Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

63 Gün 21 Fatiha Mucizesi (1 Kullanıcı)

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaslar yaklaşık 6 sene kadar once maddi olarak o kadar boguldumki anlatamam kredı kartlarım maasımdan aldıgım avanslar dusununku odemelerımden sonra sadece yol parası kalıyordu bana
allahtan mucıze ıstıoyerek hergun 21 fatıhayı okudum tam 63 gun boyunca abdeste gerek yok aklımızdan okudugumuz ıcın. duam bıttıgı hafta bana borclarımı kapatacak kadar bır yerden para hıbe edıldı bu hırsızlık ahlaksızlık falanla degıl gerı odenmemek uzere bır paraydı. allahıma bın sukurler olsun. o zamankı sıkıntılarımı asmıstım. yalnızca dua ıle bır dıpnot yazayım duanız sıze hayırlı gelecek ıse sız 63 gunu tamamlayabılıyorsunuz eger nıyetınız sıze yaramayacaksa hayırlı degıl ıse duanız bıtmıyor. unutuyırsunuz. mesela bır gunu atladınız ertesı gunu 2 gunluk okuyabılıyorsunuz ama dedıgım gıbı hayırlı degıl ıse nıyetınız gunlerce unutuyor ve kesınlıkle bır donem hatırlamıyorsunuz. defalarca denedım bir kac nıyetım ıcın malesef tamamlayamadım.
sormak ıstedıgınız bıseyler olursa yazarsanız cevaplarım.

ALINTIDIR ARKADAŞLAR

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt