Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BİR AYET (1 Kullanıcı)

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net
SELAMUNALEYKUM ARKADAŞLAR,
LÜTFEN BU AYET TEN NE ANLADIĞIMIZI YADA NE ANLAMAMIZ GEREKTİĞİNİ YAZARMISINIZ.
10 KİŞİ YAZAR 1000 KİŞİ ÖĞRENİR

99. De ki: Ey ehl-i kitap! (Gerçeği) görüp bildiğiniz halde niçin Allah'ın yolunu eğri göstermeye yeltenerek müminleri Allah yolundan çevirmeye kalkışıyorsunuz? Allah yaptıklarınızdan habersiz değildir.(Ali İmran 99. ayet)

K.S.E.O.

god one

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BİR AYET

ıspatmı istediğiniz bir kanıtmı bak ozaman çevrene ay müslüman!!!bulunduğun kainata bak,canlıya bak cansıza bak,önündeki nimete bak...bunları gör ey müslüman gör ve göster...gösterki herkez bilsin rabbını....gösterki karınca bile nerden geldiğini bilirken bir tek insan kalmasın nerden nasıl geldiğini...hey sen eğer müslüman değilsen çık aradan çok insan var bu nimetlere ihtiyacı olan...ALLAH herşeyi gören ve bilendir şüphesizki seninde nankörlüğünü görecektir ohalde sen artık kork o yaradandan....

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

Selamunaleykum god one arkadşım,
ya ben anlatamadım, ya sen yanlış anladın.
Benim Allah c.c. ayetleri ile ilgili bir problemim yok, olamazda. Elhamdulillah müslümanım. Benim ayeti ispat edin gibi bir düşüncem yok. Ben Allah c.c. dan gelen herşeye şeksiz şüphesiz iman etmişim.
Benim istediğim şu;
burada herşeyi konuşuyoruz, bari arada dinimizi öğrenelim
olurya benim bu ayetten anladığımı sen farklı anlarsın, bir başkası daha farklı anlar
birbirimizi tamamlayalım.
Sen kalkmışsın bana ispat noktasında yazılar yazmışsın.
tekrar söylüyorum ayetten ne anladığımızı yazarsak birbirimize daha faydalı oluruz inşaallah.
k.s.e.o.

god one

Kayıtlı Kullanıcı

KARDEŞİM SEN YANLIŞ ANLADIN:) BEN SATEN AYETTEN NE ANLADIĞIMI YAZDIM YANİ SANA YAZILMIŞ BİR ŞEY DEĞİL.....HAKKINI HELAL ET:)B)

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

HELAL OLSUN KARDEŞİM.

NE DEMİŞLER, GÖRDÜĞÜNÜNÜ YAIRISINA İNAN, DUYDUĞUNA İSE İNANMA ARAŞTIR.

K.S.E.O.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt