Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

bir islami siteye daha guzel bir sekil verdim (1 Kullanıcı)

Mehmet Asa

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
gruplar.antoloji.com
Oruc paketlerinden toplam 200 gun oruc tutmusum 39 44 ramazan haric ramazan paketindende zayif bir kirigim var bitanede kacirdigim kart var ramazan paketinden renkli koskler onu seneye alicam fecobokta iki guclu opum var biri bayan digeri cubbeli sevenler dernegi eserleri bi iki optan aliyorum

Mehmet Asa

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
gruplar.antoloji.com
Bak bazilari benim arastirmamdan sehir paketleri felan farkli yerlerden namaz paketleride farkli yerlerden aldim hep ben 350 site calismami bitirdim tatildeyim

Mehmet Asa

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
gruplar.antoloji.com
Ramazan namaz paketi ve vitir secdesi bikac eser buyuk agac cubbelinin yakuttan bir sehir bazi yan guclendiriciler felan bayanin oluyor iste iki opun esetleri yan guclendiriciler oluyor cubbeli severler dernegi var ikisi otuza otut ben yuzde kirk gibi kaldim onlarda benden eserleri aliyor veriyor yalniz cubbeliye ben koyuyorum benimkilerini eserlerin ustune

Mehmet Asa

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
gruplar.antoloji.com
Ben evlendim bosandim akraba evliligi yakaladim 98 ikibin iki arasi evli kaldim cocugum yok dulum emekli annemle yasiyorum bir evim buyuk tadilati bitik babam rahmetli zeka ozurlu maasli bir erkek kardesim var biri luks biri normal iki dairem daha var kirada bagkur oduyorum sicak soguk tansiyonum var o yuzdun halde tezgahlarim var kendime ait Aylik uc bin tl aliyorum genis koklu genis yan akrabalarim uvey kog muhtarligina mensubum dedem oldu babannem huzur evinde kaliyor babaannem cok yasli

Mehmet Asa

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
gruplar.antoloji.com
Ben evlendim bosandim akraba evliligi yakaladim 98 ikibin iki arasi evli kaldim cocugum yok dulum emekli annemle yasiyorum bir evim buyuk tadilati bitik babam rahmetli zeka ozurlu maasli bir erkek kardesim var biri luks biri normal iki dairem daha var kirada bagkur oduyorum sicak soguk tansiyonum var o yuzdun halde tezgahlarim var kendime ait Aylik uc bin tl aliyorum toplamda 430 bagkura dusuyorum genis koklu genis yan akrabalarim uvey kog muhtarligina mensubum dedem oldu babannem huzur evinde kaliyor babaannem cok yasli

Mehmet Asa

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
gruplar.antoloji.com
Ramazanda yiyecek soktoru benim isim oluyor haldeki tezgahlarim yiyecek soktoru uzerine oldugu icin tatilde oluyor ramazanda ramazan davulu caliyorum bir mahallenin muhtari emekli olasaya kadar calabilirsin dedi ramazan davul bahsisi aliyorum 1;800 tl hepsi icinde ololuyor hep bes vakti camide kiliyorum 25 teraviyi ve ilavelerini hep yapiyorum ramazan ayinda

Mehmet Asa

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
gruplar.antoloji.com
Annem yaslandigi icin tokideki blogun en iyi dairesini aldik birinci kat karsidaki dairede teyzemler kaliyor uc damatli damatlar arabali teyzemler orta ciftciler arazileri traktorleri var bende carsiya ise gidip geliyorum bazen dolmusa piniyorum bazende yayan carsiya iniyorum yemek sigaravs almaya keyfi calisiyorum tezgahlar benim kirasi yok veya eve dondumu parka camiye gidiyorum bazende teyzemlerden yemek tatli geliyor isimde bu gun siki hafta aradi dort saati gecmiyor orta sekerli yasayip gidiyorum

Mehmet Asa

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
gruplar.antoloji.com
Malarim kalsin diye anne tarafindan bir akrabamin biri beni hep oldurmeye calisti o tarafa bile yarim eski ev bagislamisken onlardan biri on kusur hareket oldurmeye calisti bana 1500 tl zarar verdi bir seferinde beni hafiften sakatladi simdi yanima sokmuyorum

Mehmet Asa

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
gruplar.antoloji.com
Konserve fafrikasini sattilar tazminatini aldik on sene oncemi ne sonra annemi emekli ettim ordan haldeki tezgahlarimin basina gectim bagkurlu oldum tansiyonum yuzunden bole bisey o konu

Mehmet Asa

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
gruplar.antoloji.com
Pardon ramazan paketi cubbelininkiyle karisik oluyor birbirlerine tutturamiyorlar yoksa ikisi ayni koldanmi diyorum cozemiyorum onumuzdeki ramazanda alacagim renkli koskleri bayan optan alacagim bunlar yan paketlerde benim biraz genistirler bazen kafam karisiyor hatali takilabiliyorum kusara bakmayin benim hafiza cok yo nde calisiyor bazen konuyla tam iliski kuramiyorum

Mehmet Asa

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
gruplar.antoloji.com
Bu ramazan paketi cubbeliyle bayan opun paketi ramazan ayinda karisik geliyor bazi yonler bazen bayaninkenden bazen cubbelininkinden oluyor bende bakacak site kalmadi en son mumsema comdan aldim faziletli namaz paketini sehirli bagli olani ev saray karti bayanin oluyor ikinci namaz paketi seyyah seyyah fecebok oda kendini kaybottu bulunamiyor

Mehmet Asa

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
gruplar.antoloji.com
Pazar namazi ulumettin blogcu comdan cansu isimle bir bayanin onun rum suresi 17 19 da onun gece yattigin zaman binlik tekasurde onun oluyor blogcu comdada kiymetli eserler oluyor nadiren bulabilen alir

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt