Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah rızası için hasta olan bebeğimize dua edermisiniz? (1 Kullanıcı)

grhns

Kayıtlı Kullanıcı
Bebeğimiz yeni doğdu. Yemek borusu oluşmamış, ciğerleri yeterli derecede işlevini yerine getiremiyor. Kalbinde delikler var ve beyninde de kan pıhtısı, yemek borusundan yeni ameliyat oldu, üçüncü günü Rabbimizin rahmeti bol biz iyileşeceğine yürekten inanıyoruz. Kimin duası kabul olur bilinmez o yüzden sizden dua rica ediyoruz.
Bebeğimizin adı Batuhan. Hatimler indiriyoruz eğer katılabilirseniz buraya hangi cüzu okursanız yazarmısınız bizde yeni hatim başlamış oluruz kalanlarını tamamlarız ALLAH rızası için yardımcı olun...

hatipli

Kayıtlı Kullanıcı
yasin okurum inşallah.
Allah şifasını ve sabrını versin.

Mihrace24

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim acil şifalar versin yardımcınız olsun inşallah batuhan için yasin okurum

Mihrace24

Kayıtlı Kullanıcı
minik batuhan için Yasin okudum bugün nihayet. Rabbimiz ona acil şifalar versin

A.A.

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim minige acilen sifa, sizlere sabir ve güc versin. Tabiki dualarimizda onun icin yer bulup, en azindan bir yasin okuruz.

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim ben şimdi görsüm bu konuyu ama ne oldu bebeğimize bir haberi olan varmı acaba yoksa devam edelim bitirelimmi hatmi batuhan için ne dersiniz sadece bir öneri tabiki
Bebeğimiz yeni doğdu. Yemek borusu oluşmamış, ciğerleri yeterli derecede işlevini yerine getiremiyor. Kalbinde delikler var ve beyninde de kan pıhtısı, yemek borusundan yeni ameliyat oldu, üçüncü günü Rabbimizin rahmeti bol biz iyileşeceğine yürekten inanıyoruz. Kimin duası kabul olur bilinmez o yüzden sizden dua rica ediyoruz.
Bebeğimizin adı Batuhan. Hatimler indiriyoruz eğer katılabilirseniz buraya hangi cüzu okursanız yazarmısınız bizde yeni hatim başlamış oluruz kalanlarını tamamlarız ALLAH rızası için yardımcı olun...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt