Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Aldatan sözler (1 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm Kardeşim...

ALLAH razı olsun paylaşım için. Çok güzeldi. ALLAHIm idrak edip ibret alanlardan eylesin İnşaAllah...

ALLAHa emanet olunuz
selam ve dua ile...
aleyküme selam kardeşim.Allah cümlemizden razı olsun.amin inşallah.sizde Allaha emanet olun.

BAKU_AZERBAYCAN

Kayıtlı Kullanıcı
Dostlar,islam dini o kadar guzelki.ama benim hayatimdan bir insan gecdi,cok kotu bir yasami var,kendisi namaz kiliyor,ama hayati bir cehennem onu dusunuyorum hep.o cehennemden cikis yok,neise ben onunla kalamazdim,zaten kendisi de istemiyordu kalmami cunki onun dusduyu cukura istemiyordu ben de dusum,ama kendisi cok guzel bir insan,yazik oyle birinin boyle mahv olmasina,bana bir nasihat verin lutfen.o nasil cika bilir o pislikden,teslim olamaz,sevdiklerine zarar verirler.offffffffff beni anlarsiniz umarim.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Dostlar,islam dini o kadar guzelki.ama benim hayatimdan bir insan gecdi,cok kotu bir yasami var,kendisi namaz kiliyor,ama hayati bir cehennem onu dusunuyorum hep.o cehennemden cikis yok,neise ben onunla kalamazdim,zaten kendisi de istemiyordu kalmami cunki onun dusduyu cukura istemiyordu ben de dusum,ama kendisi cok guzel bir insan,yazik oyle birinin boyle mahv olmasina,bana bir nasihat verin lutfen.o nasil cika bilir o pislikden,teslim olamaz,sevdiklerine zarar verirler.offffffffff beni anlarsiniz umarim.
Allah yardımcısı olsun inşallah.selam ve dua ile kalın.

levhimaruz

Kayıtlı Kullanıcı
muhteşem bi paylaşım ..emeğinize saglık ..selam ve dua ile ALLAH (c.c.) a emenat olunuz ....

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm.çok güzel bir yazı emeğinize sağlık.ALLAHA emanet olun.

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun arkadaslar..bunlarin hepsine dikkat etmeliyiz..

s1988

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ben bu yazıyı aldım yarısını okudum cünkü cıkmam lazım
allaha manet olunuz...
daha genniş yorumumu inşallah bir daha girdigimde yazarım selam ile kalınız...

HÜZÜNLE DOLUYUM

Kayıtlı Kullanıcı
'Bu da bir şey mi canım, millet neler işliyor.' diyen günahkar aldandı !
'Ona kendi kazandığı,size de kendi kazandığınızdır.Siz onların amellerinden sorulacak değilsiniz.' (Bakara: 134)

Lakin 'şüphe yok bütün yaptıklarınızdan mesul tutulacaksınız!' (Nahl: 93)

Eyvallah...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt