Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Arkadaşlar buyrun borçlarımızı ödeyelim (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
maşallah arkadaşım bu ay birincisin yine benim gün bile yok maalesef birkaç öğle ve ikindi kazası var namazı kılıp kalkıyorum bakalım inşallah düzelirim işle ilgili sıkıntılarımız oldu eşim şimdi senelik izinde bilmiyorum ne olacak halimiz öyle moralimiz bozuk inşallah huzurumuz yerine gelir de ben de eskisi gibi namaz kuran hayatıma devam ederim. Allahım huzur versin evde işte hayırlı işler versin hepimize senin iş durumun ne oldu fabrikaya girecektin kaldı mı o kpss ne oldu?
Amin
Selam Aleyküm canım benim Allah razı olsun inşallah böyle devam ederse en kısa zamanda Allah ömürde verirse inşallah borçlarımızı öderiz inşallah.ah canım bu aralar bende hiç iyi değilim moralim o kadar bozuk ki anlatamam Allah beterin beterinden korusun bundan geriye bırakmasın inşallah hepimizin sonunu hayırlara vesile etesin Rabbim.Canım benim allah seninde içinde bulunduğun sıkıntılardan kurtarıp tez zamanda selametinize çıkmak yaşamına bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim.
Kpss olmadı yine canım fabrikadanda haber gelmedi bu zamanda insanalrın davranışına hiç akıl sır ermiyor ilk gittiğmde genel müdür Cv'me bayıldı çok başarılı bir Cv geçmişiniz var dedi ikinci defa gittiğimde konuştuk tekrar bilgisayarda yer yokmuş ama muhasebeye seni veririz dedi 3 bayan var dedi senin başaracaığını biliyorum dedi 1 ay sonra başlarsın dedi bir ay değil üzerinden o kadar zaman geçti ki hiç bir haber çıkmadı hadi olmayacak insanların duygularıyla ne oynuyorsunuz yada almayacaksınız insanoğlu eline birşey geçince kendini birşey sanıyorlar halbuki bu dünyada ne götürekler yaptıkları iyilikler yada kötülükler Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bilerek ve idrak edenlerden olmak nasip etsin Rabbim.
Allah bol bereketli hayırlı günler nasip etsin Alalh her zaman iyi insanlarla karşılaştırmak nasip etsin Rabbim.
Allah sanada kolaylıklar vesin bende eskisi gibi duaları okuyamıyorum canım bu aralar o kadar yoğunuz ki annemde rahatsız inanırmısın kaç haftadır dışarı bile çıkmıyorum.
Selam ve dua ile Allah'a emanet ol herşey gönlümüzce olsun inşallah hayırlı geceler tatlım..

leyla-1

Altın Üye
Selamun aleyküm leyla ablacm.. Rabbim kabul etsin.. Sizler devam ediyorsunuz ne güzel..
Benim de az kalmıştı ama bıraktım çalıştığım için zor oluyor.. Ara sıra kılıyorum..
Rabbim cümlemizi hayırda kullandığı kullarından eylesin inşaallah..
Amin
Aleyküm Selam canım benim Allah kolaylıklar versin olsun canım inşallah sende tamamlarsın bende çalışmayı bir istiyorum birde ibadetlerime zaman kalmaz diye geri vazgeiyorum hayırlısı olsun inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bilerek ve idrak edenlerden olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak namazımızı dosdoğru kılanlardan olmak nasip etsin RABBİM.Selam ve dua ile Allah' emanet ol canım benim herşey gönlünce olsun:)

leyla-1

Altın Üye
bende varım ne zamandır aklımdan geçiyordu ama hep erteliyorum.. gerçekten çok iyi oldu şimdiden başlamak lazım.. hatırlattığınız için Allah razı olsun başladığım tarihi buraya eklerim inş.
Selam Aleyküm kardeşim Allah sizdende razı olsun hep beraberinşallah hayırlara evsile oluruz Alllah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim.
Allah bütün kardeşlerimizede tam itikatiyle namaz kılmak dini görevlerimizi yapmak bu dünyada ve ahirette Alalh'ın sevdiği ve razı olsuğu kullar olmak nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam leylacım ne kadar çok ümit vermiş çok ayıp gerçekten insanın duygularıyla oynamak ümit vermek. hayırlısı olsun canım.

leyla-1

Altın Üye
aleyküm selam leylacım ne kadar çok ümit vermiş çok ayıp gerçekten insanın duygularıyla oynamak ümit vermek. hayırlısı olsun canım.
Amin
Selam Aleyküm canım maalesef bu zamanda insanlarda vicdan merhamet denen birşey kalmamış insanların duygu düşüncelerini hiçe sayılyorlar Allah başka hayırlı güzel kapılar açmak nasip etsin inşallah.Allah yar ve yardımcımız olsun herşey gönlümüzce olsun inşallah.

leyla-1

Altın Üye
Temmuz ayı kaza namazım 96 gün Allah kabul etsin.Allah hepimizin ibadetlerini dualarını namazlarını kabul etsin Allah namazlarını dosdoğru kılanlardan olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
Herkes nerde acaba?:( Niye kimse bu bölüme uğramıyor acaba?:(

leyla-1

Altın Üye
Ağustos ayı kaza namazım 104 gün Allah kabul etsin.Allah hepimizin ibadetlerini dualarını namazlarını kabul etsin Allah namazlarını dosdoğru kılanlardan olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak nasip etsin Rabbim.Neden kimse yok:(

leyla-1

Altın Üye
Eylül ayı kaza namazım 88 gün Allah kabul etsin.Allah hepimizin ibadetlerini dualarını namazlarını kabul etsin Allah namazlarını dosdoğru kılanlardan olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
Ekim ayı kaza namazım 84 gün Allah kabul etsin.Allah hepimizin ibadetlerini dualarını namazlarını kabul etsin Allah namazlarını dosdoğru kılanlardan olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak nasip etsin Rabbim.Herkes nerde acaba?:(

leyla-1

Altın Üye
kasım ayı kaza namazım 96 gün Allah kabul etsin.Allah hepimizin ibadetlerini dualarını namazlarını kabul etsin Allah namazlarını dosdoğru kılanlardan olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
Aralık ayı kaza namazım 104 gün Allah kabul etsin.Allah hepimizin ibadetlerini dualarını namazlarını kabul etsin Allah namazlarını dosdoğru kılanlardan olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak nasip etsin Rabbim.Çok şükür bir hedef koydum Allah'ın izniyle Allah ömür verirse inşallah kaza namazlarımızı kılmak nasip eder Rabbim.Allah vesile olan kardeşlerimizden binlerce kez razı olsun.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Aralık ayı kaza namazım 104 gün Allah kabul etsin.Allah hepimizin ibadetlerini dualarını namazlarını kabul etsin Allah namazlarını dosdoğru kılanlardan olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak nasip etsin Rabbim.Çok şükür bir hedef koydum Allah'ın izniyle Allah ömür verirse inşallah kaza namazlarımızı kılmak nasip eder Rabbim.Allah vesile olan kardeşlerimizden binlerce kez razı olsun.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

Es selamu aleykum Leyla ablam. Rabbim kabul eylesin, ecrini kat kat versin inşaallah..
Bir sen kaldın aramızda ( : Rabbim tüm ibadetlerini daim eylesin.. Rabbim ihlas ve ihsanı ibadetlerimizden eksik etmesin..
Duaların kabul olsun inşaallah..
Parmağın ne durumda? Nasıl oldu? Mikrop kaptırmışsın galiba. Az önce okudum..
Abla dikkat et kendine..

leyla-1

Altın Üye

Es selamu aleykum Leyla ablam. Rabbim kabul eylesin, ecrini kat kat versin inşaallah..
Bir sen kaldın aramızda ( : Rabbim tüm ibadetlerini daim eylesin.. Rabbim ihlas ve ihsanı ibadetlerimizden eksik etmesin..
Duaların kabul olsun inşaallah..
Parmağın ne durumda? Nasıl oldu? Mikrop kaptırmışsın galiba. Az önce okudum..
Abla dikkat et kendine..
Amin
Ve Aleyküm Selam canım Allah razı olsun Allah bilerek ve idrak edenlerden olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak namazımızı dosdoğru kılnlardan olmak nasip etsin Rabbim.
Allah bütün kardeşlerimize neslimize tam itikatiyle huşu ile namaz kılmak nasip etsin Rabbim.Canım inşallah en kısa zamanda kaza namazlarımızı kılmak nasip etsin Rabbim.Bir hedef belirledim inşallah en kıza zamanda Allah'ın izniyle tamamlarız Allah kabul etsin inşallah.Canım geçen hafta doktorlara gittim ama biraz geç kaldım 2 ay geçtiği için dikiş yerlerdide kapandığı için ilaç tedavisine başladık çarşambada tekrar hastaneye gideceğim daha düzelme olmadı kendime zaman ayırmadığım için böyle oldu Allah Rabbim hiç görmemişe döndersin inşallah.Canım benim sende kendine iyi bak Allah'a emanet ol herşey gönlünce olsun iyi ki varsınız:)

leyla-1

Altın Üye
Ocak ayı kaza namazım 96 gün Allah kabul etsin.Allah hepimizin ibadetlerini dualarını namazlarını kabul etsin Allah namazlarını dosdoğru kılanlardan olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
Şubat ayı kaza namazım 96 gün Allah kabul etsin.Allah hepimizin ibadetlerini dualarını namazlarını kabul etsin Allah namazlarını dosdoğru kılanlardan olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak nasip etsin Rabbim.Çok şükür bir hedef koydum Allah'ın izniyle Allah ömür verirse inşallah kaza namazlarımızı kılmak nasip eder Rabbim.
Allah vesile olan kardeşlerimizden binlerce kez razı olsun.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Mart ayı kaza namazım 84 gün Allah kabul etsin.Allah hepimizin ibadetlerini dualarını namazlarını kabul etsin Allah namazlarını dosdoğru kılanlardan olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak nasip etsin Rabbim.

sparrow

Kayıtlı Kullanıcı
asad :D yarış mı dediniz bensiz mi??

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt