Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Atanan öğretmenden atama tepkisi (1 Kullanıcı)

zekaikc

Kayıtlı Kullanıcı
Video

Video: Ulusalcı geçinenler önümüzü kesemediler - TÜMHABER

1358776447_709548.jpg

Başbakan Erdoğan'a "atama yoksa, oy da yok" şeklinde tepki gösteren vatandaşın, öğretmen olduğu ortaya çıktı.

Toplu açılışları gerçekleştirmek ve mülteci kamplarını ziyaret etmek amacıyla Gaziantep’e gelen Başbakan Erdoğan, 3. Organize Sanayi Bölgesi'nde Beşler Grup'a bağlı Beşan Nişasta ve Beşyem Tesisleri’nin açılış törenine katıldı.

Bir kişinin oy vermeyeceğiz tepkisi üzerine konuşan Başbakan Erdoğan, “Bize kimin oy vereceği belli. Al o oyu kendine sakla. Biz bu ülkede birliğin, beraberliğin, dayanışmanın sigortasıyız. Böyle bir yola çıktık, speküsyonlara prim vermedik. Bundan sonrada prim vermeyeceğiz.” diye konuştu.

Erdoğan'a "Atama yoksa oy da yok" diyen ve Başbakan'ın "O oy senin olsun" yanıtı verdiği kişinin bir devlet okulunda öğretmen olduğu ortaya çıktı.

“Bu ülkede ulusalcı geçinenler önümüzü kesmeye çalıştılar. Kesemediler, kesemeyecekler.” diyen Erdoğan, “Ulusalcıların uzantısı olmaya aday olanlar bizden bir şey beklemesinler. Bunu da özellikle söylüyorum. Biz milletin temsilcisiyiz. Bizim rotamızı siz çizdiniz, bu rotada biz yürümeye devam edeceğiz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

özgürlü_zamanlar

Kayıtlı Kullanıcı
Öğretmen olupta bunu söylemesi daha güzel değil mi? Dereyi geçmesine rağmen o derede boğulup giden kardeşlerinin elinden tutan bir insan provakatör olarak adlandırıldı.Yani milletimiz o insana demek istiyorki. Kardeşim sen kapağı attın ya salla gerisini kendinden başka kimseyi düşünme sen. Ben bunu söyleyen kardeşime sonsuz teşekkürler ediyorum ki kendisi dışında başkalarınıda düşünebiliyor. Allah c.c. bencil olmaktan uzak eylesin inşallah. Amin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt