Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ANKET (1 Kullanıcı)

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ANKET

hepsinden Rabbim razı olsun. bizleri de öyle hayatlar yaşayan kullarından eylesin. hepsi çok mübarek insanlar(Allah rahmet buyursun..)
ancak benim hayatlarından en çok etkilendiklerim Hz. ebubekir ve Ebu zerr el gıffari..selam ile..

by_cansuyu

Kayıtlı Kullanıcı

onları sevmemek zaten mümkün değil onlar peygamberimizi gören sohbetini dinleyen o dönemde yaşamış kimseler şimdi hadis diye bi bilim varsa bu onlar sayesinde dir bence yanlış soru kardeşim
kusura bakma cevap veremiyorum

mekkemedine

Kayıtlı Kullanıcı

Hepsinin (r.a) bizlerde ayrı yerleri olması lazım ama en çok etkileyen Hz. Ebubekir ve Hz. Ömer (r.a). Sağlıcakla kalın

makinaci06

Kayıtlı Kullanıcı

HEPSİNİ ÇOK SEVİYORUM HEPSİNDEN ALLAH RAZI OLSUN AMA BENİMDE EN ÇOK ETKİLENDİĞİM MU'SAB BİN UMEYR VE HANZALA(R.A) RABBİM BİZİ ONLARDAN EYLESİN EFENDİMİZİN(S.A.V)BENDENSİN DEDİĞİ SAHABELERDEN EYLESİN

bezmi safa

Kayıtlı Kullanıcı

nuresma yazdı:
hepsinden Rabbim razı olsun. bizleri de öyle hayatlar yaşayan kullarından eylesin. hepsi çok mübarek insanlar(Allah rahmet buyursun..)
ancak benim hayatlarından en çok etkilendiklerim Hz. ebubekir ve Ebu zerr el gıffari..selam ile..

allah razı olsun kardeşim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt