Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Arakan müslümanları’nı canlı canlı yakıyorlar (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Güneydoğu Asya ülkesindeki Myanmar`da yaşayan Arakan (Rohingya) Müslümanlarının çilesi büyüyor.

Eski cunta lideri, dünyanın en çok baskı gören azınlıklardan biri olan Arakan Müslümanları için bu sürgünü “tek çözüm” olarak niteledi. Myanmar lideri, bir milyondan fazla Arakanlı`yı “herhangi bir üçüncü ülkenin kabul etmesi durumunda” göndereceklerini söyledi; “Bu bizim düşündüğümüz çözüm yolu” dedi.

Arakan Müslümanları, yıllardır Myanmar hükümeti tarafından uygulanan sistematik baskı karşısında teknelerle kaçmaya çalışıyor. En önemli kaçış noktalarından biri olan Bangladeş ise, ülkede çok fazla Myanmarlı mülteci olduğu gerekçesiyle onları baskı gördükleri ülkeye geri gönderiyor.

Müslüman ülkeler ise bu zulmü sadece sadece seyrediyor. İnanın ahiret hesabımız çok çetin olacak. Ve özellikle Müslüman yöneticiler bu yükü kaldıramayacak…

Budistlerin Müslümanlara yaptığı zulüm ve baskı devam ediyor. İşte bir arap kardeşimizin bize ulaştırdığı dehşet görüntülerinde budist çeteleri yakaldıkları müslümanları canlı canlı yakmak istiyorlar.

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı
ben ne diyeceğimi bilemiyorum bu video yu ağlayarak izledim çok üzgünüm canım çok yandı allah o zalimlerin elinden kurtarsın kardeşlerimizi
beddua etmek geliyor içimden çok şey söylemek..

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı
bukadar duyarlı olduğunuz için size teşekkür ederim

botanik_3727

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sites.google.com
Keşke yapabileceğimiz birşeyler olsa dua ediyoruz ama fiili bir dua bir atak heyt lan diyen bir devlet osmanlı olsaydı da şimdi yaptırsaydı

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Ne yazikki ümmet olmayı beceremedik.

Efendimizin sözüyle '' müslümanlar bir vucudun azaları gibidir. Bir azanın canı yanarsa diğer ağzalarında canı yanar. ''

Bizim hiç canımız yanmadı. Aklımızadahi gelmedi. Allah ıslah etsin hepimizi. Allah affetsin bizleri.

Kardeşlerimizide o kafirlerin elinden kurtarsın inşAllah.

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Aman yarabbi bu nedir boyle biz kendimizde muslumanmiyiz diyorz merhametlimiyiz diyoruz biz kimiz ya biz ummeti muhammed degilmiyiz aman ya rabbi izlerken dehsete kapildim ya nasil bir zulumdur bu nasil bir seydir yaa ya rabbi kurtar onlari yarabbi..bizim turkiye devletimiz nerde sozde ramazan ayindayiz allahtan af bekliyoruz sikintilarimizayardim bekliyoruz onlar b haldeykenmi..onlar diri diri yanerken mi..ne olur artik su devletimizi biri kendine getirsin...vallahi hesabi buyuk ya kendimizi onlarin yerine bir koyalim yaa...demezmiyim hani muslunan kardeslerimiz nerde onlar niye yardima gelmiyor demezmiyiz...bizim cocugumuza gozumuzun onunde bir sey olsa hemen savunmaya geceriz onlarin gozu onunde etmediklerini birakmiyor ama gucleri yok caresizler eger biz musluman olarak boyle susuyorsak ben imanimizdan supe duyalim derim...onlarin suanki en buyuk isyani bize ey nerdesin musluman kardeslerimiz halimizi gormuyormusunuzda yardimimiza yetismiyorrsunz...yoksa bu dunyada musluman kalmadi...ve video bi kac dakika si izlemeye dayanamiyorsak bide onalri dusunelim her gun her an ne haldeler bide bizim goremediklerimiz...ne olur ya kendimize gelelim artik ya...biz bunun hesabini iki cihandada odeyemiyiz...ates dustugu yerimi yakiyor yani bumu...zulme sesszi kalan zulmu yapan gibidir..bizin suan onlardan rabbim katinda hic bir farkimiz yok o zaman...

berat05

Yönetici
bu VİDEOLARI görmek izlemek kalbime acı veriyor....

İzlemek beni öldürüyor...

Nasıl kimse karşı çıkmaz...bu nasıl bir vahşet..

Rabbim KAHHAR isminin hürmetine müslamanlara eziyet edenleri kahretsin...

Rabbim ne olur bu vahşet son bulsun..

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Allah o müslüman kardeşlerimizin yardımcısı olsun

zalimler için yaşasın CEHENNEM
elbet cezalarını bulacaklar bu eziyeti yapan zalimler!

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt