Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

annemden nasihatlar bana (1 Kullanıcı)

hurrem_Sultan

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm eğer başınızı ağrıtmazsam annemden nasihatları anlatmak isterim başınızı ağrıttıysamda hakkınızı helal edin inşallah

bak kızım şimdi söyleyeceklerim kulağına küpe aklının bir köşesine not vicdanınada nasihat olsun...

sen sen ol büyüğünü küçüğünü sev say sen sen ol her zaman yerini bil, dünya ne kadarda ters giderse gitsin seni dünya değil Rahman ilgilendirir... efendim müminlere iki şey bıraktı miras vede emanet olarak birincisi kuranı kerim ikinciside hadisi şerifleri dedi elime bir kuran verdi... al kızım bu kitap Allahın sözüdür onu okudukça rahmanla konuşurursun bu kitaba sen canın kanın gibi bakacak içindekileri harfiyen uygulayacaksın vede her cuma bana okuyacaksın artık bu kitap senin namusun namusunu nasıl korursan okitabıda o öyle koruyacaksın bunuda o kitaptan öğreneceksin derdi... seni tek doğru yola ileten bu kitap olacak derdi rahmetli o günden buyana bir çok nasihatı hala kulağımda küpe aklımda not vicdanımda nasihat o mübarek yüzünü ellerini kokusunu özlesemde biricik annemin biliyorum ki bir gün bende gideceğim oraya sayın muhammed kardeşim mesajın bana gelince çok duygulandım Rabbim niyetinize göre kalbinize hgöre versin dünya değilde ahiret yolcusu olanlardan eylesin inaşallah bu güzel hatırlatmalı mesajından dolayı size şükranlarımı sunuyorum değerli kardeşim

esedturkey07

Kayıtlı Kullanıcı
RE: annemden nasihatlar bana

baş ağrıtıcı falan değil litabımız her şeyimizdir......paylaştığın için teşekkürler....

hazan_gulu

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN SELAMETLE..

hasann

Kayıtlı Kullanıcı

s.a kardeşim valla ne güzel yapiyomus annen paylaşımın için allah razı olsunB)selametle

hurrem_Sultan

Kayıtlı Kullanıcı

teşekkür ederim evet öyle yapıyordu... Allahım razı olsun ondanda sizdende inş

elzem

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH razı olsun.Paylaştığın için tşkr

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN SELAMETLE.

zeynur

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN ARKADAŞ GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL Bİ PAYLAŞIM BİZDE O NASİYATLARA UYARIZ İNŞAALLAH ..................

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

aman efendim ne demek bizede dua edin başınız sağolsun inşallah rabbim kabul etsin dualarınızı anneniz güzel nasihatlarda bulunmuşlar... maşAllah mekanı cennet olsun inşAllah selametle dualarda daim olmak dileği ile

tugba_m

Kayıtlı Kullanıcı

Böyle güzel nasihatları okumak hiç başını ağrıtırmı insanın.Allah(c.c) razı olsun annenizden ne güzel nasihatlarda bulunduğu için.Sizdende razı olsun Rabbim inşallah bunları bizimle paylaştığınız için.Emeğinize sağlık.

hurrem_Sultan

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
aman efendim ne demek bizede dua edin başınız sağolsun inşallah rabbim kabul etsin dualarınızı anneniz güzel nasihatlarda bulunmuşlar... maşAllah mekanı cennet olsun inşAllah selametle dualarda daim olmak dileği ile
Amin inşallah mekanı cennet olur... dua edin Allah razı olsun

hurrem_Sultan

Kayıtlı Kullanıcı

tugba_m yazdı:
Böyle güzel nasihatları okumak hiç başını ağrıtırmı insanın.Allah(c.c) razı olsun annenizden ne güzel nasihatlarda bulunduğu için.Sizdende razı olsun Rabbim inşallah bunları bizimle paylaştığınız için.Emeğinize sağlık.
Allah razı olsun kardeşim çok teşekkür ederim

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH (C.C.) RAZI OLSUN.. NE KADAR GÜZELL.
ALLAH ' A EMANET OLUN..

hurrem_Sultan

Kayıtlı Kullanıcı

zerrin yazdı:
ALLAH (C.C.) RAZI OLSUN.. NE KADAR GÜZELL.
ALLAH ' A EMANET OLUN..

teşekkür ederim kardeşim Allah hepimizden razı olur inşallah bana dua edin Allaha emanet olun

sabir

Kayıtlı Kullanıcı

BAŞINIZ SAĞOLSUN.NE MUTLU SİZEKİ SİZE BU GÜZEL NASİHATLARİ VERMİŞ ANNENİZ.ALLAH RAHMET EYLESİN.
SELAM VE DUA İLE

hurrem_Sultan

Kayıtlı Kullanıcı

sabir yazdı:
BAŞINIZ SAĞOLSUN.NE MUTLU SİZEKİ SİZE BU GÜZEL NASİHATLARİ VERMİŞ ANNENİZ.ALLAH RAHMET EYLESİN.
SELAM VE DUA İLE

ALLAH razı olsun teşekkür ederim dostlar sağolsun. ben şimdi çıkmalıyım öğrencilerim beni bekliyorlar Allaha ement olun dua etmeyi unutmayın selam ve dua ile

handan06

Kayıtlı Kullanıcı

BAŞ AĞRITICI DEİL ÇOK İİ Bİ KONUYA DEĞİNDİN İNŞ.RABBİM BU DÜNYADA DA AHİRETTE DE İYİLİK VERİR VE CEHENNEMİN ATEİNDEN BİZİ KORUR AMİN.ECMAİN HUZUR İÇİNDE YATSIN

hurrem_Sultan

Kayıtlı Kullanıcı

handos yazdı:
BAŞ AĞRITICI DEİL ÇOK İİ Bİ KONUYA DEĞİNDİN İNŞ.RABBİM BU DÜNYADA DA AHİRETTE DE İYİLİK VERİR VE CEHENNEMİN ATEİNDEN BİZİ KORUR AMİN.ECMAİN HUZUR İÇİNDE YATSIN

ALLAH razı olsun kardeşim inanın duygulanmamak elde değil, ayda yılda bir girsemde bu siteye bu siteyi bulduğuma çok şükrediyorum hiç pişmanda değilim. İyiki sizin gi güzel kardeşlerim var tamamen salih niyetli ALLAH'a emanet olun kardeşim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt