Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ahir zamanda gelmesi beklenen kim olsa gerek ; (1 Kullanıcı)

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Endişe yok yaşama ...öğrenmeye devam...

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Güçlü olmalısınız...Ama Hasta varlığını unutmayın...Kırılmayın...kırmayın...sabredin...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Güçlü olmalısınız...Ama Hasta varlığını unutmayın...Kırılmayın...kırmayın...sabredin...

ya aslında sevindim bi yandan önce hayır gelme dedi,sonra da evrakları bahane etti gel dedi...zaten şuan yanında olmayı çok isterdim,sesi çok üzgün geliyordu hasta durumundan dolayı ve tek başına kimse yok yanında....
allahım lütfen hayırlı et,yardım et bana....

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Babayı incitmeyin...El öpmeyi eksik etmeyin olur mu ?

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
babası yanıda değil.eşim tek başına evimizde şuan.babam malatyada eşim istanbulda....

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
Güzel insan.....
Güzel ahlaklı insan.....
Allah sizden razı olsun......
Bize hediye
hediye
hediye.........

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
hicranım hayırlı haberlerle dön inşallah dualarımız seninle

nazlı ceylan

Kayıtlı Kullanıcı
Hicran gerçekten çok yürekten dua ediyorum sana Yüce Rabbim gönlünün muradını versin iyi haberlerini bekliyorum Allahım yardımcın olsun kendi duam kabul olmuş gibi sevineceğim olumlu haberlerine inşallah. Rabbim yüzünü kara çıkarmasın sabrının karşılığını versin inşallah. Dualarım seninle....

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Hicran gerçekten çok yürekten dua ediyorum sana Yüce Rabbim gönlünün muradını versin iyi haberlerini bekliyorum Allahım yardımcın olsun kendi duam kabul olmuş gibi sevineceğim olumlu haberlerine inşallah. Rabbim yüzünü kara çıkarmasın sabrının karşılığını versin inşallah. Dualarım seninle....

sağol canım allah razı olsun.rabbim kimseyi darda bırakmasın inşaallah muafak eylesin hepimizi.çok çabalıyorum,çoook dualar ediyoruz sonucu rabbimden bekliyoruz tez zamanda.görelim mevlam neyler,neylerse güzel eyler.... sizlerde benim dualarımdasınız...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
burayıda benim konumla meşgul ettik,büyüğümüz hakkını helal etsin.istediği taktirde sileriz yazdıklarımızı.konusu arada kaynasın istemem... özür dilerim...

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Malatya ziyaretini eşinize tavsiye edin...Babamı mutlu etmeliyiz demeniz önemli...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt