Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ATIŞALIM MI? BRE SİTE OZANLARI (2 Kullanıcı)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
meşhur olmak mı :p :p hımm tamam anladım vah vaah pek de gençtin yazık :) :p
güzel yazmışsın tebrikler..yani fb dışında güzel olmuş :p maçtan haberim var ne yazık ki izledim bilhassa ikinci yarıyı o gollerin hepsini de gördüm :) yook ne erken uyuması ne zinde kalkması :) hoş ben sekizde de uyusam zinde olamam :) yeğenim doğmuştu iki gün önce uzak diyarlarda :( bebek gördük bu kez sevemedik ama :) bundan dolayı pozitifim atışamam sataşamam şu an kimseyle :p

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
meşhur olmak mı :p :p hımm tamam anladım vah vaah pek de gençtin yazık :) :p
güzel yazmışsın tebrikler..yani fb dışında güzel olmuş :p maçtan haberim var ne yazık ki izledim bilhassa ikinci yarıyı o gollerin hepsini de gördüm :) yook ne erken uyuması ne zinde kalkması :) hoş ben sekizde de uyusam zinde olamam :) yeğenim doğmuştu iki gün önce uzak diyarlarda :( bebek gördük bu kez sevemedik ama :) bundan dolayı pozitifim atışamam sataşamam şu an kimseyle :p

hııhh nolmuşş çekemedinmi alala :p aman efendim teşekkür ederiz atışma ustası sandı kendini vah vahh dahada genç (sayılır) dı :D
güzel maçtı, ne güzeli dehşet maçtı, ya manyak bişidi işte :D
tabi insan yaşlanınca nolcek :p

Allah analı babalı büyütsün yaşı uzun sağlıklı olsun inşallahh :) oyy ben burda iki gün görmeden duramıyom yeğeni. senin işin zor allah kavuştursun ne diyem :)

böyleliklede pes edeni görmüş oldukk yuppiiiiii :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
hııhh nolmuşş çekemedinmi alala :p aman efendim teşekkür ederiz atışma ustası sandı kendini vah vahh dahada genç (sayılır) dı :D
güzel maçtı, ne güzeli dehşet maçtı, ya manyak bişidi işte :D
tabi insan yaşlanınca nolcek :p

Allah analı babalı büyütsün yaşı uzun sağlıklı olsun inşallahh :) oyy ben burda iki gün görmeden duramıyom yeğeni. senin işin zor allah kavuştursun ne diyem :)

böyleliklede pes edeni görmüş oldukk yuppiiiiii :D
hehe kendimi usta saydığımdan,sandığımdan demedim o vah vahı :D meşhur olmak zor demiştin de :) ona binaen dedimdi :p yook pek haz alamadım napim renkli takım görünce allerji belirtileri oluyor bende :p maç dediğin bjk maçları gibi olcak :) mağlup olan takım bile haz alcak oyundan :p:p yaşlanmak mı :) evet günbegün bir adım daha yaklaşıyoruz vatan-ı asliye :)

Amin Amin Allah razı olsun güzel dualar için teşekkür ederim..yeğende fb li olur ne yazıkki babadan dolayı :( zor ki ne zor sorma deşme yaramı :( hadi ikisi malatyada görebiliriz bu mübarek tee amerikada kameradan gördüğümüzle yetincez 1.5 sene..nasip yaa bizim yeğen durumu böyle tatlılar ama bi o kadar da uzaktalar..
not: pes ettim demedim pozitifim atışamam dedim..du bu enerji gider nasılsa o zaman görüşürüz :p

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
hehe kendimi usta saydığımdan,sandığımdan demedim o vah vahı :D meşhur olmak zor demiştin de :) ona binaen dedimdi :p yook pek haz alamadım napim renkli takım görünce allerji belirtileri oluyor bende :p maç dediğin bjk maçları gibi olcak :) mağlup olan takım bile haz alcak oyundan :p:p yaşlanmak mı :) evet günbegün bir adım daha yaklaşıyoruz vatan-ı asliye :)

Amin Amin Allah razı olsun güzel dualar için teşekkür ederim..yeğende fb li olur ne yazıkki babadan dolayı :( zor ki ne zor sorma deşme yaramı :( hadi ikisi malatyada görebiliriz bu mübarek tee amerikada kameradan gördüğümüzle yetincez 1.5 sene..nasip yaa bizim yeğen durumu böyle tatlılar ama bi o kadar da uzaktalar..
not: pes ettim demedim pozitifim atışamam dedim..du bu enerji gider nasılsa o zaman görüşürüz :p

güzel yazmışsın demene dedim zaten usta sandı kendini diyee :D aa hem anlamıyo hem beni anlamaz sanıyo hıhh :D
bırak bırak dün zaten yeterince haz yaşattık onlara :p hemde şükrü saraçoğlunda ;) türkiyenin 4de 3üne hediyemiz olsun ;) :p
ee zamanında sizide güzel ağırlamıştık hatırlatırız :p

ohh ohh demek fbli yeğeen bak nası kanım ısındıı :D işte bu daha zoorr :D senin için :p

bana göre bu pes ettin demek :D neyse biraz düşününce aklına gelirse bi atışma yazarsın :p :D

hudavendigar

Kayıtlı Kullanıcı
Siyonizm

Hadi onlar gâvur yakar yıkarda!
Müminin vicdanı nerde kardeşim?
Önlerinde katliama bakarda!
İnmiş gözlerine perde kardeşim.

Müslüman’ın barınağı yıkılır
Bebelerin bedenleri yakılır
Kanlı, kanlı gözyaşları dökülür
Filistin denilen yerde kardeşim

Anneler, babalar ezilir tankla
Bir görsen halleri ziyandır akla
Mümkünmü vahşeti kalbinde sakla
Merhem yok kimseden derde kardeşim

Çeçen ya, Türkistan olmuş kan gölü
Yıllardır açmıyor bahçede gülü
Azdıkça azıyor domuzun dölü.
PKK hortladı birde kardeşim.

Ermeni tam köpek yuları Rus ta
Nerede Türk görse koyuyor posta
Yanıyor canları müminler yasta
Dindir bu acıyı sarda kardeşim.

Sırbistan sırtlandır acıma bilmez
Bosna’nın yıllardır talihi gülmez
Asırlar zulüm’ün izini silmez
Derin bir yaradır serde kardeşim.

Sarılı çehremiz şimalden, garbdan
Kurtulmaz bu millet bir türlü darbdan
Kanımız fışkırır sıksan turab’dan.
Güldür, ellerini verde kardeşim.

(Alıntı)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
güzel yazmışsın demene dedim zaten usta sandı kendini diyee :D aa hem anlamıyo hem beni anlamaz sanıyo hıhh :D
bırak bırak dün zaten yeterince haz yaşattık onlara :p hemde şükrü saraçoğlunda ;) türkiyenin 4de 3üne hediyemiz olsun ;) :p
ee zamanında sizide güzel ağırlamıştık hatırlatırız :p

ohh ohh demek fbli yeğeen bak nası kanım ısındıı :D işte bu daha zoorr :D senin için :p

bana göre bu pes ettin demek :D neyse biraz düşününce aklına gelirse bi atışma yazarsın :p :D

beğensen suç beğenmesen suç vay arkadaş :p okuyucu olarak beğendim jüri olarak değil jüri gözüyle olsa zatenkalırdın sınıfta :p:pkemiyet değil keyfiyet önemlidir altın kurallardan biri de budur hayatta :) çokluk değil mesele :) biz de güzel ağırlarız misafirimizi merak etmeyiniz efendim :p:p işte sorun orda sana göre :p:p bekle dur geliyor senin her cümlen atışmaya davet zaten :p:p düşünmeye ne hacet..neyse geldiklerinde bjk ye bağlarım ben işi merak etme sen :p:p masum yavrucağın zihnini fb(şike) bulandırmasınlar :p:p

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
beğensen suç beğenmesen suç vay arkadaş :p okuyucu olarak beğendim jüri olarak değil jüri gözüyle olsa zatenkalırdın sınıfta :p:pkemiyet değil keyfiyet önemlidir altın kurallardan biri de budur hayatta :) çokluk değil mesele :) biz de güzel ağırlarız misafirimizi merak etmeyiniz efendim :p:p işte sorun orda sana göre :p:p bekle dur geliyor senin her cümlen atışmaya davet zaten :p:p düşünmeye ne hacet..neyse geldiklerinde bjk ye bağlarım ben işi merak etme sen :p:p masum yavrucağın zihnini fb(şike) bulandırmasınlar :p:p

vay arkadaş ukalalığa bak ya delirtir insanıı :p hiç bana ezelin dayısı numaralarını yapma alalaa iyi ağırlarlarmış :D saraçoğluna geldiğinizde niye ağırlandınız ya :p neysee yorum yok ama güzel maçtı ehemm ehemmm bizimkiler formundaydı yine :D
davete icabet etmeni bekleriz o vakit :D bağlayamazsın o çocuk doğru yolda lütfen eğriltmee :D şike mike yok alalaa dün şikemi vardı sizi yenerken şikemi vardı hemen kılıf hazırr :p

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
vay arkadaş ukalalığa bak ya delirtir insanıı :p hiç bana ezelin dayısı numaralarını yapma alalaa iyi ağırlarlarmış :D saraçoğluna geldiğinizde niye ağırlandınız ya :p neysee yorum yok ama güzel maçtı ehemm ehemmm bizimkiler formundaydı yine :D
davete icabet etmeni bekleriz o vakit :D bağlayamazsın o çocuk doğru yolda lütfen eğriltmee :D şike mike yok alalaa dün şikemi vardı sizi yenerken şikemi vardı hemen kılıf hazırr :p

no comment :)

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Hoş geldin ey şehri Ramazan!

Ramazan geldi gidiyor bile,
Günler akıyor sel oldu bile,
Çocuklar geldiğine sevindi bile,
Hoş geldin Ramazanı şerifim.
M.S.A.

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
hurmalar imam bayıldılar
etli pilavlar baklavalar

türlü türlü yemek
çeşit çeşit şerbet

bir de düşünsek
bu yediklerimizde başkalarının da hakkı var
belki bizim imtihanımız daha da zor
onlara yardım etsek dua etsek

bugün var yarın yok dünya
yarın yediğimiz içtiğimiz bize yük olacak

yedirdiğimiz içirdiğimiz bizim olacak :)

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Ramazan güzel ama ümmet ağlıyor,
Oruç güzel ama Müslüman yanıyor,
Kandiller güzel ama dualar varıyor,
Birgün anlarız zaman vakte erişince.
M.S.A.

hudavendigar

Kayıtlı Kullanıcı
Ramazan gelir hoş gelir.
Sıradan müslümana bu boş gelir.
11 ay piyasada yok ramazan'da gelir.
Takke tesbih namaz Allah der yere serpilir.

Ramazan bitince der, hadi eyvallah
Benden bu kadar der işler her zaman yine aynı günah
Sanmayın ki bu adam samimidir
Oysa o münafıklıkta daimidir...

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
sitede üyecan yokki atışma olsun :)

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Günler çabuk geçiyor,