniz.kolay aşık oluyorsunuz.ne çok utangaç nede çok girişkensinz.arkadaş gurubunda kırılmamak için kollanan birirsiniz.

:D:D:D:D:D:p:p:p çok hoş

AHSEN-I FIGAN

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BİR TANE DAHA DOĞUM TARİHİNE GÖRE YEMEK

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.

SUŞİ
yerinde duramayan birisiniz.çok arkadaşınız var ve sosyal yaşamınız çok renkli.dedikoduyu biraz seviyorsunuz.sizi tanıyan sizin gibi birinin bir daha olmadığını düşünüyor.dikkat çekmeyi çok seviyorsunuz ve bunu çok iyi başarıyorsunuz

YAHU TAM BEN:p:p:p

AHSEN-I FIGAN

Kayıtlı Kullanıcı

SUŞİ
yerinde duramayan birisiniz.çok arkadaşınız var ve sosyal yaşamınız çok renkli.dedikoduyu biraz seviyorsunuz.sizi tanıyan sizin gibi birinin bir daha olmadığını düşünüyor.dikkat çekmeyi çok seviyorsunuz ve bunu çok iyi başarıyorsunuz

YAHU TAM BEN:p:p:p AMA BEN DEDİKODUYU HİÇ SEVMEM :mad:

eyhayat

Kayıtlı Kullanıcı

İMAM BAYILDI
siz lider olmak için doğmuşsunuz.sözünü dinleten istediğini yaptıran kişisiniz.karalı tavırlarınız çevrenizi etkiliyor.insanların arkadaş olamak isteyeceği birisiniz :D

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

İMAM BAYILDI
siz lider olmak için doğmuşsunuz.sözünü dinleten istediğini yaptıran kişisiniz.karalı tavırlarınız çevrenizi etkiliyor.insanların arkadaş olamak isteyeceği birisiniz.

:D:D:D S.A. ÇOK GÜZEL KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUNB)B)

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

KURU ÜSTÜ PİLAV
sessiz sakin ama çok zekisiniz.dost canlısı sevilmeyi bekleyen yanlarınız çok ilgi çekiyor.küçük bir arkadaş gurubu size yetiyor.fazla popüler olmasanızda yakınlarınızın el üstünde tutuğu kişisiniz
S.A VAYBE:eek: BİYEMEK İNSANI BU KADAR DOĞRU TARİF EDEBİLİR.ÇOK SEVERDİM ŞİMDİ DAHA ÇOK SEVİYORUM.:D

AHSEN-I FIGAN

Kayıtlı Kullanıcı

desertrose yazdı:
İMAM BAYILDI

:D:D:D S.A. ÇOK GÜZEL KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUNB)B)

A.S ..SAOLASIN!!!!!

AHSEN-I FIGAN

Kayıtlı Kullanıcı

M DENIZ yazdı:
KURU ÜSTÜ PİLAV
sessiz sakin ama çok zekisiniz.dost canlısı sevilmeyi bekleyen yanlarınız çok ilgi çekiyor.küçük bir arkadaş gurubu size yetiyor.fazla popüler olmasanızda yakınlarınızın el üstünde tutuğu kişisiniz
S.A VAYBE:eek: BİYEMEK İNSANI BU KADAR DOĞRU TARİF EDEBİLİR.ÇOK SEVERDİM ŞİMDİ DAHA ÇOK SEVİYORUM.:D

B)B)B)B)B) NE MUTLU BANA KALBİNİZE SEVGİ KOYDUMB)B)B):D:p

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

AHSEN-I FIGAN yazdı:
M DENIZ yazdı:
KURU ÜSTÜ PİLAV

B)B)B)B)B) NE MUTLU BANA KALBİNİZE SEVGİ KOYDUMB)B)B):D:p[/quote
B)B)ALLAH RAZI OLSUN . RABBİM BÜTÜN SEVGİLERDEN SİZEDE FAYLASIYLA VERSİN İNŞALLAH.B)B)

AHSEN-I FIGAN

Kayıtlı Kullanıcı

M DENIZ yazdı:
AHSEN-I FIGAN yazdı:
M DENIZ yazdı:
KURU ÜSTÜ PİLAV

B)B)B)B)B) NE MUTLU BANA KALBİNİZE SEVGİ KOYDUMB)B)B):D:p[/quote
B)B)ALLAH RAZI OLSUN . RABBİM BÜTÜN SEVGİLERDEN SİZEDE FAYLASIYLA VERSİN İNŞALLAH.B)B)

AMİN.CÜMLEMİZE.............!

sena_nur

Kayıtlı Kullanıcı

KURU ÜSTÜ PİLAV
sseiz sakin ama çok zekisiniz.dost canlısı sevilmeyi bekleyen yanlarınız çok ilgi çekiyor.küçük bir arkadaş gurubu size yetiyor.fazla popüler olmasanızda yakınlarınızın el üstünde tutuğu kişisiniz.
değişik bi paylaşım ama uymuyoda deil:)Allah razı olsun...dua ile..

AHSEN-I FIGAN

Kayıtlı Kullanıcı

sena_nur yazdı:
KURU ÜSTÜ PİLAV
değişik bi paylaşım ama uymuyoda deil:)Allah razı olsun...dua ile..

SAOLASIN!!!!!

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı

BEN ISKEMBE VE TAM UYUYO HAYRET YANI BI YEMEK ISMINDEN BOYLE UYUMLU BISEYLER çIKACAGINI HIç UMMAZDIM :D:D:D:D:D:D:D:D SELAM VE DUA ILE;:D:D:D:D:D

AHSEN-I FIGAN

Kayıtlı Kullanıcı

huzunlu_gurbet yazdı:
BEN ISKEMBE VE TAM UYUYO HAYRET YANI BI YEMEK ISMINDEN BOYLE UYUMLU BISEYLER çIKACAGINI HIç UMMAZDIM :D:D:D:D:D:D:D:D SELAM VE DUA ILE;:D:D:D:D:D

EEEEEEEEEEEE YEMEK DİYİP GEÇMEEEEEEEE

gizemli

Kayıtlı Kullanıcı
:a21::a21::a21:Çok güzeldi ama aralıkta doğanların başı kel mi? ben nasıl öğrenicem yemeğimin hangisi olduğunu.:gulegule

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
OCAK=10-24=KURU ÜSTÜ PİLAV
severim gercekten hatta yeminediyoırum dün yedim :d

inam_9

Kayıtlı Kullanıcı
ŞUBAT=22-28=TANTUNİ hic duymadım

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt